Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 202 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Φίλοι αγωνιστες καλησπέρα!
Μετά από μεγάλες και επίμονες τηλεφωνικές προσπάθειες, κατάφερα χτες το απόγευμα να μιλήσω με τη Μαρίνα και να κανονίσω μαζί της συνάντηση, μετά από διάφορες κριτικές που είχα διαβάσει εδώ. Στην αρχή μου είπε για τις 22:00μμ αλλά όταν της είπα ότι δουλεύω νύχτα αμέσως μου έκλεισε για τις 20:00 στο γνωστό LACOBA. Με περίμενε στο σαλόνι του ξενοδοχείου επειδή έπεσα σε κίνηση και άργησα 15 λεπτά. Ανεβήκαμε στο δωμάτιο και αφού ανοίξαμε κλιματισμό, πέταξε απευθείας το φόρεμά της (χωρίς σουτιέν από μέσα αυστηρά) και άρχισε να μου δίνει τρομερά παθιασμένα γλωσσόφιλα!!! Σε σημείο που ενώ ήθελα να μπω στο μπάνιο για ένα γρήγορο ντουζ, με πέταξε στο κρεβάτι και μου άρχισε μια άνευ προηγουμένου τέλεια υγρή ακάποτη πίπα!! Αφού το συνέχισε αυτό για κανένα δεκάλεπτο, χωρίς δεύτερη σκέψη μου βάζει προφυλακτικό και με καβαλάει. Και εδώ έρχεται η μεγάλη για μένα έκπληξη αφού δεν μου έχει ξανατύχει με ΚΑΜΙΑ γκόμενα: ελάχιστα δευτερόλεπτα μετά αφότου με έχει καβαλήσει με ρωτάει αν θέλω να με χύσει. Απάντησα ναι χωρίς να το σκεφτώ και πολύ, δίνει δυο τρία δυνατά ανεβοκατεβάσματα στο εργαλείο, σηκώνεται απότομα και μου κάνει squirting στο πρόσωπό μου!!!!! Ξέρω θα πείτε κάποιοι ότι λέω μούφες αλλά πιστέψτε με είναι πέρα για πέρα αλήθεια και όσοι θέλετε ρωτήστε την!!! Αλλαγή στάσης στα τέσσερα για κανένα τέταρτο και τελείωμα στο στόμα μετά από δική της παρότρυνση, που φυσικά τα έφτυσε στο μπάνιο. Δεύτερος γύρος απευθείας πίπα ξαπλωμένη πάνω μου και βλέποντας τσόντα στην τηλεόραση. Προφυλακτικό και ιεραποστολικό με δύναμη!! Συνέχεια με το Μαρινάκι στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και τελείωμα άμεσο...Συνολικά έμεινα ενθουσιασμένος εγώ προσωπικά. Δεν είναι μοντέλο αλλά τουλάχιστον ευχαριστιέται αυτό που κάνει (έτσι έδειξε σε μένα)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
59
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2013
Αδερφε με 'φουντοσες', αντε να βρω δικαιολογια να ερ8ω Α8ηνα, να βρω το τηλεφωνο τις και σειρα για να την 'παρω'....το στανιο μου μεσα !!!!!
11 Ιουλίου, 2013
Ελπιζω να καταλαβες οτι απλα σε κατουρησε τυπε..
12 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

golden virginia
12 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε του τυπου η γυναικα οταν χυνει τα υγρα βγαινουν απο την ουρηθρα της . Ειναι σαν κατουρημα αλλα ειναι αοσμα και διαφανη τυπε του τυπου.
K
kleidarithmos
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4