Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367526
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην σύντομη σημερινή τσάρκα στον πορνόδρομο και έχοντας τίμηση κατά καιρούς όλες σχεδόν της κοπέλες που δούλευαν ή κάποιες είναι αδιάφορες για τα γούστα μου ξεχώρισα την Ζωή

Η Ζωή είναι μια γυναικα αρκετά εντυπωσιακή με ξανθό μακρύ μαλλί πλούσιο και ελαφρώς ενισχυμένο στήθος που μονο στην αφή το καταλαβαίνεις γλυκό καθημερινό προσωπάκι ώρες σώμα για την ηλικία της την έκοψα σχεδόν 40 με ωραίο κόλο και αεράτο γεμάτο αυτοπεποίθεση σαλονάρισμα που έχει απόκτηση με το πέρασμα του χρόνου αφού είναι αρκετά χρονια στην πιάτσα


η τσα2 στο σαλόνι μου υποσχέθηκε kinder έκπληξη με οποια κοπέλα και αν περάσω κάτι που ακούσαμε και αλλου

μετά από λίγα λεπτά συνεννόησης με την τσα2 περνάω με ελεύθερο στοματικό

μικρή αναμονή γιατί υπήρχε άλλος συνάδελφος που προηγείτο

έρχεται η κοπέλα στο δωμάτιο γδύνεται ανεβαίνει από επάνω μου και αρχίζει με χάδια και μερικά φιλια στο σώμα μου που τα διέκοψα αφού είχα όρεξη να αρπάξω της βυζάρες της που και έγγλυφα κανένα 5 λεπτό
εν συνεχεια αναλαμβάνει εκείνη δράση με πολύ χάιδεμα
και ωραίο στήσιμο για να το ανταποδίδω

μετά από λίγο ξεκίνησε μια απίστευτη πίπα αργή ήρεμη αλλα με πολύ σφίξιμο στο στόμα με απίστευτη αίσθηση που κάποιες στιγμές γινόταν πιο βαθιά και πιο γρηγορη που κράτησε παρα πολύ ώρα και συνεχίστηκε με δικια μου παρώντρινσι αφού την είχα καταβρεί και σε συνδυασμό με το καλο στήσιμο του κορμιού της όπου ασχολιόμουν καθόλη την διάρκεια
της πίπας της επήλθε το τέλος

ξέρω ότι δεν θα βοηθήσει και πολύ η κριτική μου γιατί δεν είναι ολοκληρωμένη η εμπειρία μου με την κοπέλα αλλα εγώ το ευχαριστήθηκα

ενώ είναι καλή και στο social time αφού δεν έφυγε άμεσος έκατσε λίγο τα είπαμε είχαμε μια ωραία κουβέντα στα της Γερμανίας μια και απότι μου είπε ήταν πολλά χρονια εκεί

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2013
ρε μλκ, κορόιδο σε πιάσανε, πλήρωσες 50€ για σεξ και δώρο το ακα, και τελικά πήρες το δώρο και τα λεφτά που πλήρωσες πήγανε στο βρόντο. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
15 Ιουνίου, 2013
Συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες αυτα Μεγάλο χαμόγελο
Η Ζωη ειχε μεγαλη θητεια εκτος αποτ ην γερμανια και στο Φυλης 84, και συντομο περασμα στο Ιερα Οδος 66.........
15 Ιουνίου, 2013
όλα στην ζωή είναι θέμα προτεραιοτήτων

θα μπορούσα να την σταματήσω αλλα την είχα καταβρεί και δεν το μετάνιωσα καθόλου


μπράβο ρε che και έλεγα γνωστη φυσιογνωμία κάπου την έχω ξαναδεί αλλα ώρες ώρες δεν στρίβει Κεφάλι σε τοίχο!
16 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αμα εχυσες στο στομα της τοτε χαλαλι το 50αρι...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4