Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο πολυ καιρο ειπα να περασω μαζι της να δω εαν συμορφοθηκε..Πηγαινα μαζι της απο την αρχη της καριερας της,που ηταν πολυ καλη.Τελευταια φορα που την ειχα επισκευτη ειχε μια αλοκοτη συμπεριφορα που με αγχωσε αρκετα θα ελεγα και για τεσσερα χρονια την ειχα αφηση στην ακρη την εβλεπα στο σαλονι αλλα δεν περναγα μαζι της...Μαλιστα μια φορα ηρθε και με αγκαλιασε του τυπου να θυμηθουμε τα παλια...χα χα χα..Σημερα μετα απο μεγαλη περιπλανηση μου στα σοκακια του ερωτα και ενο δεν βρηκα τα στανταρ μου, ειπα να παω με την χριστινα,να δω και αν συμορφοθηκε!Μεγάλο χαμόγελοΕιναι μελαχρινη σιλικονατο στηθος ωραιο κολαρακι ποδαρες,γοητευτικο προσωπο σχηστα ματακια καυλακι σκετο!!Δινο το εικοσαροπουλο στην τσα και μπαινο στα ενδοτερα.Ξαφνιαστικε που περασα η χριστινα δεν το περημενε!!Η χαμηλη βαθμολογια στην τσα ειναι διοτι οταν αλλες φορες με αλλες κοπελες δεν περναγα μειλαγε πολυ ειρωνικα..η με κοπελα που ειχα περασι και της εκανα με ευγενικο τροπο παραπονα ειχε μειλισι πολυ αγενεστατα!!!Τελοσπαντον,μπαινο στο δωματιο ερχετε η χριστινα μετα απο δεκα λεπτα!Ηταν πολυ κεφατη ομιλιτικη με αγκαλιασε με ρωτουσε που χαθηκα κτλ..Τις ειπα κατι δικαιολογιες ..[το τι μου ειπε δεν θα το πω,απλα ειχα λιοσι με αυτα που ελεγε..ο νοων νοητο...]στα ματια της και στην συμπεριφορα της ειδα οτι θελει παλυ να με κερδισι ως πελατη!Φυσικα και δεν το καταφερε,περασα καλα πολυ καλα θα ελεγα και μπορει να την επισκεφτο παλυ οποτε μου καυλοση.ΣπασίκλαςΣτα του κρεβατιου πολυ καλη πιπα χωρις καποτα και στην συνεχεια με καποτα,περιποιηση αρχιδιων!!ισπανικο πολυ καλο,αγκαλιες χαδακια,της εγλυψα την μουναρα και εκηνη με τσιμπουκονε,μετα επηση δεν κρατιομουν αλλο κανονικη σταση δυνατα σφυροκοπιματα εντονα γλωσσοφιλα,πολλα προστυχολογα ανταπεδοσα και τα προστυχολογα και τα γλωσσοφιλα,την γαμουσα ολο και πιο δυνατα μεχρι που εχυσα ενο φιλιομασταν!ΓλώσσαΠερασα πολυ καλα αλλα λογο ενος παλιου γεγονοτος δεν θα την επισκευτομε συχνα μην παρει παλυ θαροος...Εκτος αυτου εχω και αλλα στανταρακια που ειναι παντα πολυ τρυφερα μαζι μου χωρις σκαμπανεβασματα ..δεν λεει να παραμελο....χεχε...Αυτα τυποι μου Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2020
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.402
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2013
ακαποτη πιπα και γλωσσοφιλα η χριστινα ?
21 Ιουλίου, 2013
τυπε FORMET το Χριστινάκι δεν έκανε ούτε κάνει ακα απ οσο γνωριζω....
21 Ιουλίου, 2013
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Ποτέ μα ποτέ δεν έχει τύχει να πάρω γλωσσόφυλλο από την Χριστίνα ή να κάνει ακάποτα την ώρα που η Μπάρμπαρα που δούλευε δίπλα στο 71 σκιζότανε στα ακάποτα και τα χυσίματα.
Καλά καλά ούτε 69 δεν έκανε!Ίσως να γυρεύει την εδραίωση ξανά με την επιστροφή της και προσφέρει εξτραδάκια για το χαμένο έδαφος!
22 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H Χριστίνα ΠΟΤΕ δεν έδινε γλωσσόφιλα, μόνο πεταχτά φιλιά στο στόμα (και όχι σε όλους).
69 κάνει (και έκανε) κανονικά. Ακάποτα, out of the question!
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
22 Ιουλίου, 2013
Γλωσσοφιλα και μενα μου δινε.
Για το ακα πρεπει να παω να το επιβεβαιωσω συντομα.
Ισπανικο ομως πως σου εκανε ρε τυπε??Χμμμ; Γλώσσα
C
COBRA1986
22 Ιουλίου, 2013
" λογο ενος παλιου γεγονοτος δεν θα την επισκευτομε συχνα μην παρει παλυ θαροος."

δηλαδή? τί συνέβη?
23 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα απαντησο εδω σε ολα τα ερωτηματα ....Ισπανικο μου εκανε απο μονη της τωρα το πως, αν θες σου στελνο π.μ ολες της λεπτομεριες...Το τι εγινε παλια..Αν θες σου στελνο π.μ.Ολες τις λεπτομεριες..Αυτα τυποι μου!!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7