Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθυστερημένη κριτική για κατάθεση που έγινε πριν κανά δυο βδομάδες. Την Τζούλια την είχα πάρει και παλαιότερα όταν δούλευε στο Κωλο-κυνθούς 38, αλλά δεν την κατάλαβα ότι είναι αυτή (όσο ρατσιστικό και να ακούγεται όλες οι μαύρες ίδιες μου φαίνονται) παρά αργότερα στο δωμάτιο.

Εμφάνιση Τζούλιας: τούμπανο γαζελάκι μεσαίου ύψους, με το μαλλί της πιασμένο κότσο, χαρακτηριστικά προσώπου που μου φαίνεται σα να ασιατοφέρνουν (αν και έχει τα τσιμπουκόχειλα της μαύρης φυλής), μεγάλα βυζόμπαλα με πολύ ωραία αφή (και από μια ελιά στο πάνω μέρος του καθενός), ωραίο και στητό κωλαράκι, με λίγα λόγια από τα καλύτερα νέγρικα κορμιά που κυκλοφορούν στην πιάτσα.

Στα της κρεβατιακής απόδοσης τώρα, η Τζούλια αποτελεί από τις πιο τίμιες, αν όχι η πιο τίμια, γαζέλες της περιοχής. Με το που μπήκε στο δωμάτιο την πλησίασα και άρχισα να τη χαϊδεύω παντού και να τη φιλάω στο λαιμό. Ταυτόχρονα ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες και κομπλιμέντα, έτσι για να σπάσει ο πάγος. Η συνεννόηση έγινε στα αγγλικά, τα οποία μιλάει αρκετά καλά. Από το χούφτωμα του κορμιού της και μόνο ο ψωλιόκος μου είχε πάρει τα πάνω του, οπότε περάσαμε στο κρεβάτι για τα περαιτέρω. Δυστυχώς κάποια προκαταρκτικά από την πλευρά της δεν είχαμε, παρά πέρασε απευθείας καπότα για πίπα. Γενικά η κοπέλα αν και δε λέει όχι σε φιλιά, χάδια και δακτυλιάσματα, από την πλευρά της δεν παίρνει δυστυχώς καμία πρωτοβουλία. Η πίπα της αρκετά καλή μπορώ να πω, βεντουζωτή και χωρίς χέρι, αλλά δυστυχώς επικεντρωμένη στον κορμό χωρίς περιποίηση αρχιδιών. Όπως και να έχει πάντως, η θέα αυτών των χειλιών να τυλίγονται γύρω από το καυλί σου είναι όλα τα λεφτά… Αφού μου είχε γίνει πέτρα τη διέκοψα και της ζήτησα να έρθει από πάνω. Καλή η στάση αυτή για τη συγκεκριμένη κοπέλα, λόγω της καλής ιππασίας αλλά και της εύκολης πρόσβασης στα βυζόμπαλά της. Μετά από κάμποση ώρα το γυρίσαμε στο ιεραποστολικό, οπού έκανα απόπειρες αγαπουλίασης, φιλώντας τη στο λαιμό και πεταχτά στο στόμα. Η συμμετοχή της Τζούλιας ήταν αρκετά ικανοποιητική: έβγαζε κάποιους υπόκωφους αναστεναγμούς, κοιτούσε εμένα και όχι το υπερπέραν όπως κάνουν πολλές πουτάνες, και ανταπέδιδε αμήχανα με κάποια δειλά φιλιά. Από την άλλη βέβαια φαινόταν μαγκωμένη και αμήχανη, και αυτό κάπως με ξενέρωσε, οπότε την έστησα στα τέσσερα, την αγαπημένη στάση του γαζελοκυνηγού. Το κωλαράκι της όλα τα λεφτά, έκατσα για λίγο να το χαζέψω και αφού χόρτασα το θέαμα χώθηκα λαίμαργα μέσα της. Στη στάση αυτή τη σφυροκόπησα για αρκετή ώρα, μαλάζοντας τα κωλομέρια της και ακούγοντας τα βογγητά της, μέχρι που κατέθεσα τους χυμούς μου.

Σε γενικές γραμμές, πρόκειται για αξιόλογη περίπτωση γαζέλας, τόσο από πλευράς εμφάνισης όσο και από πλευράς υπηρεσιών, και συστήνεται στους λάτρεις της μαύρης σάρκας. Εννοείται βέβαια πως δεν πιάνει με τίποτα απόδοση σλαβόφωνων συναδέρφων της.

Χρόνος παραμονής της Τζούλιας στο δωμάτιο 12 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, anoixtiri, okalosomulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2013
+1 και απο μένα
η Τζούλια έχει ωραία κωλάρα και 2.5άρια βυζιά που αφήνει να παίξεις μαζί τους σε αφήνει να χουφτώσεις
στήνεται καλά , δηλαδή δεν έχει καμιά σχέση με την πλειονότητα των άλλων γαζελών...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1