Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 18 10
Cinema 119118
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
1.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Η cult κατάσταση του cinema απέκτησε και επιπλέον φωτισμό... Πλέον στη σκάλα έχει φωτεινή επιγραφή που παραπέμπει τα βαλτόζωα όντα του εν λόγω καταστήματος σε επίσκεψη στις καμπίνες στο στενό, για πιο ιδιαίτερες cult καταστάσεις.

Η κατάσταση ίδια και απαράλαχτη!

Ρυτιδιασμένα γέρικα πορνοδιαστροφικά κορμιά, ανακινούν δημοσίως τη ρυτιδιασμένη και ταλαιπωρημένη από τις ουρολοιμώξεις ψωλή τους σε μια προσπάθεια να εκχύσουν τις τελευταίες ποσότητες γονιμοποιητικού υλικού που θα βγάλουν οι όρχεις τους προ της ώρας της αναπαύσεως προς τη μεταθανάτια ζωή.

Ο κύριος στο ταμείο άλλαξε και η νέα φυσιογνωμία είναι πιο ευγενική και συνάμα λιγότερο cult.

Ένας πιτσιρικάς έκανε ανατολίτικο παζάρι έχοντας το πέος στόμα με τον πεο-φόρο μπάρμπα για το αν θα είναι 5 ή 7 τα ευρώ που θα λάβει ως αντίτιμο προκειμένου να τον χύσει στο στόμα ο παππούς ενώ άλλοι 3-4 μπαρμπάδες ανέμεναν με την ψολή αναχείρας να απολαύσουν το θέαμα.

Εμείς 3 μαντράχαλοι παρά τις διαθέσεις μας για σάτιρα είπαμε αυτή τη φορά να σωπάσουμε ώστε να μη ντραπεί και φύγει ο νεαρός και χάσουμε το θέαμα.

Τελικά μας το χάλασε ένας άλλος μπάρμπας που δεν άντεξε και πλησίασε τον νεαρό και πέταξε το λευκό ζωμό στον ώμο και στο χέρι από το πλάι.

Ακολούθησε φυγή του νεαρού με νεύρα, και διαπληκτισμός μεταξύ του μπάρμπα που παρά το παζάρι για να χύσει τον πιτσιρικά (μάλλον Ρομα) τελικά η εκσπερμάτωση αυτή αναβλήθηκε επ αόριστον δεν έγινε.

Οι ατάκες συγκλινιστικες: "δε βλέπεις που τον καβλαντίζω τι μπαίνεις ανάμεσα" - απάντηση: "γιατί έλεγε πουθενά reserve" - "έχε χάρη που δε θέλω να χαλάω το μαγαζί αλλιώς θα σου έλεγα" και μετά άρχισε ανταλλαγή ύβρεων περί του ποιος είναι περισσότερο προ του τάφου παππούς από τον άλλον, συνεχίζοντας να κρατούν τις ψολές στο χέρι.. Μοναδικές στιγμές.

Η δε διάρκεια της λογομαχίας πάνω από 4-5 λεπτά με το ρολόι, όπου με την αποχώρηση του ενός εκ των δύο συνεχίστηκε όπου ο ένας φώναζε στον άλλον και τελικά επενέβην η ψυχραιμότερη λούγκρα της παρέας θυληπρεπής μπαρμπας 65+ ετών που θέλησε να δράσει ως δύναμη εκκεχειρίας μπας και απολάυσει τη ρυτιδιασμένη βάλανο ενός εκ των δύο.

Τελικά τα άκουσε αυτός και από τους δύο "τι ανακατεύεσαι μωρή λούλα"....!?

Με 4,5 ευρώ συν 1,5 η μπύρα από τον αυτόματο πωλητή απολάυσαμε θέαμα αξίας πάνω από 20€ στο θέατρο. Τσόντα, περιήγηση, ζωντανή πίπα, cult-ίλα, διαπληκτισμό, ξεκατίνιασμα!

Η τουαλέτα σημείο αναφοράς μπόχας δυσωδίας, σε βαθμό που τα μικρόβια και οι υιοί να ασφυκτιούν από το συνωστισμό.

Τα καθίσματα άπλυτα, υπόλειμμα ξεραμένου σπέρματος παντού, με επάλοιψη μάκκας από φρεσκοδαχτυλιασμένη κωλοτρυπίδα, που εντοπίστηκε με το φακό του κινητού τηλεφώνου.

Μόνο για τις εξής κατηγορίες πελατών:

1) extreeme cult lovers - κατά προτίμηση σε παρέα των τριών (όπως εμείς) - στους δύο παιρνιέσαι για homo
2) μπάρμπα lovers
3) διανομείς φυλλαδίων γραφείων τελετών για απόκτηση πελατείας
4) ξιπασμένες λούγκρες που θέλουν να κλείσουν με τη γλώσσα τους τις οπές και τις χαράξεις λόγω ρυτίδων από τα γέρικα πέη.
5) νεαρούς κασκαντέρ που για 5-7 ευρώ θέλουν να βιώσουν στο στόμα τους σπερματοζωάρια καπη, και από το τελευταίο στοκ του εκάστοτε παππού.

Η ταινία καλύτερη από την άλλη φορά. Η gay ταινίες στον όροφο συμπηρώνουν την cult-ιλα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2013
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 dorcel, Dildo Baggins, fouxter και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2013
Από το τίτλο και μόνο κατάλαβα ότι η κριτική θα ήταν διαμάντι. Εύγε !
M
Maaneskyggen
19 Ιουλίου, 2013
Ξεροχύνω.
19 Ιουλίου, 2013
Θα πρεπει να εξανλτησες τον φιλολογικό σου οιστρο σήμερα. Εάν είναι απόλαυση το να βιωνεις τέτοια εξαθλίωση,πραγματικα νιώθω ευτυχής που είμαι απαλλαγμένος απο τέτοια ψυχοσωματικα σύνδρομα. Μιλάμε για ανίατη κατάσταση. FUBAR που λέγανε και στο " Στρατιώτης Ραιαν"
19 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαίρομαι που είσαι απηλλαγμένος απο τέτοια ψυχοσωματικά συνδρομα και αποτελείς φάρο αριστείας στον κόσμο του bourdela.com. Το ευ αγωνίζεσθαι, οι ηθικές αξίες και η κανονικότητα του Polax πρέπει να αποτελέσουν σημείο αναφοράς για όλους εμάς. Πραγματικά νιώθω συγκινημένος που τυγχάνω ανάγνωσης και σχολιασμού έστω και με τη μορφή κριτικής από ένα σημαντικό παράγοντα του πνεύματος όπως ο Polax.

Η μόνη μου ενσταση σχετικά με το "ψυχοσωματικά" είναι στο " σωματικά". Θεωρώ πως έχουμε άρτια εδραιωμένα ψυχικά σύνδρομα αλλά όχι σωματικά, διότι δεν προβαίνουμε σε ενέργειες του σώματός μας στα εν λόγω σινεμα. Αλλά μία τελειότης όπως ο Polax δεν τα γνωρίζει γι αυτό και κατανοώ.

Ευχαριστώ για το σχόλιο και θα σε ψηφίσω στην νέα σου υποψηφιότητα για τη θέση στην ακαδημία Αθηνών

Υποκλίνομαι.
19 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ για τα καλα σου λογιαΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Οταν μεγάλωσω θέλω να σου μοιασω. Η πορνοδιαστροφικοτητα σου να βλέπεις ελεεινους κωλογερους στο "υπό το μηδέν" και τα αντίστοιχα απελπισμένα αγοράκια, και να νιώθεις αγαλλιαση είναι σίγουρα " ανωτερότητα πνεύματος, σάρκασ και ψυχής" που υπόλοιποι δυστυχεις δεν μπορούμε να αντιληφθούμε και να απολαύσουμε.
Την επόμενη φορά αν δεις να τεμαχιζουν κανά πτώμα, μη διαστάσεις να το περιγράψεις με τη γνωστή σου συγγραφική γλαφυροτητα. Σίγουρα θα πάρεις ΟΣΚΑΡΜαλακία
20 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και πάλι είμαι ευγνώμων που η ποιότητα του πνεύματος του Polax υπεισέρχεται στα ενδότερα συζητήσεως με έχοντες ψυχικά και πνευματικά σύνδρομα όπως εγώ.

Τονίζω εκ νέου πως η εν λόγω δραστηριότητά αφορά ανωτερότητα ψυχής και πνεύματος και όχι σαρκός όπως εσφαλμένα επιμένεις να αναφέρεις.

Θα ήθελα να πληροφορηθώ τον οίκο ανοχής ή στούντιο ή σινεμά που τεμαχίζουν πτώματα διότι ομολογουμένως είναι απαραίτητο να δούμε και να αξιολογήσουμε το εν λόγω θέαμα.

Επίσης δε διεκδικώ το Οσκαρ, διότι αποτελεί βραβείο κινηματογραφικών έργων. Με ένα Πούλιτζερ το οποίο είναι το σχετικό με τα συγγραφικά έργα θα ήμουν υπερευχαριστημένος.

Πραγματικά νιώθω ενθουσιώδης που προσωπικότητες του πνεύματος και του πολιτισμού όπως ο Polax έρχεται σε διάλογο μαζί μου.

Οφείλουμε να επιδεικνύουμε την ανάλογη ευγνωμοσύνη όταν πραγματικά άνθρωποι με ουσία, κύρος και αναγνωρισιμότητα, επιφανή μέλη της κοινωνίας μας όπως ο Polax, ανταλλάσουν με μας σκέψεις, απόψεις, ιδέες. Ο Polax επανειλημμένα, έχει αποδείξει το αυτό δαπανώντας 100 και 200€ για μία ώρα ψευδαίσθησης ότι συνουσιάζεται με αληθινή γυναίκα στην οικία ή στο ξενοδοχείο σύμφωνα με τις κριτικές του....

Πραγματικά υποκλίνομαι,..
22 Ιουλίου, 2013
Γεια σας ρε Λουγκρες ματακηδες των ειδικων δυναμεων μαλλονΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης.Εσεις πως βγαζετε τις καποτες κλανοντας?Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
24 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οταν δε γλυφεις καμία σάπια βρωμοπατουσα θα υποκλινεσαι κατα τη προσφιλή σου συνήθεια για να χωνεψει το αντερακι σουΕμμμμ
24 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ Λιλά.

Πραγματικά σε σέβομαι διότι είσαι ο μόνος εδώ μέσα που έχεις προσβλητική συμπεριφορά, έχοντας τη φωτογραφία σου στο προφίλ σου. Όσο κι αν νομίζεις ότι με προσβάλεις, πραγματικά εκτιμώ τους ανθρώπους που έχουν το θάρρος της γνώμης και δεν κρύβονται πίσω από πληκτρολόγια.

Στο polax έχω να πω πως με εκπλήσει ο τρόπος με τον οποίο ξεσπάει και αισθάνεται ανώτερος, εκλεπτισμένος, ποιοτικός δαπανώντας ατέλειωτα ευρώ, σε ένα ταξίδι αναζήτησης ικανοποίησης.
Πραγματικά είμαι πλέον βέβαιος για τα έντονα συναισθήματά σου, όταν αδυμονείς να δώσεις τα 100 ή 200 ευρώ σε ένα call girl, αφού τελικά είναι η μόνη που τα αποδέχεται, μιας και πραγματική γυναίκα πείθεται πως δεν επιθυμεί ούτε τσιχλόφουσκα μάρκας big babol.

Είσαι πραγματικά ανώτερο όν.

Και είμαι σίγουρος πως αν μας γνώριζες από κοντά θα μας "τα έχωνες ακόμη χειρότερα" και σε καμία, μα καμία περίπτωση, μα ούτε που να διανοηθείς να φορέσεις αυτό το ηλίθιο χαμογελάκι αμηχανίας και να πεις το κλασσικό "εεε τι γίνεται ρε παιδιά, εεε να... μια κουβέντα είπαμε τώρα, δε θα γίνει και θέμα"... επιδεικνύντας συναισθήματα τρόμου και πανικού, σε ανθρώπους που παρά την ίσως αρρενωπή εμφάνισή τους, τελικά αποφεύγουν παντού και πάντοτε τους διαπληκτισμούς και τους καυγάδες...
25 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ναι αρρενωποτατος ξεκωλιαρης δονητοφαγος . Ε ρε που κατάντησαν οι Ελληνικες Δυνάμεις τιγκα στις αδερφές...Κεφάλι σε τοίχο!
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2