Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γρήγορη και άμεση η συνεννόηση με το γραφείο και γενικά δεν με ταλαιπώρησαν. Χτυπάει η πόρτα και μπροστά μου το κορίτσι των φωτογραφιών . Υποδοχή λοιπόν τυπικότατη, αγκαλιές , φιλιά, χαμόγελα . Πρόσωπο όπως στις φωτογραφίες, σώμα καλό και καλοσχηματισμένος κώλος και κανονικό ύψος . Αφού συστηθήκαμε και μιλήσαμε για λιγότερο από 5 λεπτά της έδωσα διακριτικά τα λεφτά και βουρ για μπανάκι! Πίπα πολύ βαθιά, υγρή και μου άρεσε. Δεν μπόρεσα να κρατηθώ κι έχυσα καθώς μου’κάνε τσιμπούκι . Μετά μπανάκι και ξανά πίπα ενώ ταυτόχρονα παίζω μουνί και κώλο με τα δύο μου δάχτυλα. Σεξ με πολλές εναλλαγές στάσεων και ρυθμών . Βαθιά φιλία με γλώσσα έτοιμα να φάνε τα χείλη σου. Στη συνέχεια τη γύρισα στα 4 και στην απίστευτη θέα της κωλάρας της, της την έχωσα από πίσω. Έπεσε ένα σφοδρό κοπάνημα, καθότι με είχε κάνει τούρμπο. Τέλος βγάζω προφυλακτικό και μου τον παίρνει πίπα, με πολύ επιμονή μέχρι να χύσω 2η φορά... Απίστευτο service που σε πολύ λίγες έχω συναντήσει, είναι από τις επαγγελματίες που τιμάνε τα λεφτά τους με το παραπάνω. Στα θετικά ότι δεν κοιτάζει να σε ξεπετάξει γρήγορα και δεν κοιτάζει καν τι ώρα είναι. Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
morpheus1000
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
227
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού