Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα/Εχω διαβασει πολλα για την Τζουλια...την ειδα κ στο βιντεο του Σειρινα με τον καραφλα γοη κ μου αρεσε το στυλ της...οποτε, πηγαινα στοχευμενα μονο κ μονο για αυτην..Λιγο πριν μπω χτυπησε το κουδουνι γυναικα τζανκι η οποια μαλλον ζητουσε φραγκα...η τσατσα την τραμπουκισε κ το τζανκι εφυγε...μετα απο αυτο πιστεψα οτι χτυπωντας το κουδουνι μαλλον δεν θα με ανοιξουν,αλλα ευτηχως εκανα λαθος...ΚουλΚουλ
Τσατσα ευγενεστατη,μου υπεδειξε το σαλονι για να περιμενω...χωρος κατα-καθαρος,ισως απο τα πιο καθαρα μπουρδελα που εχω μπει...tv στο σαλονι να παιζει τσοντα με Ελληνικους υποτιτλους.Αμωσως σχεδον μου παρουσιαστηκε η Τζουλια...νταρντανα με ξανθια κοτσιδα πλεξουδα,ομορφο προσωπο,βυζαρες (μαλλον 3 αρια )με σκουρα ρωγα (δεν φορουσε τιποτα απο πανω),κωλαρα,μου παρουσιαστηκε χαμογελαστη κ ευγενικη...εδωσα το πορνο-εισητηριο των 20 ευρω κ εισηλθα στο δωματιο που βρισκεται δεξια διπλα στην τηλεοραση.
Το δωματιο επισης καθαρο,με καμπινα ντους πισω απο την πορτα,σαπουνι,χαρτι,με σκαλακι για να φτανεις να πλυθεις στο επιμαχο σημειο κ καθαρη πετσετα που διεκρινα πανω απο το ντους...σεντονια κατακαθαρα,ουτε τριχες ουτε ψωλοχυματα,με ωραια διακοσμηση...για μια στιγμη νομισα οτι ειμαι σε στουντιο κ οχι σε μπουρδελο στην Εξηκιου...
Μετα απο 10-λεπτο (λογω του οτι ειχε προηγηθει αλλος συναγωνιστης σε αλλο δωαματιο),ηρθε κ η Τζουλια...Αχορταγη γυναικα,νταρντανα-η χαρα του gl εαν την εβλεπε-με τις βυζαρες της κ την καλη της διαθεση για οπλο....αρχισαμε αμεσως την κουβεντα (social time που λενε κ στο χωριο μου),αμεσως το γυρισαμε στα κοπλιμεντα,αρχισε να μου τριβει το παπαρι κ εκει πηρα φωτια...μου στηθηκε για πιπα,ωστε να στα μπορω να χαΐδευω ολες τις τρυπες της ανενοχλητος....πιπα δυνατη,με πολυ εμφαση στην βαλανο,ρουφηξε αρχιδια,εγλυψε εσωτερικο των μηρων....εκανε ενα κολπο με την γλωσσα ή εχει πιρσινγκ στο στομα που με τρελανε...με ψιλο-πουνουσε αλλα καυλωνα τρελα...ενιωθα ενα ΄΄γλυκο'' πονο στην ουρηθρα που με εξιταριζε...η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια κ αν δεν της ελεγα να το γυρισουμε στο ΣΕξ ακομη θα με ρουφαγε...3 στασεις απο πανω,απο πισω κ απο κατω,με eye contact,βρωμο-λογα που τα αρχησε μονη της,ελευθερα πιασηματα κ αρμεγματα απο μεριας μου,πεσανε κ κατι ρομαντικα γλωσσοφιλα (το ξερω οτι ειμαι σαπιος) κ καποια στιγμη αρισα να χυνω στο εσωτερικο της πλαστικη καποτας με ενταση....στραγγιξα κ βγηκα...Σουπερ!Κατσικογάμης
απο μενα παιρνει αριστα,δεν ξερω εαν ηταν η χημεια που ταιριαξε τοσο καλα,αλλα ενιωσα 100% μπουρδελικη πληροτητα....σιγουρα εαν ξανα-βρεθω Αθηνα θα περασω για μια ακομη ρεβανς...μαλιστα το σκεφτηκα κ εκεινη την στιγμη για δευτερη στο καπακι καταθεση,αλλα προτιμησα να φυγω για να κρατησω την ''στιγμη''...μετα βεβαια θυμηθηκα το τραγουδι:
you can't put your arms around a memory...δε πειραζει,next time.Χαμόγελο

ps:η Τζουλια ειναι αλλαγμενη εξωτερικα σε σχεση με το βιντεο του Σειρινα,αλλα προσωπικα δεν με αποσχολησε καθολου...διατηρει την καυλα της κ αν παρεχει σε ολους τετοιου ειδους υψηλες υπηρεσιες,τα αλλα περιττευουν.
Καλο υπολοιπο μισο καλοκαιρι.Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2013
Εύγε !
Τζουλια και τα μυαλά στα κάγκελα!
20 Ιουλίου, 2013
που μπορούμε να δούμε το βιντεο της στο Σειρηνάκη;
24 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε ποια τσοντα ηταν και θα σου πω αν τν βρω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3