Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 125 10
Sex Studio 158714
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στην Νταιανα, μετα απο σχεδον 3-4 χρονια, αποφασισα να παω καρφι χωρις ενδιαμεσες στασεις που θα μπορουσαν να επιρεασουν την κριση μου.
Μαγαζι.??? Αχελωου 10, καινουριο στουντιακι σουπερ λουξ, το συγκαταλεγω στα καλυτερα μαζι με το Μινωταυρου αυτη την στιγμη στη Σαλονικα, σαλονακι με πολυ χαμηλο φωτισμο, για ημερα, που μπενοντας μεσα χανεις το φως σου κυριολεκτικα, θα επρεπε να σου δινουν και ενα μπαστουνακι για να βρησκεις το δρομο σου ή κανα φακο, ξερω εγω.?? μπαρακι στο χωρο της υποδοχης που δεν προσφερε τιποτα, η τσατσα αναφωνησε τα προγραμματα, 30€ ξεκιναει το μενου, εως και 150€ ακουσα με αυταρχικα και απο ολα, η Νταιανα σαλοναριστηκε με ενα απλο γεια σου, αλλα το φως μου ακομα δεν ειχε ερθει στα ματια μου, οποτε δεν θα μπορουσαν να την δω καθαρα, επελεξα προγραμμα απλο 30€ και η τσατσα με οδηγησε στα δωματια τα οποια βρισκονται σε εναν μακροστενο διαδρομο χαμηλοφωτισμενο, με εβαλε μεσα σε ενα και πηρε τα λεφτα.
Το δωματιο.?? ...απλα ειναι πολυτελες, και φουλ διακοσμημενο, χαμηλος φωτισμος, σκουρα χρωματα, ψιλο κρεβατι, ενα εξωγκομενο ορθογωνιο πραγμα κρεμοταν απο το ταβανι, νυπτηρακι γυαλινο, ντουζακι με τις περιεργες βρυσες που απλα μου την σπανε Θυμός, και πετσετουλα για ντουζακι, αλλα τι πετσετουλα.?? πετσετα προσωπου για να κανεις ντουζ.!! Κεφάλι σε τοίχο! FAIL.! σαμπουαν μεσα στο ντουζ γιοκ.!! αφου εριξα λιγο νερακι για τα ματια του κοσμου, μιας και ημουν ετοιμος, σκουπιστικα με το δειγμα πετσετας, και αυτο ηταν η πετσετα βγηκε off, δεν θα μπορουσα να την χρησημοποιησω για 2η φορα φευγοντας, πρεπει να το κοιταξουν αυτο στο μαγαζι...γενικα δωματιο που χερεσε να πηδηξεις ενα καλο μωρο ανταξιο του...
Η Νταιανα ηρθε μετα απο λιγο, συγκριση μετα απο τοσα χρονια που την βλεπω ξανα, (την ειχα ξαναδει σε τσαρκες στο βαρδαρη, αλλα στιγμιαια και ποτε δεν εμπενα) οποτε πλεον τωρα βλεπω οτι η Νταιανα μεγαλωνει, ο χρονος μαζι της ειναι ευγενικος και δεν της αφηνει ατελειες, δεν την λες ουτε ασχημη ουτε μουναρα, ειναι αναμεσα σε αυτα τα δυο, γενικα αν την δεις εξω, δεν θα περασει απαρατηρητη, εχει καποια παραπανω κιλακια, τα οποια τα κρυβει επιμελως, babydoll ολοσωμο, το οποιο δεν βγηκε κατα την πραξη, δεν θυμαμαι αν φορουσε βρακακι.!Ντροπή ...στο προσωπο παραμενει ομορφη, τα Ελληνικα της απο τοτε ηταν καλα, τιουναρησμενα βυζια, που μολις τα αποκαλυψε επαθα πλακα, τα περημενα σιλικονατα τουμπανο σκληρα και αχαρα, μιας και δεν ειμαι φαν της σιλικονης, οποτε διαπιστωσα οτι ειναι τελειας ποιοτητας, ο γιατρος εκανε καλη δουλεια, το βυζι ειναι στρογγυλο πολυ καλο, μαλλον εχει κανει ενα ειδος ανωρθωσης και οχι αυξητικης, ψαχνεις το επιθεμα και δεν μπορεις να το βρεις, και δεν σου δινει την εντυπωση της πλαστικουρας, μιας και ειχε απο παλια βυζι η κοπελα, αν το τραβαει η βαρυτητα προς τα κατω.?? δεν μπορεσα να το διαπιστωσω γιατι δεν ειχε βγαλει το babydoll της οποτε