Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83012
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εμμα ακομα μια φορα, ηξερα οτι θα δουλευε οποτε πηγα αποφασισμενος να μπω, αφου επιβεβεωσα, μπηκα στο δωματιο, το μονο μειον του, το χαρτι χεριων ειναι πανω στα κομοδινα, κριμα.!! δηλαδη πλενεσε και τρεχεις στο κομοδινο 4 μετρα μακρυα να σκουπιστεις, τοσο δυσκολο ειναι μια θηκη διπλα στο νυπτηρα.?? ..ελεος.!
Η Εμμα φορουσε παλι το ιδιο μαυρο συνολακι, με το μαυρο καλτσον αν θυμαμαι καλα, ζαρτιερες δεν θυμαμαι αν της φορουσε μαλλον οχι...το χτενισμα κλασικο κομοτηριου, επιδερμιδα σολαρισμενη, θαλασσα λεει δεν πηγε, κατσαμε διπλα διπλα ξαπλωμενοι και ειχαμε μια σηζητηση περι ανεμων και υδατων καθως χαιδευα το μεταξενιο κορμακι της και μπλα μπλα μπλα περνουσε η ωρα, μου ειχε γινει και καγκελο, οποτε επρεπε να προχωρησω στο νεξτ λεβελ, σιγα σιγα αρχισα να κανω παιχνιδι χουφτονωντας παντου, προκαταρτικα απο μερους της σχεδον καθολου, με αφησε να κανω εγω παιχνιδι, φιλια ρουφηγμα τα μικρα βυζακια της, αλλα και να παιξω με το μουνακι της αρκετα πριν μου περασει την καποτα και μου κανει ενα τσιμπουκι κολαση.!! κρατηθηκα με το ζορι μην χυσω, μιας και ειχα σκοπο που να χυσω, αλλα ηθελα πρωτα να το βαλω στο μουνακι της πριν ριξω την προταση, αφου αρχισαμε ιεραποστολικα, με αγκαλιες και σφιχτιματα, φιλια στο λαιμο, συζητηση κλασικα ασχετη πανω στο σεξ.!! Χμμμ; αλαγη στα 4αρα, η επιδερμιδα της ειναι πολυ πλαδαρη, και η κωλαρα της αφρατη, γουσταρα αρκετα και εκανα ενδιαμεσες στασεις για να ξεκαυλωσω, ηθελα και αλλο και δεν κρατιομουνα, οποτε εγυρα και της ψιθυρισα αν θελει να τα παρει στο στομα, πραγμα που δεν μου αρνηθηκε, μου εβγαλε την καποτα και αρχισε να μου τον παιζει φερνοντας τα χειλη της κοντα και καπου καπου περνοντας τον ακαποτα, μολις καταλαβε οτι ερχονται τα υγρα, τον πηρε στο στομα της περιτεχνα και με μερικα ρουφηγματα, μου τα πηρε ολα στο στομα της, η καυλα ηταν περα για περα απερηγραπτη, ενιωσα το κορμι μου να τρεμει μετα απο αρκετο καιρο...σηκωθηκε, και τα εφτυσε στον νυπτηρα κανοντας γαργαρες με νερο...εβαλε τα ελαχιστα εσωρουχα της και με αποχερετησε με ενα φιλακι στο μαγουλο, οπως πρεπει και οχι στο στομα.! Μεγάλο χαμόγελο
Παει και αυτο, ηθελα καιρο να παω στην Εμμα, στανταρακι μου, αλλα ηθελα μονο και μονο για να της τα ριξω στο στοματακι της, μιας και ειχα μαθει οτι το κανει, οποτε στοχος εξετελεστει...αντε παμε και για κωλαρακι τωρα.!! Γλώσσα δινει.??? Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2013
Αυτά είναι ωραία !!! ... μια φορά πριν πολλύυυυυυυ καιρό είχα γευτή την ίδια (και το στοματάκι της) ... και μου λείπει ... αλλά δυστυχώς δεν κάνει άλλες βάρδιες πέρα από μεταμεσονύκτιες ... και αυτό δεν με βολεύει καθόλου ... αλλά τουλάχιστον διαβάζω τις κριτικές σας και χαίρομαι ... πάντα τέτοια !!!
19 Ιουλίου, 2013
δινει
G
gl
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2