Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδυνή επίσκεψη τις προάλλες στο συγκεκριμένο μαγαζί ψάχνοντας άλλη κοπέλα αλλά βλέποντας την καλλίγραμμη Άντζελα και μιας και βαριόμουν για βόλτα αποφάσισα να κάνω μια αναγνωριστική κατάθεση με το απλό των 30 €. Η τσατσά είπε ότι η κοπέλα είναι από την Ουκρανία, η ίδια μάλιστα μου είπε μέσα στο δωμάτιο ότι είναι από το Κίεβο και θυμόταν μάλιστα και την ακριβή απόσταση του από τη Θεσσαλονίκη (1600 χλμ) Χμμμ; Τα κάπως άγρια χαρακτηριστικά του προσώπου της με παρέπεμπαν σε πιο βαθιά μέρη της πρώην Σοβιετικής Ένωσης. Εν πάσει περιπτώσει, από όπου και να είναι, είναι αρκετά εμφανίσιμη γκόμενα, αδύνατη, με μακρυά καστανοκόκκινα μαλλιά, γύρω στο 1,65, πολύ ωραίο σφιχτό κωλαράκι, αλλά... Η παγίδα που δεν προσέχεις στο σαλόνι λόγω του σουτιέν... Πάρα πολύ μικρό στήθος. Τόσο μικρό που λίγο έλειψε να μου βάλει ιδέες Money Mouth
Ήρθε χαμογελαστή, υποτυπώδεις συστάσεις, έβγαλε τα εσώρουχά της, ξάπλωσε δίπλα μου και κατευθείαν πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα και ξεκίνησε την πίπα. Αργή, χωρίς δόντι, χωρίς eye contact. Ήταν ξαπλωμένη πλάι μου, είχε κλειστά τα πόδια της για να μην έχω πρόσβαση στο μουνί της αλλά μόνο στο κωλαράκι της, όπου όμως δεν επιχείρησα να βάλω δάχτυλο. Στη συνέχεια, με αρκετή δυσκολία στη συνεννόηση μιας και μιλάει ελάχιστα ελληνικά, την έβαλα ιεραποστολικά. Η ανάσα της μύριζε έντονα ένα ευχάριστο άρωμα το οποίο είχε σκοπό να καλύψει τη μυρωδιά του τσιγάρου. Μπορώ να πω ότι αναστέναζε αρκετά καυλωτικά, όχι οι υπερβολικές fake φωνές που βγάζουν οι περισσότερες αλλά αρκετά αισθησιακά. Προσπάθησα να γλείψω το στήθος της αλλά το μόνο που προεξείχε ήταν η μυτερή ρώγα της. Κάτι δε μου άρεσε. Σηκώνω το βλέμμα μου και παρατηρώ πως έχει σηκώσει τα χέρια της πάνω από το κεφάλι της με αποτέλεσμα τα βυζιά της να έχουν απλώσει στο θώρακα και η εικόνα να μη με παραπέμπει στη συνηθισμένη εικόνα του γυναικείου στήθους. Πλάκα εντελώς. Επειδή αυτό το σκηνικό με χαλούσε, τη γύρισα πισωκολλητά για να με αποζημιώσει το όντως ωραίο κωλαράκι της. Πιάνεται λοιπόν από τα κάγκελα του κρεβατιού και αρχίζει να κουνιέται μπρος πίσω ενώ παράλληλα συνέχιζε τους καυλωτικούς αναστεναγμούς. Μάλιστα κουνιόταν τόσο έντονα που σε κάποια στιγμή βγήκε ο πούτσος και χτύπησε στο περίνεο. Ευτυχώς δεν έπαθα καμιά ζημιά, ούτε έχασα τη στύση, και μάλιστα περίμενε υπομονετικά μέχρι να της τον ξαναβάλω με προσοχή. Το τέλος ήρθε σε αυτή τη στάση, περίμενε μέχρι να τον βγάλω και κάθισε λίγο μαζί μου στο κρεβάτι.
Μου είπε ότι έχει μόλις 5 μήνες στην Ελλάδα και είναι εμφανές ότι δε μιλάει παρά ελάχιστα ελληνικά. Νομίζω πως χάνει εξαιτίας αυτού, ίσως με τον καιρό να ανεβάσει απόδοση μιας και δείχνει φιλότιμη και με διάθεση. Θα της δώσω ένα εύλογο χρονικό διάστημα και ίσως την ξαναδοκιμάσω, αν και το πολύ μικρό της στήθος με αποθαρρύνει κάπως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού