Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452303
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτή η Βανέσα που πήρα, δεν πρέπει να είναι αυτή για την οποία υπάρχουν 10 ενημερώσεις. Η συγκεκριμένη Βανέσα που με καβάλησε είναι πολύ πετιτ, αδύνατη με μακρύ μαλλί, ανύπαρκτο στήθος και ένα σώμα κωλ-ασμένο. Μου είπε ότι είναι Ελληνίδα. Στο σάιτ γράφει Σέρβα. Τρέχα γύρευε. Πάντως μιλούσε άψογα ελληνικά. Στα του στίβου με το που μπήκε μου έκανε επίθεση με φιλιά, δαγκώματα παντού, ενώ μου πήρε το χέρι και το κατηύθυνε στο μουνάκι της πάνω από το κυλοτάκι. Στη συνέχεια με άφησε να αφαιρέσω το κυλοτάκι και από μέσα κρυβόταν ένα στριγκάκι ροζ. Χαριεντίστηκε λίγο στον καθρέφτη έχοντας γυρίσει σε στάση 69. Μου δάγκωνε τους μηρούς και ότι άλλο έβρισκε. Αφαίρεσε και το στριγκάκι και με καβάλησε όπου τα έδωσε όλα μέχρι τελικής στραγγίσεως. Ζεστή, ευδιάθετη, έξυπνη, με χιούμορ, γενικά μια αρκετά καλή περίπτωση ειδικά για πιπινάκηδες. 50 ευρώ το πρόγραμμα, η κοπέλα δεν κάνει ούτε ελεύθερο στοματικό ούτε πρωκτικό. Είναι ψιλοamateur στη φάση και το μοναδικό ψεγάδι ήταν ότι το στόμα της μύριζε τσιγαρίλα. Στο δωμάτιο υπήρχε ντουσιέρα παντοφλικά και πετσέτα μιας χρήσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.812
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού