Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114469
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματάκι Δευτέρα γύρω στις 5 και ξεκινώ κασκαντεριλίκι για Παπαδιαμάντη (Καισαριανή).
Βρίσκω το κτήριο αλλά όχι το κουδούνι. Γείτονες από απέναντι κοίταζαν καλά καλά. Δεύτερο πέρασμα μπας και βρω τρόπο να εισέλθω...τίποτα.
Η εγκεφαλική καύλα ήταν όμως στο κόκκινο.
Βουρρρ για Ειρήνη. Εϊχα ενημερωθεί από το site ότι είχε επιστρέψει μετά από ολιγοήμερη απουσία. Πράγματι, εισέρχομαι στον οίκο όπου η γνωστή milf της υποδοχής (άραγε μπαίνει στο δωμάτιο???) αρχίζεινα παρουσίαζει τις διαθέσιμες λαδοκόρες. Υπομονετικά είδα τις άνευ-ενδιαφέροντος κυρίες ώσπου εμφανίζεται η Ειρήνη (λίγα κιλάκια παραπάνω).
Είσοδος στο δωμάτιο, μπανάκι (στο κοινόχρηστο μπάνιο Χμμμ; ) και αναμονή. Έρχεται η Ειρήνη, αφαιρεί την άσπρη ποδιά και αρχίζει ένα χάιδεμα με εμένα μπρούμητα. Φυσικά το μασάζ ΔΕΝ ήταν το ζητούμενο. ΦΙλάκια στο σβέρκο, στη μέση, στα πόδια....Γυρίζω ανάσκελα και αρχίζουν τα γλωσσόφιλα. Τις βγάζω το σουτιέν και αφαιρεί από μόνη της το στρινγκάκι. Αρχίζει μια εξαιρετική φραπεδιά άνευ και εγώ χαϊδεύω το νινάκι της. Μετά από λίγο την ξαπλώνω στο μασαζοκρέββατο. Αρχίζω να γλύφω το νινί της και να χαϊδεύω κλετορ... Αναστεναγμοί...Βογγητά... Συνεχίζοντας το δαχτύλιασμα πάώ πάνω από το πρόσωπο της και αρχίζει ένα εξαιρετικό ανάσκελο τσιμπουκ... Χανόταν μέχρι το λαρύγγι της... Βογγητά τρελά...1 δάχτυλο, 2 δάχτυλα, 3 δάχτυλα..όλη η παλάμη μέσα της. Σε λίγο αρχίζει να τρέμει και να φωνάζει (ρώσικα δεν ξέρω...)
Άπλωμα πετσέτας στο πάτωμα και αρχή με ιεραποστολικό. Γλωσσόφιλα παράλληλα και να με σφίγγει πάνω της. Αλλαγή, σάλιωμα κωλοτρυπ... και ειαγωγή όπως την έχω στο ανάσκελο. Γύρισμα στα 4 και ... πανικός....
Επιστροφή στο μασαζοκρέβατο. Πάλι λίγο γλύψιμο και δαχτύλιασμα εκ μέρους μου και ακούω το φοβερό:"Δεν μπορώ άλλο...4 φορές έχυσα..". Αφαίρεση προφυλακτικού και στοματικό μέχρι τέλους πάνω στις τριχίτσες του νινιού της.. Μπάνιο, αντισηπτικό και ένα γλωσσόφιλο αποχαιρετισμού.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
wiser
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
237
Πόντοι:
31
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού