Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτερη επιλογη αμεσως μετα την βανεσσα,η εβελινα,που και γι αυτή τη κοπελα ισχυαν τα ιδια..την ειχα δει δυο φορες στο αγκυρας και μια φορα εξω στο δρομο,και αφου δεν τελειωσα με τη βανεσσα,σκεφτηκα να επισκεφτω το ετερο απωθημενο των τελευταιων ημερων
Εδώ τα πραγματα ξεκιναγαν από καλυτερη βαση,καθως και μικρουλα είναι,και ωραιο σεξι κορμακι εχει,επομενως πιο κοντα στα γουστα μου,με μοναδικο μειον ότι είναι σχετικα κοντουλα
Αφου στο σαλονι ειδα ότι αν και υπηρχαν δυο συναγωνιστες,ένα δωματιο ηταν ελευθερο,εδωσα αμεσως το παραβολο και μπηκα
Τι ειχαμε με την εβελινα,και τι δεν ειχαμε
Ειχαμε ένα ωραιο κορμι,ειχαμε συμπαθητικη συμμετοχη,ειχαμε μικρες κραυγουλες,δεν ειχαμε όμως ερωτικη εκσταση
Ξεκινησε για ελευθερο στοματικο,τ οποιο γρηγορα διορθωσα με τοποθετηση προφυλακτικου.Πριν την εναρξη του στοματικου,και εδω δεν ειχαμε κανενα παιχνιδι με τα ματια,κανενα παιχνιδι με το κορμι,κοινως,κανενα παιχνιδι με την ψυχη..Ο τροπος που κανει το στοματικο,θα μπορουσε να χαρακτηριστει αποδοτικος και ευχαριστος,και μετα από λιγο της ζητησα να παμε πισωκολλητα.Στη σταση αυτή επεμενα αρκετη ωρα,καθως ειχα καλη ιδεα από τον καθρεφτη,και τη συμμετοχη της σε αξιοπρεπη επιπεδα με τη τυπικη εννοια του ορου,και στη συνεχεια πηγαμε ιεραποστολικα
Στα λεπτα,και ηταν αρκετα που διηρκησε η συνουσια σ αυτή τη σταση,ουτε μια φορα δεν γυρισε το κεφαλι για να με φιλησει στο λαιμο,ουτε μια φορα δεν ενοιωσα να μ αγκαλιαζει ζεστα,όπως θελεις από μια κοπελα που είναι μαζι σου εκεινη τη στιγμη,ουτε μια φορα δενμ εσπρωξε με τα χερια της,δυνατα μεσα της..Ναι,ειχαμε κραυγουλες,δεν ηταν ψυχρη,αλλα δεν ηταν και η προσωπικη στενη επαφη που θελεις ,όταν εισαι μεσα σε μια κοπελα
Εκει καταλαβα ότι και σ αυτή τη περιπτωση,η επισκεψη δεν ηταν αυτό που θα με καλυπτε..
Τελος ,φευγοντας από το κρεβατι,αφου την εβαλα στο καρεκλακι ,συνεχισαμε παλι πισωκολλητα,επαναλαμβανοντας μου, αυτό που μου ειπε λιγο πριν το τελος της ιεραποστολικης στασης,ότι πρεπει να τελειωσω..προκαλωντας μου την απορια,αφου εχω περιμενει αρκετα λεπτα στο σαλονι τις δυο φορες που την επισκεφτηκα,προκειμενου να βγει από συναγωνιστη
Αν και μπορουσα ευκολα να τελειωσω,αποφασισα και εδω,λιγο πριν τ οριακο σημειο της ολοκληρωσης,να μην τελειωσω
Που οφειλεται ο μεγαλος χρονος παραμονης στο δωματιο,και ισως και η επιτυχια της στους συναγωνιστες.Νομιζω πρεπει να καταναλωνεται αρκετος χρονος στο ελευθερο στοματικο και το 69,ενώ αντικειμενικα εινα το αντιπροσωπευτικο δειγμα ,αυτου που λεμε,το ξανθο πουτανακι που όταν το γνωρισει ενας παντρεμενος ,μπορει να χασει τη μπαλλα
Εχει πολύ καβλα μεσα της όταν θελει,όπως υποψιαζομαι,όμως ποτε στη περιπτωση μου,δεν ηταν αυτές οι γυναικες,τα πουτανακια δηλαδη που με τρελαιναν,αλλα οι γυναικες ,που ξερουν τι θελουν και ξερουν να στο δειξουν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού