Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175221
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
4.0
Εγω παιδια στο Αβερωφ εχω παει καμποσες φορες οποτε πιστευω οτι εχω σχηματησει μια σχετικα καλη εικονα ετσι ωστε να γραψω την κριτική.
Επεισης να τονισω οτι εγω ειμαι παθητικος (ή παθητιΚΙΑ οπως λεω εγω Γλώσσα ) οποτε θα προσεγγίσω την κριτικη απο αυτη την πλευρα (την όπισθεν!!!).

Απο ηχο και εικονα λοιπον να επιβεβαιωσω και εγω οτι ισχυει αυτο που εχουν πει και προηγουμενοι φιλοι..... ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, απο το λιγο που εχω δει καποιες φορες (οταν σηκώνω το κεφάλι να παρω καμια ανασα) οι ταινιες ειναι αρκετα παλιες και κακης ποιοτητας και οχι απο γνωστες εταιριες, και το κακο ειναι οτι εχουν μονο straight περιεχομενο.
Καλο θα ηταν οι υπευθυνοι να δουνε την πιθανοτητα να βαλουν και ταινιες με τρανς η gay περιεχομενο, σιγουρα θα βολευε πολυ για να "ζεσταίνεται" και οι ατμόσφαιρα μεταξυ των θαμώνων!!!
γιατι στο κατω κατω εμεις οι gay παμε για να φαμε πουτσο και οι αντρες για να τον δωσουν, δεν νομιζω οτι καποιος θα σηκωθει να παει εκει για να τραβηξει μονο μια μαλακια!!! οποτε ταινιες με την παραπανω θεματολογια θα βοηθουσαν πολυ στο παιχνιδι!!!

Για τους θαμωνες τωρα (πολυ συμαντικο επισης) να επιβεβαιωσω οτι μιλαμε για ατομα 50+ στο 99% των περιπτώσεων, επισης στην πλειοψηφία τους προκειται για τους παλιους, τους γνησιους, κολομπαραδες οι οποιοι θα σου δώσουν τον πουτσο ειτε στο στομα ειτε στον κολο αν ειμαστε τυχερες (εγω συνήθως ειμαι!!!) και θα σου ριξουν και καναδυο καντήλια για να σε ξεφτυλισουν και να θυμηθεις την .......θεση σου!!!
Οποτε οσες φιλεναδες πιστεύετε οτι θα σας γλυψει κανεις το πουτσακι σας ή το κολαρακι σας..... μαλλον εχετε παει σε λαθος μερος!!!

Ο χωροι τωρα....... οι τουαλετες και το "dark room" ειναι μεσα στην βρωμα και δεν αξιζει ουτε για κατουρημα να πατε, ποσο μαλλον για κανετε παιχνιδι, εκτος αν ο γαμιας ειναι αρκετα ντροπαλος και θελει σώνει και καλα να πατε κατω για να εχετε μια "σχετικη" απομόνωση στις τουαλετες (οποτε τοτε τι να κανετε και εσεις? καντε την καρδια σας πετρα και πατε).
Το αντιθετο ομως εχω να παρατηρησω για την περιοχη της πλατειας και του εξωστη, ιδιως η πλατεια ειναι αρκετα καθαρη και δεν θα εχετε προβλημα να αραξετε οπουδηποτε χωρις φοβο.
Στην πλατεια καθονται οσοι δεν θελουν και πολλα-πολλα ή απλα εχουν κανει ηδη παιχνιδι οποτε ξεκουραζονται, επισης το γεγονός οτι εχουν βαλει προσθετες καρεκλες μεχρι πισω αποτρεπει τον πολυ κοσμο να καθεται ορθιος και να πηγαινοέρχεται.
Οποτε γενικα στην πλατεια ειναι σχετικα ησυχα τα πραγματα, οχι οτι δεν θα δειτε και απο καμια πουστρουλα στα πισω καθησματα να "λατρευει" καποιο αντρικο ψολο (αλλα σπανια)!!!

Στον εξωστη ειναι που γινεται ολο το παιχνιδι, αν και οι σειρες των καθισμάτων ειναι σχετικα κοντα με τον χωρο να ειναι αρκετος μονο για πιπα, γινονται αρκετες φασεις.
Το καλο ειναι ομως τα πλαινα "τετραγωνακια" που εχουν αρκετη ανεση και 2 καρεκλες και μπορεις να κανεις ανετα οτι θελεις,
εγω οταν ανεβενω επανω πηγαίνω πισω και περιμενω ορθια μεχρι να μου την πεσει καποιος αντρας και μετα πηγαίνουμε εκει για να ξεκινησει το "παρτι", εκει ο χωρος ειναι υπεραρκετος και για να ξεντυθεις αν το θελεις (εγω προσωπικα τα πεταω και μενω με τις ζαρτιερες κλπ) αλλα και να κανεις την πιπα σου με ανεση, γιατι και ο αντρας μπορει να ειναι αραχτος οπως πρεπει και εσυ να κινησε ανετα.
Και φυσικα οταν ερθει η (πολυαναμενωμενη) ωρα να ξεκινησει το σκίσιμο υπαρχει αρκετη ανεση για να κανεις τα παντα, τις περισσοτερες φορες μαλιστα ο γαμιας ολο και θα κανει νοημα σε καποιους που ειναι τριγυρω και περνουνε ματι την ολη φαση, να ερθουνε και να ......... μου κλεισουνε το στομα ΓλώσσαΓλώσσα, και παλι ομως και με 3 ατομα ο χωρος ειναι αρκετος για να γινει το οτιδήποτε.

Κατι αλλο επισης που θα ηθελα να κανω σαν γενικη παρατηρηση ειναι επισης η απουσια των αλλοδοπων που ζητανε χρηματα, δεν το τονιζω αυτο ουτε σαν καλο, ουτε σαν κακο, απλα το αναφερω για να ξερουνε οι φιλες που πηγαίνουν με το 20ευρο στο χερι, οτι δεν θα βρουν εκει ατομα αυτης της συνομοταξιας!!, προσωπικα πιστευω οτι καλο θα ηταν να υπηρχαν γιατι σε καποιες ημερες "ξηρασιας" θα ηταν αρκετα χρησιμοι.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2013
Πουστρα35
Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
42
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 foystitsa , podolagnos_1985, gfn1985 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2013
Φίλε ξέρεις αν στο Αβέρωφ μπορεί να σταθώ τυχερός και να βρω 3-4 ώριμους άντρες για παρτούζα; Είμαι 100% παθητικός, με υποτακτική ψυχολογία όμως η εμφάνιση μου είναι αρκετά αρρενωπή. Δεν ψάχνω για να γαμηθώ, απλά θα μου άρεσε να ρουφήξω 2-3 ψωλές μαζί και να με χύσουν όλοι μαζί στο πρόσωπο χωρίς φυσικά να πίνω χύσια. Γενικά αν κάποιος παθητικός επισκεφτεί σινεμά στην Ομόνοια είναι πιθανό να υπάρχουν αρκετές γεροντίστικες ψωλές για ρούφηγμα; Ή πρέπει να είσαι τυχερός και να πέσεις στην κατάλληλη μέρα; Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει. Ευχαριστώ.
19 Μαρτίου, 2017
Τι ώρες μαζεύει περισσότερο κόσμο φίλε/φίλη?
P
podolagnos_1985
19 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σταθη ειναι και λιγο θεμα τυχης θα ελεγα!!
Οχι τοσο πολυ για το αν θα εχει κοσμο, αλλα περισσοτερο το προβλημα ειναι οτι αν σε παρει καποιος αντρας εκει και ξεκινησει να σου δινει πιπα, τοτε συνηθως οι αλλοι κανουν πισω και απλα κοιτανε μεχρι να ερθει η σειρα τους.
Ειναι λιγο σπανιο να ερθουν πολλοι μαζι ταυτοχρονα, ειδικα αν και οι δυο που συμετεχουν ειναι αρρενοποι!
25 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεσημεράκι-απογευματάκι (από τις 12 το μεσημέρι μέχρι τις 6-7 το απόγευμα) έχει συνήθως αρκετό κόσμο, ειδικά τα Σαββατοκύριακα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4