Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 13.00 , η ζέστη έξω σχεδόν αφόρητη για αυτούς που δεν είναι συνηθισμένοι...
την Λάουρα την είχα πάρει πρίν 13 μήνες περίπου όταν είχε πρωτοέρθει στο Φυλής 84α και ήταν κοκκινομάλλα , είχα περάσει καλά αλλά όσες φορές
την είχα ξαναδει στην τσάρκα μου δεν το αποφάσιζα να περάσω..σήμερα είχα κατέβει αποφασισμένος απο το σπίτι ότι αν την πετύχω θα περάσω...
η Λάουρα είναι 24 χρονών ,μιά λεέι ότι είναι απο την Ρωσία μιά ότι είναι Τσέχα αλλά σίγουρα είναι η Αλβανίδα ή Ρουμάνα , δεν με ενδιαφέρει εμένα
απο που είναι αρκει να είναι καλή , η Λάουρα έχει κορμί για πολλά γαμήσια ,έχει καστανά ίσια μαλλιά είναι νταρντάνα με 2.5-3άρια βυζιά και έχει μια
αφράτη τουρλωτή κωλάρα για πολλά χουφτώματα , σήμερα που με είδε ξαφνιάστηκε που αποφάσισα να περάσω μαζί της , μου έχει κάνει τρελά πεσίματα άλλες
φορές με απίστευτα χουφτώματα αμφίδρομα αλλά δεν πέρναγα , πέρασα στο δωμάτιο που είναι δεξιά , το αιρ κοντίσιον κλειστό , φάουλ απο την τσα τσα
της είπα να το ανάψει και κάτι έλεγε ότι η κοπέλα κρυώνει και τέτοιες παπαριές...με τα πολλά και νομίζοντας ότι μου κάνει χάρη το άναψε..
η Λάουρα ήρθε στο δωμάτιο και με πέτυχε να πλένομαι , σκουπίστηκα την πλησίασα , και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό πεταχτά στο στόμα και να χουφτώνω
τις βυζάρες της , της είπα να καθίσει στο κρεβάτι και άρχισα να τρίβω τον ήδη καυλωμένο πούτσο μου στις βυζάρες της , μετά ξάπλωσα άρχισε να με φιλάει
στον λαιμο και στις ρόγες , μου φόρεσε προφυλακτικό , άρχισε πίπα καλή αρχίδια δεν έγλυφε , την γύρισα σε στάση 69 και άρχισα να γλύφω την κλειτορίδα της
αλλά και τα παχιά της μουνόχειλα , έβγαζε αναστεναγμούς και μου είπε ότι θέλει τον πούτσο μου μέσα της , πρώτη στάση με αυτή απο πάνω σε ανάποδο caw girl
με αυτήν να χοροπηδάει στον πούτσο μου κα εγώ να χουφτώνω τις βυάρες της , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , της είπα ότι θέλω να τις σκίσω τον κώλο και μου απάντησε
ότι θές μωρό μου , έβαλε ποσότητα τζέλ στα δάχτυλα της και αρχικά έβαλε ένα δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της μετά δυο συγχρόνος , έπιασε τον πούτσο μου και τον έχωσε
μέσα στον κώλο της , άρχισα να την γαμάω στην αρχή ήρεμα αλλά στην συνέχεια στην κυριολεξία την ξέσκισα , το καλό είναι ότι δείχνει να γουστάρει το άγριο ξέσκισμα
και αυτό με καυλώνει πιο πολύ , της γάμαγα την κωλοτρυπίδα τουλάχιστον 7 λεπτά , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω με γρήγορες κινήσεις την γύρισα ανάσκελα έβγαλα το
προφυλακτικό και έχυσα στις βυζάρες της , καλή συμμετοχή κορμί για γαμήσια , στο δωμάτιο έκατσα πάνω απο 15 λεπτά , αν έκανε και άκα όπως παλιά θα της έβαζα 10
στην σχέση απόδοσης/τιμής.

το δέκα στο parking διότι πάρκαρα ακριβός απ έξω ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού