Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189645
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
6.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
ήθελα να πάω καιρό, τελικά κατάφερα και για πρώτη φορά πήγα Κυριακή κατά τις 5. είχα την αίσθηση ότι ο χώρος θα ήταν καινούριος ή ανακαινισμένος αλλά διαπίστωσα ότι πρέπει να είναι παλιός ο χώρος. Δεν είναι ακριβώς σινεμά είναι όπως το λέει και το όνομα του Video show. είχε καμιά 15αριά άτομα κυριώς ηλικίες 40-50. για το χώρο με καλύπτουν οι προηγούμενοι σχολιασμοί. γίνεται παιχνίδι, οι καμπίνες είναι αρκετά άνετες παρόλο που το κάθισμα δεν είναι καθόλου αναπαυτικό, ο πανω όροφος ειναι καλα διαμορφωμένος αν και δε πέτυχα να γίνεται παιχνίδι. στα μείον ο εξαερισμός. ο κάτω όροφος με 15 άτομα είχε ντουμανιάσει (εγω που δε καπνίζω με έπιασε το κεφάλι μου). Ενα άλλο αρνητικό είναι ότι για να πας τουαλέτα πρέπει να βγεις στην είσοδο.
Θα το ξαναεπισκεφτώ. επαιξα ωραία με 2 τύπους και σε γενικές γραμμές είχε καλό κόσμο. καπως ενοχλητικοί ήταν καποιοι θαμώνες που προφανώς γνωρίζονται και μιλάγαν δυνατά σε στυλ 'χρυσή μου' και τέτοια που προσωπικα με ξενερώνουν. λιγο πριν φύγω ήρθαν και καποιοι πιτσιρικάδες αλλοδαποι, πραγματικά μου φάνηκαν ανήλικοι.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2013
να ρωτησο ξερει κανεις στην εισοδο κατω που ειναι η καμπινες που κλεινεσαι μεσα και βλεπεις τσοντα μονος παιζη παιχνιδι? η μονο στους αλλους οροφους εσωτερικα της μαυρης πορτας εχει παιχνιδι? λεω να παω σημερα για αυτο ροταω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1