Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Γκαμπριέλα είναι ένα από τα "στανταράκια" σε αξία για εμένα. Εμφανισιακά είναι μια αρκετά όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα, μικρά βυζιά, αλλά με ρόγα για πολύ γλείψιμο... Είναι πάντοτε στην ώρα της (με περίπου 10-15 λεπτά καθυστέρηση, δεκτό από μέρους μου)... η συμπεριφορά της είναι αυτό που με εξιτάρει περισσότερο από όλα. Θέλει να σε ικανοποιήσει 110%!!!! Είναι πάντα πεντακάθαρη και φοράει ζαρτιέρες, κάλτσες και ψηλοτάκουνα, που εμένα προσωπικά είναι μεγάλο φετίχ!!! Έχει το κλασσικό 80άρι για αρχική ταρίφα και τα εξτραδάκια +20 έκαστο. Δεν είναι κακό. Νομίζω ότι τα αξίζει. Την τελευταία φορά που βρεθήκαμε καθίσαμε, τα είπαμε και αφού την έγλειψα για περίπου 20 λεπτάκια και την έκανα τούρμπο, την έβαλα να μου τον πάρει στο στόμα και στη συνέχεια γύρισε στον τοίχο και την πήρα στα όρθια... παίρνει απίστευτα στησίματα, ειδικά στα τέσσερα και όταν σου περιποιείται τον πούτσο...

Μόνο και μόνο το ότι δε λέει όχι και σου ζητάει από μόνη της πράγματα παραπάνω, είναι άξια δοκιμής... και για εμένα για πολλά παραπάνω!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού