Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236261
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδακι κ μετα απο μια μικρη τσαρκα, μου τραβηξε την προσοχη αυτη η ψηλη κοπελα.. παρολο που δεν ξερει λεξη απο ελληνικα ,ηταν πολυ ευδιαθετη κ το μουτρακι της οταν χαμογελαγε στο σαλονι... ολα τα λ7..!!!
Αφου την πειραξα λιγο στην 'παρουσιαση'.. για το υψος της... (μιλαμε η κοπελα ειναι περιπου 1.85 κ +τα20 ποντα τακουνια.. παει περιπου στα 2 μετρα!!!) αλλα με πολυ ναζι,τα εβγαλε..για να μου δειξει οτι ειμαστε σχεδον το ιδιο..
Τεσπα.. περασμα στο δωματιο..αφου κ η φιλικη τσατσα(περιεργο αυτο για τα Κασσανδρας..ειχα κ καιρο να παω) μου εκανε μονη της εκπτωση στα 40€..
Μαριλένα λοιπον... προκειται για μια μελαχροινη κοπελα..απο Ιταλια οπως δηλωνει...(οποιος ξερει Ιταλικα θα συνεννοηθεί..οι υπολοιποι..δεν...)με βυζακη μικρο αλλα ωραιο.. ψηλη(οπως ειπα) αλλα εχει και ενα ακομα μεγαλο ατου...Τον κολο της.. που παρολο που ειναι αδυνατη.. εχει αρκετα πεταχτο κολαρακιΈρωτας κ ειδικα οταν στηνεται στα 4... ειναι ΑΠΟΛΑΥΣΗ!
Στα του αγωνα..δεν εδειξε να βιαζεται.. αντι8ετα απ'οτι φανηκε το απολαμβανε κιολας.. Αλλαξαμε αρκετες στασεις..
με καλυτερες η θεα του κολου της στα 4... και οταν ιεραποστολικα της σηκωσα τα ποδια ψηλα.... ποοοο... εχασα το φως μουΚουλ -1μετρο ποδια ειναι αυτα..λογικο-Μεγάλο χαμόγελο
Ο χώρος σχετικα καθαρος.. αλλα ελειπε 1 καθρεφτης στο πλαι στο κρεβατι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαριλένα
ΧΧΧ-Man
Μέγας
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.621
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2013
Πηγα την ειδα προχθες αυτη τη Μαριλενα.
Ουτε στο Μεταξι με 10ρικο δεν θα μπαινα απιστευτο μπαζο Money Mouth
C
COBRA1986
21 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός!!! πολύ μπάζο! άσε που τρ...φέρνει Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2