Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βρέθηκα τις τελευταίες μέρες με την Gabriella κ σας αναφέρω τα εξής στα πλαίσια της αλληλεγγύης . Κατ’ αρχήν την επέλεξα με πολύ μεγάλο δισταγμό βασιζόμενος καθαρά σε κριτικές και ο λόγος είναι ότι οι photo της στο site είναι χάλια κ την συμβούλεψα να τις αλλάξει . Εύκολη επικοινωνία και συνέπια στο ραντεβού σε hotel της προτίμησης μου. Δεν έχω ασφαλή συμπεράσματα για την ηλικία της γι αυτό κ διαβάστε κριτικές άλλων μελών. Δεν είναι milf πάντως. Πάμε λοιπόν , ένα γλυκό ξανθό , χαμογελαστό κ πολύ ευγενικό κορίτσι που θέλει να περάσεις καλά. Σώμα σχετικά καλό χωρίς περιττά κιλά αλλά δεν βλέπεις κοιλιακούς !!! με μικρό στήθος – προσοχή. Οπίσθια normal , ούτε high class αλλά ούτε κ πλακέ. Στη δράση κατέχει το άθλημα του πεοθηλασμού πιάνοντας τον ρυθμό σου με slow κ έντεχνο style που αν επιχειρήσεις να ανεβάσεις ταχύτητα θα ανταποκριθεί αλλά δεν έχω γνώμη για πιο brutalite blow πως θα αντιδράσει. Φιλάει πολύ γλυκά στο στόμα και δείχνει να της αρέσει , όπως επίσης της άρεσε και η δική μου περιποίηση στο 69. Στήνεται ωραία κ σε όλες τις στάσεις , doggy , cow , reverse cow κ.λπ. Ωραίο tip στο reverse cow που έβαλε μόνη της δαχτυλάκι της πίσω τρυπούλα της και έτσι πήρα φόρα κ εγώ. Της αρέσει το anal( + 20 euro) , αλλά δεν είμαι fan. Κατάθεση δεν έγινε στο στόμα διότι δεν πρόλαβα και τις δυο φορές.
Πόρισμα : τίμια ,απλή , γλυκιά , καλή πρόταση , λαμβάνοντας υπόψη ότι τελείωσα δύο φορές σε σχεδόν 40 λεπτά (κοντεύω και τα πενήντα) κάτι λέει αυτό. Δεν είναι το call girl που όταν ανοίξει η πόρτα λες “ τώρα θα γυρίσω τσόντα “ αλλά θα περάσεις όμορφα.
Τα 100 euro / hour + 20 anal νομίζω είναι τσιμπημένη τιμή στις μέρες μας αλλά δεν τα κλαις. Λογικό θα ήταν τα 80.

Keep on rocking my friends ……..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού