Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488362
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η απογευματινή μου εξόρμηση είχε στόχο να απολαύσω μια ερωτική συνεύρεση με ένα θεσπέσιο πλάσμα, λίγο πρίν παραλάβω τη νέα μου μοτοσυκλέτα και μία μέρα πρίν την αναχώρηση για τις διακοπές μου.

Ο πρόλογος αφορά τον τίτλο. Γιατί, αγαπητοί μου φίλοι, εάν ξέρεις τι ζητάς έχεις περισσότερες πιθανότητες να το εντοπίσεις..

Ο δρόμος με έβγαλε χαμηλά στη Συγγρού στο C......T όπου είδα την Καρίνα κι ενώ ήμουν έτοιμος να περάσω κάτι μέσα μου έλεγε ΟΧΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ....Ώσπου πέρασα την πόρτα στην Τριγγέτα. Ο τσάτσος γνωστός και προσωπικά αντιπαθής μου σύστησε την Dorin. Το μέσα μου με έσπρωξε στο δωμάτιο γιατί πίστευα πως αυτό που ζητούσα θα μου τό'δινε το κουκλί που έβλεπα μπροστά μου. Μακράν το καλύτερο σώμα, η απίστευτη ευωδία της, το απαλό της δέρμα και η τέλεια ανατομία της...τα χαρακτηριστικά του προσώπου της λίγο σκληρά λόγω Βαυαρικής καταγωγής. Στα αξιοσημείωτα παραθέτω το πρόβλημα που είχε με το λαιμό της λόγω air condition, το οποίο δεν χρησιμοποίησε για να αποφύγει την εκτέλεση των υπηρεσιών της.

Κάναμε τόσο γλυκό έρωτα σα να ήμουν με το κορίτσι μου...Θυληκό με τα όλα της...όταν ολοκλήρωσα έμεινε ξαπλωμένη τουλάχιστον 10΄ να τη χαιδεύω και να με ρωτάει για τη ζωή μου..μόλις άρχισε να ντύνεται για την αποχώρηση την ευχαρίστησα και μου απάντησε "βιάζεσαι να με διώξεις?"

Αυτό έψαχνα χθές κι αυτό μου πρόσφερε το γλυκύτατο πλάσμα...

Σ'ευχαριστώ Dorin και σχετικά με την απορία σου για τις αντικρουώμενες κριτικές που λαμβάνεις σου απαντώ με τον τίτλο της κριτικής μου.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2008
Όνομα κοπέλας
Ντορίν
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
11.628
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού