Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντήθηκα πέρισυ (2012) με την αυτοδιαφημιζόμενη ως Milf Μαμά Μαρία.

Περίμενα το κλασικό σπασμένο Milf 45+ αλλα με το που ανοίγω βλέπω μία 30+αρα με τζιν σορτσάκι,τεράστια σκουλαρίκια κρίκους με μαύρα μακριά ίσια μαλλιά και με γενικά νεανικό στυλ. Δεν είναι τόσο τροφαντή όσο φαίνεται στις φωτογραφίες.

Η φάτσα της είναι λίγο ανέκφραστη,σαν να την ποτίζουν τίποτα πριν πάει στα ραντεβου. Είδα δεν είναι για πολύ κουβέντα οπότε άρχισα κατευθείαν το χαμούρεμα στο οποίο καθόταν μια χαρά. Μου θύμισε λίγο η κατάσταση όταν πηγαίναμε παλιά σε κανά πάρτυ και πετυχαίναμε καμία κομμάτια και ορμούσαμε lol.

Με το που ξεντύθηκα είδα το πιο ξεσκισμένο μουνί που έχω δει στην ζωή μου με κάτι τεράστια μουνόχειλα που κρέμονταν. Την βάζω σε 69 για να την βλέπω και αυτήν αρχίζει να μου παίρνει ακάποτη πίπα. Πάνω στην κάβλα την έγλειψα και εγώ και την άκουσα να λέει κάτι για 20 euro και νόμιζα ότι έλεγε για την ακάποτη πίπα...

Στον αγώνα τώρα άντεξε πολύ ώρα ξέσκισμα,πολύ ώρα... πρέπει να την γαμούσα μισή ώρα σίγουρα και δεν μπορούσα να χύσω. Δεν την άφησα να πάρει ανάσα.

Με το που έχυσα βγάζει μωρομάντηλα και αρχίζει να σκουπίζεται και μου δίνει και εμένα και πάει για μπάνιο κατευθείαν. Ετοιμάζω εγώ να την δώσω 80+20 και τα παίρνει και μου λέει +20 γλυφομούνι. Της λέω +20 πίπα μόνο,όχι γλυφομούνι... Εκεί έσπασε λίγο την ανέκφραστη φάτσα της και στράβωσε λίγο. αλλά δεν γαμιέται λέω χαχα

Κόστος:80+20 opoula

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Syrios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.348
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2013
Ολες οι προηγουμενες κριτικες φωναζουν ΜΑΚΡΙΑ - ΜΠΑΖΟ
Μηπως τελικα δε φταιει αυτη, αλλα εσυ που εδωσες και 100€;
Λεω μηπως.......
20 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δίκιο έχεις αλλά καμία φορά λες μήπως και δεν είναι έτσι αλλά εδώ το πράγμα μιλάει από μόνο του πολλές κριτικές και όλες αρνητικές
20 Ιουνίου, 2013
Δεν διαφωνώ με τις υπόλοιπες κριτικές. Ισχύουν όλα αυτά που γράφουν.
Θέλω να προσθέσω μόνο ότι δεν την θεωρώ milf για αυτούς που γουστάρουν milf και θα περιμένουν καμιά θεία αν την πάρουν.
Πέρισυ που είχα πάει δεν τις είχα διαβάσει τις κριτικές.Είχα φάει στήσιμο από ένα άλλο milf γι'αυτό την πήρα.Αν δείτε οι φωτογραφίες που βάζει στις αγγελίες είναι εντελώς διαφορετικές με αυτές που έχει εδώ και τo όνομα που χρησιμοποιεί είναι το Mama-Maria.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3