Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωΐνη επισκεφη στην Υφαιστου κ εδω πετυχα την Σαρα...δεν ξερω εαν ειναι Τσεχα (οπως περιγραφει ο φιλος μου ο πιατσοβιος),αλλα προκειται για μια ξανθια κοπελιτσα,με λευκο δερμα,2,5 αρι φυσικο βυζι με καφετι ρωγα,ωραιο κωλο κ μοντελε σωμα...φατσα ωραια,γλυκια...στο σαλοναρισμα δεν την ειδα πολυ ευδιαθετη,αλλα αποφασησα να ενδωσω περισσοτερο γιατι μου αρεσε εξωτερικα....
30 ευρω κ μπηκα στο πρωτο δωματιο δεξια...καθαρο κ μεγαλο δωματιο,εχω ξανα-πηδηξει στο συγκεκριμενο,μαγαλο διπλο κρεβατι,νηπτηρας,χαρτι,σαπουνι κ ενας καναπες που μαλλον τον εχουνε για να ακουμπας ρουχα...το δωματιο εχει κ κλιματιστικο,αλλα δυστηχως εκεινη την στιγμη το ειχανε κλειστο...κ λεω συστηχως γιατι στο τελος της συνουσιας εγινα λουτσα στον ιδρωτα...ΓλώσσαΓλώσσα
Η Σαρα μπηκε μεσα, τα πεταξε ολα κ εκατσε στα γονατα μου κατω-κατω για να μου περασει το λαστιχο...δυστηχως ετσι οπως εκατσε μακρυα μου δεν μπορουσα να της πιανω οσα κ οτι θα ηθελα...ΕμμμμΕμμμμΗ ιδια το καταλαβε αλλα δεν εκανε κινηση να μου ρθει πιο κοντα....Money Mouth
απο προκαταρκτικα μου εγλυψε μονο ολιγον τις ρωγες,βυζοτριφτηκε με τα ομορφα στηθακια την πανω στην πουτσα μου κ αμεσως επιδοθηκε σε ενα καλο,ανω του μετριου τσιμπουκι,ενω ταυτοχρονα μου χαΐδευε τα αρχιδια...πιπα χωρις δοντι,εγλυψε ολον κατα μηκος τον κορμο,αλλα οχι μπαλες...στα βυζια της αφηνει ελευθερα πιασηματα,αλλα δυστηχως για μουνοχαΐδεματα ουτε λογος...μαλιστα στην πρωτη σταση cow girl Που την ανεβασα δεν με αφησε ουτε κωλοδαχτυλο να της βαλω...παρα ταυτα δεν πτοηθηκα ,την σφυροκοπησα καλα απο κατω,απο ιεραποστολικα κ πισο-κωλλητα...ειδικα ο κωλος της στα 4 ειναι ονειρο...βεβαια στο πισωκολλητο εβαζε το χερι της για να με τελειωσει πιο γρηγορα κ παρολο που της το απομακρυνα με τροπο κανα δυο φορες,αυτη συνεχισε να το κανει...Money MouthMoney Mouth
αισθηση διεισδυσης ειχα καλη κ δεν διεκρινα κρεμα στην ξυρισμενη μουναρα της...την εβαλα να με τελειωσει, μετα απο κανα τεταρτακι (μπορει κ λιγοτερο) ,με χερι λογω του οτι ειχα ανεβασει θερμοκρασια κ αρχισα να σταζω...το κλιματιστικο ηταν κλειστο...ΓλώσσαΓλώσσα
Καλη σε γενικες γραμμες,δεν ξετρελαθηκα κιολας απο υπηρεσιες...ναι μεν κανει αρκετα καλο τσιμπουκι,αλλα μερικοι απο εμας δεν μας αρκει αυτο..θελουμε κ μουνι να πιανουμε κ κωλο κ αμα λαχει να χωνουμε κ κανα δαχτυλο ετσι για να γουσταρουμε...πηγαινα να απλωσω χερι κ μου το τραβαγε αποτομα...Γλώσσα..επισης, ειναι μαλακια να βαζουν το χερι υπουλα για να σε τελειωσουν πιο γρηγορα...αφου ετσι κ αλλιως μυγες βαραγανε κ οταν μπηκα κ οταν βγηκα....για αυτο μαλλον υπαρχει κ γενικος εκνευρισμος στην πιατσα κ μου την επεσαι κ νταβας επι της Βυρωνος...δε πειραζει ...εχει ο τροχος ''γυρισματα''..ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάρα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.071
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2013
ωραίος dimmits +1 απο εμένα Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1