απλα παρκαραν αυτα κατω στο εσωρουχο, απο κωλαρακι.?? στα ορθια δεν μπορεσα να την δω, αλλα δεν παει και πολυ καλα, ειναι λιγο πλατσκουτο, αφρατο, στα 4αρα δεν χαζευεις, αγγουρευει αλλα βλεπεις ολα τα συστηματα καθαρα ομως.!! Γλώσσα μπουταρες εχει η γυναικα αφρατες γαματες, γενικα η ολη εικονα της κοπελας φερνει σε μια προμιλφ γυναικα, με νορμαλ σωμα απο ελαφριες γευστικες καταχρησεις, μερικοι στο σαλονακι θα λακτισουν στην εμφανηση και δεν θα περασουν μεσα αν δεν ξερουν τι εστι Νταιανα,
Η Νταιανα παραμενει μια καλη και σωστη επαγκελματιας, δεν βρηκα κατι λαθος πανω στην εξηπηρετηση της ειναι δεκτικη σε ολα, προκαταρικα πανω στο κρεβατι, ελαχιστα θα ελεγα, αλλα το αποτελεσμα ειχε ερθει θετικο απο την στιγμη που εκλεισε η πορτα, περασμα καποτας και η πιπα της.?? ...παραμενει ο ασσος στο μανικι της, για ακαποτη ειναι ακριβη, νωμιζω ζητουσε 60€, τα διπλα απο το απλο δηλαδη, αλλα πιστευω μπορει να σε τελειωσει μονο με αυτη για πλακα, αρχιδακια περιποιηθηκε ελαχιστα με την ακρη της γλωσσας αισθησιακα, αφησε να αγγιξω το μουνακι της και να βαλω και δαχτυλακι, το οποιο μουνακι της παραμενει ερμητικα κλειστο, και ηταν και πεντακαθαρο, μιας και η σταση που πηρε καθως με πιπωνε ηταν να φερει την κωλαρα της προς το μερος μου, στην αρχη ξεκινησε με eyecontact και αντιθετα απο εμενα, αλλα μετα μαγνητιστικε προς την αλλη μερια, η διαρκεια της ηταν μεγαλη και την σταματησα εγω, ο αγωνας.?? ...περιελαβε τις τρεις κλασικες στασεις, αρχισε στα 4αρα, μιας και στηθηκε απο μονης της σε αυτη τη σταση, το μουνακι της ζεστο εχει παρα πολυ καλη αισθηση, γλυστραει ωραια, δεν αρνηθηκε να ανεβει απο επανω αν και απλο προγραμμα, αισθισιακες κινησεις, καυλωτικες πηγαινε με το πασο της ρολαριστα, μια στα γονατα, μια στις πατουσες, η καλυτερη σταση για να γευτεις τα βυζακια της σε αποσταση βολης, αλλα δεν εδειχνε να μου τα προσφερει, ιεραποστολικα μου τα χαλασε λιγακι, δεν με κοιτουσε εγυρε το κεφαλι δεξια και με κλειστα ματια προσποιοταν οτι της αρεσει, φωνουλες οχι τοσο πιστευτες, εκει επεσαν οι υποτιτλοι, με τα ποδια της να σφιγγουν τον σβερκο μου, φιλακια στο λαιμουδακι και στα αυτακια της δεχτηκε σε αυτη την σταση, και ισως δεχοταν και στο στομα, αλλα δεν δοκιμασα, γιατι τα χιλη μας ηρθαν σε κοντινη αποσταση πολλες φορες...μετα το τελος εκατσε ελαχιστα στο κρεβατι για κουβεντουλα και θα καθοταν και αλλον αν δεν εκανα κινηση να φυγω, αποχωρησε απο το δωματιο χωρις ουτε μια αγκαλεια και ενα φιλακι...Λύπη
Οποτε ο μυθος Νταιανα.??? ...παραμενει αληθινος, μια σωστη επαγκελματιας, τιμαει τα λεφτα που της δινεις, οποιος μπει μεσα δεν θα φυγει απογοητευμενος, ειναι υπομονετικη, και δεν προτεινεται για μοντελοπνιχτες και πιπινολατρες, οι μιλφακιδες θα την εκτιμισουν σαν προγευμα, δυστηχως ομως δεν μπορει να μπει στα στανταρακια μου, οποτε καποια στιγμη στο αμεσο μελλον, πιστευω οχι μετα απο 3-4 χρονια ξανα, να την ξανασυναντησω αν ειναι ακομα στο χωρο, ελπιζω και νωριτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού