Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη μου στον συγκεκριμένο οίκο πραγματοποιηθηκε χθες το απογευμα.στην δεύτερη βάρδια είναι η γνωστή σε όλους μας αλεξανδρα.για όσους δεν την γνωριζουν ειναι ενα αδύνατο πιπίνι 20 χρονών με μακριά ξανθά μαλλιά ωραίο πρόσωπο με πράσινα ματάκια τα χείλη της είναι πάντα έντονα βαμενα με κόκκινο κραγιόν και εχει ενα τατουάζ αν θυμάμαι καλα στην μέση της.το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο με τα απολύτως απαραιτήτως.αφου καυλαντησε αρκετά με τον συναγωνιστη που ηταν μαζι μου στην τσαρκα ήρθε σε εμενα.καθισε δίπλα μου στο κρεβάτι και άρχισε να ξεντύνεται ενώ εγώ άρχισα και την φίλαγα στα αυτάκια της στο μαγουλο της και στους ωμους της.αυτη ανταποκριθηκε με θετικό τρόπο με φιλάκια σε όλο μου το σώμα και στα μάγουλα μου.με όλο αυτό το θέαμα ειχα καυλώσει και της ειπα να μου αρχισει πιπα.η πιπα της ήταν μέτρια με χρήση δοντιού και μονότονη δεν τρελαθηκα.εκείνη την χρονική στιγμή η αλλαγή στάσης ηταν μονοδρομος.η σταση που επέλεξα ήταν ιεραποστολικο.η συμμετοχη της ηταν αρκετα καλη με ωραιες κραυγουλες ενω παράλληλα με δάγκωνε τα δάχτυλα του χεριου μου.η επομενη σταση που ακολουθησε ηταν αυτη απο πανω μου και σε αυτην την σταση ηταν παρα πολυ καλη με το να κοπανιέται πάνω μου έντονα και με το να βγαζει ωραιες κραυγουλες.μαλιστα εκει που γαμιόμασταν άρχισε και μου εδινε ρομαντικα γλωσσοφιλα.μου εκανε εντύπωση αυτή η ενέργεια της επειδή πιο πριν την ρωτησα αν δινει φιλάκια και μου ειπε οτι δεν είναι σωστοΧμμμ;Χμμμ;.το τέλος παλι με βρήκε σε ιεραποστολικο.οταν τελειώσαμε εγώ της ειπα οτι ειναι λιγο αδυνατη.αυτη μου απαντησε οτι τρωει μονο μπουτσες και τιποτα αλλο.ειχα σκάσει στα γέλια απ την απάντηση της.εν κατακλείδι πειστευω οτι η αλεξανδρα ειναι μια τίμια λύση για όσους θέλουν να περάσουν ευχαριστα με ενα όμορφο πιπινακι.πειστευω ότι αν καλυτερεύσει την πίπα της θα ειναι μεσα στις 3-τοπ επιλογές στην φυλης.η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου κατα την διάρκεια της πράξης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2013
αυτό το "δεν είναι σωστό" είναι όλα τα λεφτα.
14 Ιουλίου, 2013
αξιοπρεπεστατη παρουσία η Αλβανοδέρβα Αλεξάνδρα ... κορίτσι που γουστάρει την καυλάντα και με χαβαλέ !! Κουλ
15 Ιουλίου, 2013
Αir-condition βάλανε στα δωμάτια;
15 Ιουλίου, 2013
οχι δεν εχουν βαλει ακομη κλιματιστικα..σε αυτο που ημουν ειχε αλλα ηταν χαλασμενο
J
J_K
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4