Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322691
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
πριν από λίγο γύρισα και είπα να γράψω μια γρήγορη κριτική..
φτάνω στο μαγαζί κατά τις 20.20 και η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να ανοίξουν.
στο δωμάτιο και παρέλαση των κορασίδων. 5-6 αν θυμάμαι καλά. Οι γνωστές σε όλους μας κορασίδες.
αυτές που μου κίνησαν τη περιέργεια ήταν η Μαριάννα γιατί ήθελα απεγνωσμένα να φάω κώλο, Μια ξανθιά ψιλή με γυαλιά πολύ καλό κομμάτι όνομα δεν θυμάμαι και η Στέλλα που ήταν ντυμένη κανονικά με τα ρούχα της και μου έβγαλε αυτό το κορίτσι της διπλανής πόρτας που θέλεις να το ξεκωλιάσεις.
την επιλέγω και ξεκινάει ένα μασάζ αδιάφορο και μου λέει κιόλας ότι πήγα αργά και έπρεπε να πάω πιο νωρίς. εκεί την ψυλλιάστικα
και λέω αυτή θέλει ξεπέτα. όντως μετά από κάνα 10 λεπτό μου λέει να γυρίσω και αρχίζει μια αερόπιπα της πλάκας. με ρωτάει πως θέλω να το κάνουμε και της λέω από τον κώλο. Στην αρχή μου λέει δεν κάνω και μετά από μια μικρή παρότρυνση δική μου λέει οκ άλλα είναι 20ε παραπάνω. ΄και εκεί ξεκινάει μια παροδια, στημένη στα 4 να προσπαθεί να τον βάλει μέσα και να μου λέει σιγα σιγα γιατί πονάω αλλα να μη το παιρνει το χέρι της με αποτέλεσμα να μου πέσει λίγο και να μη μπαινει. της λέω αμα δεν βγαλει το χερι δεν προκειτε να χύσω, με τα πολλα βγαζει το χερι την στηνω καλύτερα στα 4 και αρχιζω ενα καλο σφυροκοπημα προκειμενου να τελειωσω.

στο δια ταύτα καλό αλλά λίγο για τα λεφτά που ζητάει. αν την είχα πάντως γκόμενα θα την είχα ξεκολιάσει γιατι εχει ωραία κολάρα αλλά και τεράστιες ωραίες βυζάρες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2013
Κόστος συνάντησης
90
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2014
Αν η Λαουρα ειναι ψηλή να αγοράσεις τακούνια...Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1