Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λιγο πριν φυγει το σκοταδι και βγει ο κυριακατικος ηλιος, η νυχτα με αποχερετουσε μεσα στο κοκκινο δωματιο του Μινωταυρου...ξημερωματα Κυριακης και η Μπιανκα στο ποστος της, εμφανησιακα ειναι ενα ξανθο αξιολογο πιπινακι, με κωλαρα που δεν περναει απαρατηρητη, στο προσωπο της φερνει λιγακι σε Σκαρλετ Γιοχανσον και για αυτο το λογο προτιμηθηκε. Ντυμενη στα μαυρα εσωρουχα με στρασακια, να κανουν καλη αντιθεση στο ασπρουλιαρικο σωματακι της, αντιτιμο εισοδου 30€.
Στο δωματιο βρηκα πετσετουλα μεσα σε σακουλιτσα, αλλα και πατους για τις παντοφλες +++, εριξα ενα γρηγορο ντουζακι και περημενα με την πετσετα ξαπλωμενος στο κρεβατι, η Μπιανκα μπηκε, ξεγυμνοθηκε και μου τραβηξε την πετσετα, εκανα απεγνωσμενες προσπαθειες να την χαμουρεψω, αλλα η κρυαδα της με αποθησε, το βυζακι της ειναι νεανικο και εχει πολυ καλη αισθηση, γενικα ειναι ενα μπαστυ γκομενακι ολιγο χοντροπετσο, προκαταρτικα απο μερους της ηταν μονο ελαχιστα φιλια στο στηθος μου, περασμα καποτας πολυ καλα, και πιπα μονοτονη απλα να εχουμε να λεμε, το καλο και περιεργο ηταν οτι αν και ειχα πιει αρκετα στην διαρκεια της βραδυας, πηγα με το σκεπτικο οτι θα αργισω να τελειωσω, και ισως ριξω λευκη πετσετα, αντιθετα ενιωθα αρκετα διεργεμενος σε σημειο να νιωθω τα παντα απο το γλυκο στοματακι της, μεχρι και τα σφραγισματα της, ακομα και με μια τοσο χαλια πιπα καυλωσα αρκετα Χμμμ; σταματησε μονη της και αναιβηκε απο επανω, το μουνακι της μου εδεινε επισης πολυ καλες πληροφοριες, τα βυζια της σε αυτην την σταση ειναι ονειρο, κρεμανε ομορφα, αλαγη ιεραποστολικα, προσπαθησα για 2η φορα να προσφερω χαδακια αλλα δεν ειδα ανταποκριση, και συνεχισα, το μουνακι της ανοιγει πολυ καλα σε αυτη την σταση με ανοιχτα τα ποδια διαπλατα, οι γαμπουλες της ηταν χαρμα.!! αν και ειμουν ετοιμος για καρο σημαια, ζητησα και τριτη σταση στα 4αρα...η κωλαρα της ειναι ονειρο, αλλα αυτο που με ψιλοχαλασε ηταν οτι ειχε κατι σαν κρεατοελια διπλα στην πισω εξοδο, οποτε εκει ξεκαυλωσα ελαχιστα, το βλεμα μου επεσε στα βυζακια της που ετσι πως στηθηκε τα εβλεπα απο το πλαι να ξινουν το σεντονι, καυλωσα και εχυσα αργα μεσα της, χωρις να βιαστω να τον βγαλω απο μεσα της μου εδωσε το χρονο μου...ξαπλωσα στο κρεβατι και τραβηξε τα εσωρουχα της και ντυθηκε ετσι οπως ηταν πανω στο κρεβατι, με αποχερετησε με μια αγγαλεια στα ορθια και αποχωρησε.
Δεν τρελαθηκα με την Μπιανκα, αν και εχει ολο το παρουσιαστικο δεν εδωσε ουτε το 50% των δυνατοτητων που περιμενεις να εκλαβεις, τυπικη απλα να γινει η δουλεια, επαιξε ρολο και η ωρα πιστευω, μιας και μου εξομολογηθηκε οτι ειναι κουρασμενη...αλλα δεν ειναι δικαιολογια. Ο Χωρος μιας και βρισκομαι 1η φορα, ειναι υπερπληρης και ενα απο τα καλυτερα στουντιο της θεσσαλονικης, αλλα οι κοπελες που εχω δει να το στελεχονουν μαζι και η Μπιανκα, δεν ειναι ανταξιε του...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού