Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199287
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γνωρίζω τη Μικαέλα δύο χρόνια τώρα (από την εποχή του αίμνηστου Amnesia) και έχοντας πάει μαζί της πολλές φορές μπορώ να πω με σιγουριά πως ο όρος "τίμια εργάτρια του σεξ" βγήκε για ιερόδουλες σαν αυτή. Για να κάνω μια σύντομη περιγραφή, πρόκειται για μια κοπέλα από τη Ρουμανία, σχετικά ψηλή, με καστανά μαλλιά, αδύνατη αλλά με υπέροχες καμπύλες στα σωστά σημεία, μεταξύ των οποίων κι'ένα τεράστιο (για το σωματότυπο της) στήθος. Στο δωμάτιο τείνει περισσότερο προς gfe, καθώς είναι χαμηλών τόνων χαρακτήρας, αλλά χωρίς ποτέ να δίνει δικαιώματα που θα έβαζαν ιδέες σε διάφορους αγαπούληδες. Η συμπεριφορά της είναι άκρως επαγγελματική (με την καλή έννοια), κάτι που σε συνδυασμό με την εξαιρετική τεχνική της σημαίνει πως δύσκολα θα φύγει απογοητευμένος κάποιος μετά από συνεύρεση μαζί της.

Στην τελευταία μας συνάντηση της ζήτησα να διαφοροποιήσουμε λίγο τη ρουτίνα μας. Έτσι αυτή τη φορά έκατσα σε μια από τις μεγάλες πολυθρόνες που υπάρχουν στα δωμάτια του συγκεκριμένου στούντιο και της ζήτησα να γονατίσει και να μου κάνει το περίφημο στοματικό της. Χωρίς καμία αντίρρηση επιδόθηκε στο θεάρεστο έργο της προς μεγάλη μου ευχαρίστηση.
Για το στοματικό της έχουν ήδη γραφτεί πολλά, μιλάμε για μια από τις τοπ πίπες στην πιάτσα. Ότι και να πω θα'ναι λίγο γι'αυτήν την πανάξια εκπρόσωπο της Ρουμάνικης σχολής.
Ακολούθησε στην ίδια στάση ισπανικό, που με τα προσόντα και την τεχνική της με έφερε κυριολεκτικά ένα βήμα πριν το μοιραίο. Ευτυχώς, όπως αποδείχθηκε, σταμάτησε την τελευταία στιγμή και με μένα πάντα καθισμένο γύρισε σε στάση πισωκολλητού. Εκεί αφού έβαλε την κάλτσα στο συρτάρι, άρχισε να κάνει βαθιά καθίσματα πάνω μου στηριζόμενη με τα χέρια της σε αυτά της πολυθρόνας, ωσάν τις συμπατριώτισσες της γυμνάστριες. Σε αυτή τη στάση, και με μένα να παίζω ταυτόχρονα με το λαχταριστό, παλλόμενο στήθος της, ήρθε και το τέλος μετά από κάμποσα λεπτά.

Συνολικά βίωσα την καλύτερη κατάθεση μου μετά από αρκετό καιρό. Η Μικαέλα αποδείχτηκε για πολλοστή φορά άξια των περιστάσεων και έδειξε πως δεν χρειάζεται μια κοπέλα να κάνει ακροβατικά στο κρεβάτι, ούτε να πουλάει αγάπες και φούμαρα για να ικανοποιήσει τον πελάτη. Πολλές φορές η σοβαρότητα και ο επαγγελματισμός (συνπεπικουρούμενα από μια καλή εμφάνιση) είναι τα καλύτερα συστατικά για να βγει μια επιτυχημένη συνεύρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2013
Ο τιτλος της κριτικης μου θυμισε μια παλια διαφημιση εταιριας!Μεγάλο χαμόγελοD:
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1