Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
γρηγορη συννενοηση με πρακτορειο..και στο χοτελι..μολις μπαινω βλεπω ενα ωραιο προσωπο..κοιταζω προς τα κατω και βλεπω ενα αδυνατο σωμα..μοντελε...εδω να βαλω οτι τα γουστα μου ειναι τα γνωστα ξεκωλα με βυζαρες και κωλαρες..ε εδω ειπα..να δω κατι elegant:jerking..ουτε κατι τετοιο ειναι σιγουρα ειναι μια ωραια κοπελλα..αλλα οχι για τα γουστα μου...
η διαθεση της καλη αρκετα επικοινωνιακη..και σε σχεση με οτι κυκλοφορει στην πολη μας λεω ας κατσω...πιπα ενταξει ..μολις της λεω για deep trow..τα πηγε καλα..τον εξαφανισε..μετα στο σεξ..κανονικα..μολις ειπα για λιγο ανεβασμα να της ανοιξω και τα δυο ποδια και να την καρφωσω..μου λεει μονο το ενα..και ετσι..τελειωσα σε μια κατασταση gfe..
τωρα οσοι εχετε απωθημενο..για την ψιλολιγνη πωλητρια..με το κολλαν...κλπ..εδω ειστε....οσοι θελετε ξεκωλα με βυζαρες κωλλαρες κλπ...να πατε αλλου.....α ρε γιασμιν..και εσυ και η τουρκια..σου...
να προσθεσω προς τιμη του πρακτορειου..οτι μετα το ραντεβου με ρωτησε πως περασα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2013
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2013
Παίκτη deep throw έχει στο ψάρεμα άντε και στη μπάλα (βαθύ αράουτ), στο σεξ έχει deep throat (βαθύ λαρύγγι).Κουλ
04 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απο τα αγγλικα θυμαμαι μονο τις καθηγητριες...Θυμός
04 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3