Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
από τότε που έμαθα ότι γύρισε η Χριστίνα μπήκε στον στόχο μου για επίσκεψη καθώς από την προηγουμενη θητεία της ήταν από της κοπέλες που πάντα πέρναγα καλά

έτσι λοιπόν σήμερα μετά από μια μικρή αποχη από την αγωνιστική δράση για οικογενειακούς λόγους βρήκα ένα μικρό κενό και πετάχτηκα με την κινεζικη αποβολή για μια συνεδρίαση του 20ρίκου που ήξερα από την αρχή ότι δεν θα με απογοήτευση

εμφανισιακά δεν έχει αλλάξει και πολύ το μονο που άλλαξε είναι ότι κόντυνε το μαλλί μέχρι το ωμο κατά τα αλλα η ίδια δηλαδή μετριου αναστήματος αδύνατο όμορφο καβλαρικο σωματάκι με ελαφρώς ενισχυμένο στήθος πλήρως εναρμονισμένο με το υπόλοιπο σώμα της
το κωλαράκι της είναι ένα ποίημα ενώ το πρόσωπο της για όσους τους αρέσουν τα ασιατικά χαρακτηριστικά είναι πανέμορφο

δεν την είδα στο σαλόνι γιατί μόλις ανέβηκα της σκάλες την ακούω να λέει σε κάποιον πελάτη για σου μωρό μου και να κλείνει την πόρτα

μετά από μια μικρή κουβεντούλα με την τσα 2 μπαίνω και περιμένω ευτυχώς ελάχιστα έως 5 λεπτά το πολύ
και έρχεται το μωρό με τρελό κέφι και ένα χαμόγελο έως τα αφτιά
και αρχίζει άμεσος τα φιλια τα χάδια και της αγκαλιές μετά από λίγο ενώ είχαμε και μια μικρή κουβεντούλα για το πως πέρασε και για το που όταν τόσο καιρό
ξεκινάμε τον αγώνα με μια ισπανική όχι την καλύτερη που μου έχουν κάνει αλλα καλή

στην συνεχεια είχαμε μια πίπα που σίγουρα το κατέχει το άθλημα αρκετά βαθιά με αρκετή χρήση του χεριού
σε σημείο που αν είσαι γρήγορος η έχεις καιρό να γαμήσεις οριακό ενώ η στάση του σώματος της πάντα καλή για δαχτιλοσκοπίσης που δέχεται αδιαμαρτύρητα

πρώτη στάση στο sex με εκείνη από επάνω με δυνατά χτυπήματα στης αρχή ενώ σιγά σιγά πιο αισθησιακά και αργά έσκυψε στην αγκαλιά μου με αρκετά επιφανειακά φιλια στο στόμα

δεύτερη στάση στα τέσσερα με τρομερό στήσιμο και καλή συμμετοχη ενώ με παρότρυνε για πιο δυνατά και πιο γρήγορα

και για τελείωμα ανέβηκε επάνω μου σε στάση 69 και ενώ εκείνη με πίπωνε με μανία εγώ ασχολιόμουν με δαχτιλοσκοπίσης στην πίσω πόρτα της

εν κατακλείδι η Χριστίνα είναι μια επιλογή χαμηλού ρίσκου μια και πάντα δίνει τον καλύτερο εαυτό της μην περιμένετε εξτραδάκια αλλα ότι κάνει το κάνει καλά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2013
Οχι ρε φιλε το λες αληθεια γυρισε το Χριστινακι Έρωτας Τελικα ειχε δικιο ο Σαμαρας οτι ερχεται η αναπτυξη στην χωρα τα πρωτα σημαδια εμφανιστηκαν κιολας Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1