Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
όσο περίεργο είναι το όνομά της άλλο τόσο περίεργη και η συμπεριφορά της μέχρι να βρεθούμε και εξηγώ...

της έστειλα την πρώτη μέρα μήνυμα στις 4 για ραντεβού στις 6 μου απάντησε στις 5.30 συγνώμη αλλά θέλω 2 ώρες πριν booking και δωμάτιο αν είσαι σε ξενοδοχείο!!!!

Την επόμενη της έστειλα στις 12 για τις 6 μαζί με αριθμό δωματίου (στην τύχη) αφού σκόπευα μόλι έπαιρνα δωμάτιο να της έλεγα ότι άλλαξα λόγω κλιματισμού...τελικά κλείσαμε στις 8 και ήρθε 8.15....δόξα τον Θεό...

Η εικόνα που αντίκρισα ήταν από πολύ καλή έως πάρα πολύ καλή, ψηλή με γόβες στο 1,90 (χωρίς 1,78) ψηλόλιγνη σιλουέτα με θηλυκότητα στο βάδισμα και ωραία χαρακτηριστικά πιο γήινα από τις μοντελέ φωτό της....

με το που γδύθηκε ήταν σα να είδα την Ρέα Τουτουντζή να απλώνει στο κρεβάτι χέρια πόδια (με τις γόβες) και με κινήσεις αιλουροειδούς να χώνεται ανάμεσα στα πόδια μου ανεβαίνοντας και προς τα πάνω για παθιασμένα γλωσόφιλα...

Η όλη ατμόσφαιρα είχε τα στοιχεία της αποπλάνησης και του αισθησιασμού αφού ενώ είναι αρκετά ερασιτέχνης στον προγραμματισμό της,γνωρίζει ότι στο κρεβάτι έχει πλεονέκτημα και το εκμεταλεύεται...

πίπα βαθιά ζουμερή αισθησιακή να τον γυρίζει στο μάγουλο εσωτερικά μέχρι τον ουρανίσκο και να δέχεται δάχτυλα αν και πολύ σφικτή μπρος και πίσω αδιαμαρτύρητα...

πολύ προσεχτική φόρεσε σκουφάκι και ανέβηκε επάνω χορεύοντας πότε αργά και πότε γρήγορα...πότε τον έπαιζε ψηλά στο κεφάλι και πότε καθόταν βαθιά βγάζοντας κραυγές...αληθινή 100% δεν είδα ούτε για λίγο διάθεση να τελειώνουμε και το χαιρόταν όσο και εγώ...

γύρισμα στα τέσσερα και σκαρφάλωμα από μένα να φτάσω αφού ο κώλος της μου έπεφτε ψηλά... δυνατά κουνήματα, σπάσιμο λεκάνης επιφωνήματα και γύρισμα σε ιεραποστολικό με το κορμί από κάτω να κουνιέται νωχελικά και εγώ δώστου να βαράω και να κρατιέμαι από το προσκέφαλο του κρεβατιού ενώ η γλώσσα μου ειχε φτάσει στις αμυγδαλές της ...κάπου εκεί τραβήχτηκα έβγαλα το προφυλακτικό και ενώ την είδα να έρχεται με φόρα φρέναρε και μου προ έταξε το στήθος της για να τελειώσω...

προτείνεται σε άτομα με πολύ χρόνο και υπομονή σε λάτρεις των μακριών ποδιών και των ψηλών μοντελοκαταστάσεων κσι σε αυτούς που θα ήθελαν να κάνουν εντύπωση σε μια έξοδο τους αφού το κορίτσι έχει άψογη συμπεριφορά σε όλα της...

για τα υπόλοιπα εμένα με ξενέρωσε ο μεγάλος προγραμματισμός και η πολύωρη αναμονή

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
170
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.814
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Kaloeros, antisthenis και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2013
Αν οι φωτο πλησιαζουν εστω και κατα 70% την πραγματικοτητα, αξιζε τον κοπο η αναμονη. Δεν περιμενες και εξω στη βροχη και τ' αγιαζι. Αραχτος εισουνα.
+1 απο μενα
20 Ιουλίου, 2013
Αδερφε μου.καλησπερα..............Εγω την εκλεισα 2 φορες........την 1η μου εστειλε μην. 1 ωρα πριν οτι εχει προβλημα με το αυτοκινητο κ δεν θα ερθει κ την 2η δεν εστειλε τιποτα κ απλα δεν ηρθε. Με λιγα λογια ....... μας αφησε με το κ.....λι στο χερι....!!! Τουλαχιστον καποιος την πηρε....
Καλο καλοκαιρι......
20 Ιουλίου, 2013
Μαυρο λοιπον..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3