Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την κριτική την αφιερώνω στις κακομοίρες που κάνουν αγγαρεία και κοιτάζουν να τσιμπήσουν κανένα φραγκάκι από εμάς όλους τα αρρωστάκια του κόλου (κυριολεκτικά όμως) ! Και οι οποίες ξεχνάνε ότι το ψέμα έχει κοντά ποδάρια και ότι το ρίξιμο είναι της Κυριακής χαρά και της Δευτέρας λύπη !!!

Η Τζένη είναι νέα, πρόσχαρη, καθαρή, ευγενικής, απόλυτα αποτριχωμένη και απελευθερωμένη. Έχει ένα καταπληκτικό διαμέρισμα στην Κυψέλη με πάρα πολύ ωραία διακόσμηση, άλλωστε νομίζω ότι ασχολείται επαγγελματικά και με αυτό το αντικείμενο (διακόσμηση). Πραγματικά μένεις άφωνος.

Στο δια ταύτα τώρα. Πενήντα ευρώ για τέτοιο ξέσκισμα είναι απολύτως value for money κι ακόμα παραπάνω. Το κορίτσι τα κάνει όλα : γλύφει, πίνει, φιλάει, χαιδεύει, δέχεται μπατσάκια στον κώλο, χαίρεται κι απολαμβάνει το χαρντκορ γαμήσι. Έχει μια τεράστια συλλογή από δονητές, μερικοί είναι όντως τεράστιοι και δεν νομίζω να χρησιμοποιούνται, είναι ίσως διακοσμητικοί, καθότι μερικοί είναι σε μέγεθος, μήκος και πλάτος σαν το μπουρί της σόμπας !

Η Τζένη ντύνεται πολύ ωραία για τα ραντεβού και ξεκινά με αισθησιακό γδύσιμο και πεομάλαξη, κοντολογίς ξέρει να σε κάνει πύραυλο.

Αφού δοκιμάσαμε διάφορες στάσεις, κάποια στιγμή καθώς την πηδούσα με τα πόδια της ψηλά και μαγκωμένα στους ώμους μου, λίγο λίγο, χρησιμοποιώντας το σώμα μου ως αντίβαρο, με γύρισε και ισορρόπησε στον αυχένα της, με αποτέλεσμα εγώ μεν (τεχνικά έστω) να ίπταμαι (παράλληλα στο στρώμα) με τον πούτσο μου σφηνωμένο και ο οποίος εξισορροπούνταν στον κόλο της, και αυτή να έχει διπλωθεί στα δύο και με δεδομένο ότι έχει μεγάλο πέος, άρχισε πάνω στην Γκάβλα να γλύφει η ίδια τον πούτσο της.

Τα συμβάντα αυτά οδήγησαν με μαθηματική ακρίβεια να χύσω βίαια μέσα στον υπέροχο, πλήρως αποτριχωμένο κόλο της ! Η χαρά του υποψιασμένου μικροαστού κολομπαρά, που θα έλεγε και ο Τζιμάκος ο Πανούσης, ο επαναστάτης της Φιλοθέης.

Στον γυρισμό κόλλησα και άκουσα 12 συνεχόμενες φορές το εξής απίθανο (είναι Έλληνες !) : http://www.youtube.com/watch?v=7UarKuH3Cbw

Καλό σ/κ και καλές βολές σε όλους σας (μας).
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2013
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.436
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 malkotto_94, fouxter, OUROBOROS και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2013
Εξαιρετικη περιγραφή όπως μας εχεις συνηθισει.
Μπας και την ερώτησες εαν σκεφτεται να βαλει στηθος ??
09 Ιουλίου, 2013
Σε ευχαριστώ Uricom για τα καλά σου λόγια.

Νομίζω ότι είναι σε σκέψη σχετικά με το ζήτημα αυτό.

Πάντως, ως συλλέκτης εμπειριών, θεωρώ πολύ καλή την προσφορά της στο άθλημα.
13 Αυγούστου, 2013
Ξαναπήγα και έγινε ταραχή

πω πω πω, τι γαμήσι ήταν αυτό !

άντε να μην κολαστώ πάλι . . . . . .
21 Νοεμβρίου, 2015
πολύ καλή περιγραφή κ ωραίο τέλος που πήρε πίπα στον εαυτό της. Ως ενεργητικός λέω να πάω να Κατσικογάμης τη Τζενάρα Κουλ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4