Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Γυναίκες πορνοστάρ
 
7.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
Δ/Υ
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
6.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
6.0
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Λοιπόν έχουμε και λέμε

1)Η Λυδία (Μαρία Λιαγουροπούλου) είναι ωραίο και καυλιάρικο μουνάκι που αξίζει τον κόπο να συνεχίσει στο χώρο της τσόντας. Βέβαια στην πρώτη της φορά δεν ήταν ούτε Βαβάτση,ούτε Ρουσάκη,καθώς λίγο στημένη και τρακαρισμένη,αλλά τη θεωρώ πολλά υποσχόμενη και μπορεί να γίνει κράχτης για τη sirina.

2)H Μαριλένα- γεννημένη μόλις το 1994-είναι από τα Ελληνο-ξεκωλάκια της νέας απελευθερωμένης φουρνιάς και το κατέχει το σπορ,αλλά πρέπει επειγόντως να πετάξει τη μάσκα ! Έτσι κι'αλλιώς όλοι την έχουν γνωρίσει και η φωνή της κάνει μπαμ...Εγώ τη γουστάρω πολύ πάντως !

3)Η πρωτάρα Χρύσα είναι η συμπάθειά μου στη συγκεκριμένη ταινία γιατί είναι τρακαρισμένη και συνεσταλμένη! Μου θυμίζει το καλό και ευγενικό κορίτσι της διπλανής πόρτας που όταν γαμιέται βγάζει γλύκα.Δεν ξέρω πως της φάνηκε η εμπειρία,αλλά μακάρι να συνεχίσει κι'αυτή.

4)Τέλος το λεσβιακό δεν μου πολυάρεσε και δεν τρελαίνομαι και για τις συγκεκριμένες πρωταγωνίστριες,αλλά ας τους πούμε ένα "μπράβο" για την προσπάθεια...

Γενικώς καλή ταινιούλα μόνο με Ελληνιδάκια που ο περισσότερος κόσμος τα γουστάρει περισσότερο από τις ξένες πρωταγωνίστριες.Ας ελπίσουμε οι Ελληνίδες να ξετσουτσουνίσουν ακόμα περισσότερο στο μέλλον και να εγκαταλείψουν τα...Ελλληνοορθόδοξα ήθη μας για να δούμε ακόμα καλύτερη ποιότητα πορνοστάρ στο μέλλον !
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού