Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την συγκεκριμένη την συνάντησα πριν λίγο καιρό και την κράτησα βαριά 18-20 λεπτά μαζί με το μπάνιο της. Είναι εντελώς ξενέρωτη στην φάτσα,στο σώμα αλλά και στην όλη συμπεριφορά.(μοιάζει λίγο με αυτιστικό παιδάκι σε ειδικό σχολείο τόσο στο ύφος όσο και στην στάση του σώματος--εξου και το Zombie)

Πραγματικά έκανα μαλακία που της έδωσα μπροστά τα λεφτά. Αφού τα πήρε προσπαθούσε να με ξενερώσει για την διώξω ... Πήγα να την φιλήσω στο μάγουλο και μου λέει θα μου χαλάσεις το make-up... Της είπα να μου κάνει πίπα πχ (με καπότα) και αυτήν συνέχιζε να μου τον παίζει κάνοντας ότι δεν καταλαβαίνει αρχικά,μετά μου λέει ότι είναι extra λεφτά,της λέω όχι δεν είναι γιατί στην αρχική συνενόηση μου είπε μόνο για κόλο extra,μετά μου λέει ότι δεν της αρέσει να κάνει πίπα ...

Έλεος,εκεί τα πήρα,και της λέω *** κάνεις πίπα τώρα *** στα @@ μου τι σου αρέσει εγώ πληρώνω.

Για τον πούτσο πίπα αλλά τελικά μου σηκώθηκε την βάζω κάτω και την γαμάω σε μία στάση μόνο ιεραποστολικά (δεν ήθελα καν να δοκιμάσω άλλη στάση) προσπαθώντας να χύσω στα γρήγορα για να την διαολοστείλω όπως και έγινε.

Έβαλα τον τίτλο "Βιασμός",λόγω της προσπάθειας που κατέβαλλα να --αυτο--ικανοποιηθώ από το κορμί της(τρίβοντας τον πούτσο μου στο εσωτερικό του λεπτού μουνιού της) για να μην πάνε χαμένα τα χρήματα που πλήρωσα.





Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Syrios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.238
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2013
η γκομενα ειναι κανονικοτατο θριλερ!!
20 Ιουνίου, 2013
Φίλε Syrios έχεις απόλυτο δίκιο είναι απαράδεκτη δυστυχώς έζησα και εγώ την ίδια εμπειρία
21 Ιουνίου, 2013
Ξερω καλα τι εννοεις φιλαρακι,αν και ειναι παλια εμπειρια δεν ξεχνιεται με τιποτα!Και μαλιστα εγω την πηρα μαζι με μια φιλη της(αλλο θριλερ εκεινη) και φαντασου μονο πως περασα με δυο ΕυεςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
22 Ιουνίου, 2013
κλαίω...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

από τα γέλια...ο βιασμός του Ζόμπι, έπρεπε να τη βάλεις να παίξει με κανένα δονητή, τότε θα γινόταν το ''χαρακίρι του ζόμπι''
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4