Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89444
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Διαβάζοντας τα σχόλια παρακάτω ομολογώ πως δεν θα τολμούσα να πάω.Δεν ήταν πρόσφατα όμως και είπα να ρίξω μια ματιά να δω τί παίζει στον μαγαζί.Πήγα γύρω στις 2 το βράδυ.Πολύ χαλαρά μέσα.3-4 άτομα είχε.Είσοδος 10 ευρώ με ποτό.Μέτρησα καμμιά 6-7 κοπέλες.Ίσως επειδή ήταν καθημερινή να είχαν ρεπό οι υπόλοιπες.
Τα κορίτσια μου άρεσαν πολύ.Οι τιμές ακριβές σχετικά για την εποχή.20ευρώ το ποτό της κοπέλας και 20 ευρώ ο prive χορός.

Είπα να δοκιμάσω χορό και οχι ποτά και μπλα μπλα.Ήρθε λοιπόν μια μαυρούλα με σωματάρα και χωρις πολλά πολλά ανέβηκαμε στον πάνω όροφο για prive χορό.Πολύ ξενέρωτο που ανεβαίνει κι ένα παλικάρι πάνω και καλά να προσέχει.Πήγαμε τέλος πάντων κάπου πιο απόμερα ώστε να μην έχει καλή οπτική επαφή ο τύπος και άρχισε το κορίτσι να χορεύει.Ομολογώ πως ήξερε καλά τη δουλειά της και ήταν πολύ καυλωτική!!!!.
Έπιανες βυζί, μουνί, κώλο...τα πάντα χωρις αντίρρηση.Ήθελα φραπεδιά αλλά στον πρώτο χορό πάνω απ την φόρμα τον έπαιζε.Καλά ήταν δεν μπορώ να πω αλλά δεν τελείωσα κιόλας.Πήραμε έναν δεύτερο χορό μιας και όντως ήταν καλή και συνέχισε.
Μου έκανε εντύπωση που μύριζε υπέροχα η μαυρούλα.Για κακή μου τύχη όμως της έδωσα ένα φιλί στο λαιμό με γλώσσα και......μούδιασε η γλώσσα μου!!!!Τί φορούσε?? Ξυλοκαΐνη??

Μου τον έπαιξε λίγο από μέσα αλλά οκ είπαμε, δεν..!Ήθελε και τρίτο χορό αλλά είπα μπα.. και κατεβήκαμε κάτω.
Άραξα στο μπαρ και ήπια μια γουλιά ποτό αλλά ήταν σαν νερό, οχι απ τον πολύ πάγο αλλά ούτε απ την ποιότητα...απ την ξυλοκαΐνη όμως δεν ένοιωθα τίποτα γαμώτο!
Τέλος πάντων σκάει μύτη η Λία, ελληνίδα, πολύ καυλιάρα, πολυ όμορφη!Πάμε για χορό μου λέει?Πμε ρε κπελα μου...Πωωω δεν μπορούσα να μιλήσω απ το μούδιασμα της γλώσσας!

Ανεβαίνω με την Λία πάνω και αρχίζει τον χορό.Τί χορό και αηδίες πάρτον της λέω και παίξτον.Παίζει κι αυτή αλλά πάνω απ τη φόρμα.Της λέω έλα βάλε το χέρι μέσα..μου λέει οχι απαγορεύεται.Εν τω μεταξύ εγώ υποψιασμένος απο πριν με τον τύπο και καλά που παρακολουθούσε πήγα σε πιο κρυφό μέρος.Τες πα, έβαλε το χέρι από μέσα και τον έπαιζε πολύ καλά.Ρίχνει και σάλιο πάνω και μου παιξε καλή φραπεδιά.Τελειώνει ο χορός αλλά εγω δεν..!Μου λέει ακόμα έναν χορό, της λέω αν με τελειώσεις οκ.Μου λέει να σαι σίγουρος γι αυτό και μπλα μπλα μπλα.Αντε λέω όρμα.Τον βγάζει έξω και τον παίζει πολύ πολύ καλά.Δεν πέρασε 1 λεπτό και έχυσα...μη ρωτήσετε πού, ξέρετε.

Γενικά πέρασα καλά.Έχει όντως όμορφες κοπέλες και σίγουρα θα παω να δοκιμάσω και τις άλλες.

Συμβουλή 1η:Φορέστε λεπτή φόρμα χωρις εσώρουχο (βοηθάει πολύ στην φραπεδιά)
Συμβουλή 2η:Η μαυρούλα είναι κουκλίτσα κι έχει σωματάρα αλλά προς Θεού μην τη φιλήσετε με γλώσσα στο λαιμό!!!!
Συμβουλή 3η:Επειδή δεν κάνουν φραπέ σε όλους θα πρέπει να τις ψιλοπείσετε να σας κάνουν αλλά χαλαρά κι οχι άγρια, με τον δεύτερο χορό στανταρ θα τελειώσετε.
Συμβουλή 4η:Βρείτε πάνω έναν σκοτινό και κρυφό μέρος να καθίσετε έτσι ώστε να μην βλέπει ο τυπάς πάνω.Νοιώθουν πιο άνετα τα κορίτσια!

Ξόδεψα συνολικά 90ευρώ αλλά ήταν καλή φάση τελικά!Όποιος γουστάρει prive χορό και φραπεδιά του το συνιστώ.Εγώ θα ξαναπάω!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2013
90 για Μαλακία ????!!!!!!!!!!!!!!!!! Money Mouth
27 Ιουλίου, 2013
Μπορεις να παρεις και ως call girls τα κοριτσια απο το le cabaret?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2