Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όταν κατεβαίνω στα Χανιά δεν χάνω ευκαιρία να επισκευθώ την αγαπημένη μου Μίνωος. πήγα στο 6 γιατι ξέρω πως αυτό το μαγαζί φέρνει ωραία κορίτσια από άλλη μου επίσκεψη. πήγα πρώτη φορά στις 5.00 αλλά επειδή περίμεναν και άλλοι για να περάσουν έκανα βόλτα και ξαναγύρισα. ¨Ητανε μια κοπελα με γλυκο χαμογελο αμακιγιαριστη. Η Ροξανα. Η ροξανα είναι 19 - 20 χρονων, περίπου 1.70 , κανονικό σώμα με πλουσια αφράτα βυζιά και πανεμορφο κώλο. Το πρόγραμμα ήτανε στα 40 ευρω με ακάποτο στοματικο και 50 με κωλο. Η Ροξάνα ήρθε καιξάπλωσε απο πάνω μου και άρχισε να με φιλάει με πάθος πρωτα στο λαιμό και μετα στο στήθος και κατέβηκε κάτω όπου άρχισε να γλύφει τα αρχίδια μου με μεγάλη μαεστρία και
χωρίς να με πονάει όπως κάνουν άλλες τουλάχιστον ένα 5λέπτο, μετα με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό, και άρχισε να με γλύφει με γρήγορο ρυθμό χωρίς χέρι και αρκετά βαθιά πάλι για κανα 5λέπτο,την σταμάτησα για να μην τελειώσω την ξάπλωσα ανάσκελα της αφαίρεσα το στίνγκ της και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της που είναι ευωδιαστό(μου έσπρωχνε το κέφαλί μου στο μουνί της που γράνθηκε κιόλας). Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση αυτή απο πάνω όπου είχε γύρει το κορμί της πάνω μου για να μπορεί να με φιλάει,την σήκωσα και συνεχίσαμε στα όρθια για λίγο και μέτα την τοποθέτησα στην πολυθρόνα όπου με έμενα γονατιστό στο πάτωμα και έχοντας σηκώσει τα πόδια της πάνω από τους ώμους μου άρχισα να την γαμάω πολύ δυνατά και γρήγορα κάτι που της άρεσε, αλλαγή στάσης με έμενα καθιστό στην πολυθρόνα και αυτή απο πάνω μου την σήκωσα έβγαλα το προφυλακτικό και αυτή γονατιστή πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της όπου και τελείωσα , με έγλειψε μέχρι να με στραγγίξει τελείως , είναι μία πολύ καλή επιλογή έχει μεγάλη διάθεση και συμμετοχή, το κυριότερο δεν βιάζεται καθόλου , στο δωμάτιο έκατσα με ανεση χωρισ αγχος , παιδιά πρέπει να την δοκιμάσετε πάντα κατα την άποψη μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Ροξάνα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού