Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173342
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ιζαμπελα, κοντο κοριτσακι μινιον, μαλακι.?? κοκκινο, χωρα προελευσης.?? δηλωνει πορτογαλλεζα, την εβλεπα καιρο, και αν δεν υπηρχαν θετικα σχολια για αυτην δεν θα υπηρχε περιπτωση να ξοδεψω ευρω για παρτη της... προσωπακι σχετικα ομορφο, αν ηταν λιγο ψιλοτερη θα ηταν το απολυτο σκυλομουνο, αλλα ο θεος δεν τις εδωσε υψος, αλλα ενα ζευγαρι χοντρα κοντα μπουτακια, κωλαρακι ολοστρογγυλο, και βυζακι μικρο, μετα βιας χορταστικο, βραδυνη τσατσα.?? η γυφτοτσατσα που δουλευε βαρδαρη στο πρασινο, μου εξηγει τα προγραμματα, προσπαθει να μου πασαρει σκοντο/προσφορα προγραμμα γυμνο ή γλυφομουνι στα 40€, ευκαιρια θα ελεγα, αλλα διαλεγω 30αρι ξεροσφυρι.! και η ατακα της βραδυας ξεστομιζετε απο το βρωμοστομα της...ηθελε δωρακι 5€ και το απαιτησε 2 φορες, παρα την 1η αρνηση μου, φυσικα δεν εδωσα και αν επεμενε θα ζητουσα τα φραγκα μου πισω...
Η Ιζαμπελα μου αφησε αρκετο χρονο μεχρι να ερθει στο δωματιο, αφησα το παντελονι πανω μου οταν μπηκε και ειχαμε την πρωτη επαφη στα ορθια βγαζοντας μονο το σουτιεν της, το χερι της κατευθηνθηκε και χωθηκε να ποιασει τον πουτσο μου μεσα απο το παντελονι μου, εκει πεσαν και τα πρωτα γλωσσοφιλλα, με πολυ δουλεμα της γλωσσα της, αυτο που με χαλασε ομως ειναι οτι ενω περημενα να φαω γλωσσοφιλλα, πηγα προετιμασμενος τσιχλιτσα απο πριν, αλλα δεν εκανε το ιδιο και η κοπελα, η γευση της ηταν εντονη τσιγαριλα....FAIL.!! ...αλλα δεν εκανα πισω και δεχτηκα τα φιλια της, ξαπλωσαμε στο κρεβατι ιεραποστολικα και να ανταλασουμε φιλια διαρκειας, ετσι οπως ηταν με το βρακακι της εκανα ελαφριες κινησεις και τριφτικα πανω σε αυτο, η καυλα ηταν απεριγραπτη, αν και προσπαθουσα να γευτω τα βυζακια της με τραβουσε ολο απο το σβερκο για να με φιλαει στο στομα, κινηση η οποια επαναληφτηκε αρκετα σε σημειο να μου γινει ενοχλητικο, την ξαπλωσα μπρουμητα, φορμασηστηκα λιγακι στα αφρατα κωλομερια της και της εβγαλα τη κιλοτα, της προτεινα να μου περασει καποτα γιατι τα σπερματοζωαρια κανανε ουρα στην εξοδο.! περασμα καποτας καλως, πιπα αργη καυλωτικη την σταματησα επισης νωρις, και την εστησα ιεραποστολικα, τα γλωσσοφιλλα δειναν και περναν ξανα, το βλεμα της καθολη την διαρκεια ηταν σκοτεινο και τα ματια της συνεχεια κλειστα, θελοντας να κερδισω ακομα λιγο χρονο, επιαξα ακομα λιγο με το σωματακι της, και δεν μου εδειξε σημαδια να την ενοχλει, οτι τρωω τον χρονο της, επιδερμιδα λευκη απαλη πολυ καλη στην αφη, δαχτυλιασμα αρκετο στο μικρο εμφανισιακα μουνακι της, αφου αποφασισα να πραγματοποιησω εισοδο, εκει τα βρηκα πολυ στενα τα πραγματα, το μουνακι της ηταν τελειως κλειστο και δυσκολευτηκα αρκετα να μπω μεσα και να το διαστειλω, σηκωμα τα ποδια της, κλειμο, δεξια, αριστερα, εκει καπου δεν αντεξα αλλο, να την ανεβασω απο επανω δεν νωμιζα να μπορεσει να αντεπεξελθει λογο υψους, να την στησω στα 4αρα δεν το σκεφτηκα και ετσι της τα εδωσα χωρις αλαγη και τραβηγμενος απο το σβερκο σαν κουταβι ανταλασοντας φιλια ξανα με παιξιμο της γλωσσας...ξαπλωσα διπλα της να παρω μια ανασα και η κοπελια εκανε το ιδιο, χαιδευοντας το σωματακι της τα μιλησαμε λιγακι, πριν σηκωθω πρωτος απο το κρεβατι, μιας και εβλεπα οτι δεν ειχε σκοπο να το κανει πρωτη αυτη...
Γενικη εικονα της Ιζαμπελας...θετικες, η κοπελιτσα ειναι πολυ ενεργετικη σε ολους τους τομεις, μια υπνηλια απο μερους της την καταλαβα, αλλα δεν ηταν τοσο ενοχλητικη και περασε σχεδον απαρατηρητη, γιατι απλα εκανε την δουλεια της, το μονο μειον τα πολυ εντονα γλωσσοφιλλα που αν και ειναι περα για περα αισθησιακα, καταντανε μετα απο λιγο βαρετα, τουλαχιστον για εμενα, η Ιζαμπελα γραφει την δικια της πορεια στην μπουρδελοσαλονικα, για στανταρακι μου λιγο δυσκολο την κωβω, αλλα στο μελλον θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού