Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 191205
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το απογευμα, οπως ειπα επισκεφτηκα το Prosexeto, κατευθειαν για την Γαληνη, ωρα περιπου 18¨00 οτι θα επιανε εκει κοντα δουλεια. για ωραριο εννοω. Να πω την αληθεια, πηγα με θετικη σκεψη, μιας και ειχα διαβασει αρκετα καλα απο μαγαζια της Αθηνας στα οποια δουλευει.
Μπαινω μεσα, στην υποδοχη ερχεται η κυρια της υποδοχης, καλησπερα, εχουμε νεο κοριτσι, κτλ. Ερχεται λοιπον η Γαληνη, ωραιο κοριτσι παιδια, οτι και να πω ειναι λιγο, Ερχεται με ενα μαυρο στρινγκ, και ενα κιτρινο γυλεκακι, το οποιο το ανοιξε "για να δω" οπως χαρακτηριστικα ειπε. Μαλιστα κολλησε το φερμουαρ και εσκασε τα γελια. Καλα δεν υπηρχε περιπτωση, αμεσως περασα. Μετα απο ολιγολεπτη αναμονη, ηρθε το μωρο. της εβγαλα το γυλεκο και την ξαπλωσα. αρχισε κατι φιλια και τα σχετικα, αρχισα κι εγω τα χαδια. ωσπου ηρθε και η ανορθωση σε μηδεν χρονο. Μαλιστα μου ειπε πως ημουν ο πρωτος για σημερα και ηθελε να δει αν θα της φερω και γουρι για το υπολοιπο. μετα την πιπα, ανεβηκε απο πανω, επειτα ιεραποστολικο, μετα πισωκολλητο στα ορθια και επειτα στα 4 αυτη, ενω αργοτερα την ξαπλωσα μπρουμυτα κι εγω απο πανω. και να την βλεπω απο το καθρεφτη, κοιταζοντας τις ΜΑΤΑΡΕΣ της. επειτα ηρθε και το τελειωμα. σηκωθηκα, εβγαλα το προφυλακτικο, ενω αυτη καθισε στο κρεβατι και περιμενε να γυρισω. μπορω να πω πως ισως επειδη δε βιαζοταν μιας και δε περιμενα αλλος εξω, μπορει να κατσαμε κανα 5-7 λεπτα ακομα ετσι, αγκαλια. δε ξερω, αλλα σε αυτο το κοριτσι, βρηκα ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο που εψαχνα, μιας και το βλεμμα της, τα ματια της και το κορμι της γενικοτερα, μου εφεραν αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ επαναλαμβανω, που εψαχνα και ηθελα. για χαρη της, θα εδινα πολλα. προσπαθησα να την κουβεντιασω και να την πεισω να κανονισουμε να παμε και σε ξενοδοχειο, αλλα αρνηθηκε, δε παει λεει.
Οπως συζηταγαμε, με κοιταζε με ενα βλεμμα, (σημειωτεον οτι σχολιασε και ασχοληθηκε πολυ με το χρωμα των ματιων μου μιας και της αρεσαν πολυ) και οπως με κοιταζε, μου ερχοταν να την πιασω και να της σκασω ενα ρουφηχτο φιλι, αλλο πραγμα. δε ξερω, αλλα κολλησα μαζι της.....
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θα την επισκεφτω ξανα. ΟΤΙ και να γραψω ειναι λιγα, βαθμολογια αν με αφηνε το συστημα, θα εβαζα την ανωτερη δυνατη. Δε ξερω, ισως να ειμαι επηρεασμενος γιατι οπως ειπα βρηκα αυτο που εψαχνα. Μου θυμιζε καποια, στο 100% που θελω να παψ μαζι της, οποτε και για αυτο ισως να τα παρουσιαζω ετσι. Παντως περασα ΥΠΕΡΟΧΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
324
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού