Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823744
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχε καιρο να δουλεψει και τρομαξα πως σταματησε αλλα τελικα την ειδα στις βαρδιες....

Μετα απο μια πολυ κουραστικη μερα ηρθε η ωρα για τον εαυτο μου, για χαλαρωση.... και τι καλυτερη χαλαρωση απο ενα καλο αυταρχικο με την δασκαλα Κελλυ με την γυναικα που ξερει να παιζει και να κανει τον ανδρα τουρμπο απο μακρια... με το που με βλεπει στο σαλονι με αγκαλιαζει και με φυλαει μου λεει πιες κατι θα σου χρειαστει...

Παραγγελνω μια URSUS, εχω πιει ηδη μια πριν φασω και νοιωθω πως αρχιζω να χαλαρωνω.....Open up your mind and your ass will follow οπως λενε και οι Αγγλοι! Ανεβαινω στο 4 και η ΘΕΑ ερχεται μετα απο λιγο ακουω τα τακουνια της και εσω ηδη καβλωσει.... πεφτουμε στο κρεβατι και αγγαλιαζωμαστε σαν παλαβοι την γλυφω και με γλυφει μετα απο μερικα λεφτα την νοιωθω να χυνει στο στομα μου κυριολεκτικα, δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευχαριστηση....

Σηκωνεται και τα ποδια την τρεμουν, το μουνακι της ειναι υγρο με δενει στον σταυρο και διαλεγει δονητες ενα μετριο στραπον και ενα τεραστιο καβλι... οσο ειμαι δεμενος με παιζει μια τον πουτσο μου μια τον κολο μου, μου ριχνει μερικες ξυλιες ο πουτσος μου παει να σπασει την παρακαλαω να με γαμησει και αυτη παιζει με την τρυπουλα μου σαν να ειμαι η γκομενα της.... στο τελος μου πιανει το στομα και με καρφωνει θελω να φωναξω μα δεν μπορω...στο τελος συνηθιζω δεμενος καθως ειμαι παιζει το καβλι μου αλλα δεν με αφηνει να χυσω... με λυνει και με παει στο κρεβατι με ξαπλωνει παιρνει λιπαντικο και αρχιζει να βαζει το μεγαλο καβλι, θελω να με σκισει και της το λεω εχω γινει πουτανα που μπορει να αντεξει τα παντα.... με στηνει στα 4 βγαζει το πλαστικο καβλι και αναλαμβανει το χερι την μπαινει ολη η παλαμε και ξαφνικα αρχιζει να μου κανει μασαζ στον προστατη....Αυτο ηταν η απολυτη ηδονη με πιεζει με μαεστρικες κινησεις και χυνω μεσα στον ποιο δυνατο οργασμο της ζωης μου .....

Κελλυ εισαι θεα μονο αυτο εχω να πω... στο τελος με βλεπει εξαντλημενο και με παιρνει αγκαλια να χαλαρωσουμε μαζι....

Μακαρι να ειμασταν μαζι καθε μερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
48
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού