Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Νατασσα την ειχα δοκιμασει στα πρωτα βηματα της καριερας της στην Σαλονικα, αφηνοντας μου τις καλυτερες εντυπωσεις, δευτερη φορα μαζι της δεν ετυχε, γιατι απλα το πλαστικο βυζι της επεξε αρνητικο ρολο. Εμφανησιακα παραμενει στο ιδιο μοτιβο με αυτο που ειχε οταν την γνωρισα, καρε μαλι καστανοξανθο, ομορφο προς σκυλε προσωπακι, βυζακι τουμπανο σιλικονατο το οποιο δεν τεροιαζει καθολου με το σκυνιασμενο αδυνατισμενο σωματακι της, εχει αδυνατισει αρκετα και ειναι σαν να εχει 2 πεπονια στο κορμι της κολημενα, ισως πατιετε κιωλας μιας και το κορμι της ηταν φετες, ντεκαυλε τελειως τουλαχιστων για εμενα...το σκυνι σωματακι της ωστοσο ειναι αψεγαδιαστο και το συρικνωμενο κωλαρακι της λακταριστο, ενα θεματακι βρηκα με τα εσωρουχα της, απλα κοινα, θα μπορουσε να πλασαριστει με ποιο σεξι συνολακι...
Οταν ηρθε η Νατασσα στο δωματιο, το οποιο δεν βρηκα παρατηπιες παρα μονο μια μυρωδια απο τα σιφονια η οποια διαχεοταν στην ατμοσφαιρα, λειτουργησε αρνητικα, με πετυχε να ξεντυνομαι, οποτε ανεβηκε στο κρεβατι και με περημενε βγαζοντας τα μπεζ εσωρουχα της, τα πρωτα χαδια πεξανε εκει πανω στο κρεβατι γονατιστοι να επεξεργαζομαστε ο ενας τον αλλον, μυρωδατη οπως και την προηγουμενη φορα με το ιδιο αρωμα φρουτων, τα προκαταρτικα της προς τα εμενα ελαχιστα, αλλα δεχτηκε να ξαπλωσει μπρουμητα και να την φιλισω απο πανω εως κατω, και να φορμαριστω στο μπιμπικιασμενο κωλαρακι της...περασμα καποτας επαγκελματικα, και πιπα καλη προς μετρια, εκατσε διπλα μου και μπορουσα να ποιασω ενα κωλομερι και ενα πεπονακι.!! καραμελωμα δεν ειχαμε, αν και τα εποιανε και τα εσπρωχνε προς τα επανω με τα χερακια της, αλλα δεν τα γευτικε, η πρωτη πραξη ηταν να ανεβει απο επανω, με το ενα ποδι πατημενο στο στρωμα, το μουνακι της ζεστο τον ρουφηξε μεσα ανετα χωρις διαμαρτιριες, οι ανασες της αναιβεναν με το ρυθμο της, και εδειχνε οτι ισως το ευχαρηστιετε, απο την δικη μου μερια δεν ηταν ομως ετσι, η αισθηση απο το πετρινο βυζι της με ψιλοξενερωσε, οι κινησεις της δεν ηταν και οι καλυτερες, την εποιασα αγκαλια και την γυρησα ιεραποστολικα χωρις να βγω απο μεσα της, το μεγεθος της βοηθαει να την κανεις οτι θελεις, εκει η ολη εικονα απο το αδυνατησμενο σωματακι της με τα λιγνα ποδαρακια της λειτουργησε και παλι αρνητικα, δεν ξερω καπου το εχασα, δεν εκανε κατι να με καυλωσει παρα μονο ανασαινε πειστικα, ουτε μια αγκαλια, ουτε ενα σφιξιμο τα ποδια της γυρω μου, παρα μονο καθοταν ετσι και περημενε το τελος.?? το μονο καλο ηταν οτι το μουνακι της τον επερνε προθυμα μεσα του και ανοιγε εμφανησιακα τελεια, οποτε κοιταζοντας εκει κατω την διησδηση τελειωσα μεσα της, και δεν αργησα να βγω απο μεσα της φιλοντας την στο λαιμο, εκει καπου με αγκαλιασε αλλα ηταν αργα για χαδια...σηκωθηκαμε απο το κρεβατι κατευθειαν και με αποχερετησε με μια αγκαλεια λεγοντας της ...ψεματα οτι θα την ξαναδω...
Δυσκολα τα πραγματα, περιμενα παρα πανω απο την Νατασσα, δεν τα εισεπραξα, μπορει να εφταιξα και εγω που δεν επιδιωξα κατι παραπανω, δεν ημουν και στα καλυτερα μου, οποτε δεν προκειτε να την ξαναπισκευτω στο μελλον, οχι γιατι δεν ειναι καλη μεσα, γιατι απλα δεν με καυλωνει, δεν ειναι του τυπου μου, αυτο το πλαστικο τεραστιο στηθος πανω σε αυτο το αδυνατο σωματακι, δεν μου κολαει καθολου, ισως αν βαλει κανα κιλακι να διωρθοθουν τα πραγματα, απο χαρακτηρα η κοπελα εχει αριστο, ομιλιτικη συμπαθεστατη, χαμογελαστη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2013
Αγαπητέ φίλε άξογος όπως πάντα στις κριτικές σου και βγάζεις ότι ακριβώς σου συνέβει ... σίγουρα η νατάσσα δεν είναι για gfe καταστάσεις και εσύ δεν είσουν αυτή την στιγμή για άγρια πράγματα που μπορεί να βγάλει η τσαρίνα (έτσι τουλάχιστον πιστεύω και έχω "γευτεί" από τις υπηρεσίες της) ... μετά από αυτά που σου (μας) συμβαίνουν ... και λογικό. Οπότε μάλλον δεν έκατσε η χημεία ... εις άλλα με υγεία και με περισσότερη ευχαρίστηση !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1