Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν γινότανε πρωτάθλημα για το ποια κορασίδα θα πάρει τον τίτλο της καλύτερης τουρίστριας τότε σίγουρα η Μελίντα θα ήτανε ένα από τα 3 μεγάλα φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου μαζί με την Λωρήν Μει και την Λοις Μπλακ. Υψηλή ποιότητα υπηρεσιών και συμπεριφοράς χωρίς πολλά φρου φρου και αρώματα και ψυλομυτίσματα όπως κάνουν αρκετές άλλες που νομίζουνε ότι γίνανε κάτι επειδή βγάλανε δέκα παράδες. Η κοπέλα λοιπόν παραμένει προσγειωμένη αν και είναι κουκλάρα με μία εξωτική ασυνήθιστη ομορφιά που μόνο στις χώρες τις πρώην Σοβιετικής Ένωσης μπορείς να συναντήσεις. Το σώμα της είναι απίστευτο και νεανικότατο, ενώ ο ποπός της είναι ψηλά ψηλά στον ουρανό! Με υποδέχτηκε με σέξυ μαύρα εσώρουχα και με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, έτσι που μου ήρθε να τελειώσω πριν καν την αγγίξω. Στην πίπα είναι πολύ καλή και χρησιμοποιεί τα χέρια όσο πρέπει και όπως πρέπει. Στο σεξ δε λέει όχι σε τίποτα και δεν βιάζεται καθόλου. Με άφησε να την γλείψω παντού και ιδιαίτερα στη πίσω της την τρυπούλα που είναι σκέτο μέλι! Μετά παίξαμε και αλλιώς αφού της είχα πει να μου κάνει gs και είχε πιεί αρκετό νερό και έτσι μου τα δωσε όλα στο στόμα τα υγρά της τα οποία ήταν πολλά και γλυκύτατα! Πρέπει να πω ότι τέλειωσα τέσσερις φορές σε μία ώρα πράγμα που έχω κάνει λίγες φορές στη ζωή μου εντός και εκτός του κύκλου των τουριστριών. Δεν έχω να πω κάτι άλλο. Ίσως και τα 9 που έβαλα να την αδικούν καθώς η κοπέλα είναι το απόλυτο 10! Είναι πιστεύω ο τύπος του κάθε άντρα και όποιος δεν περάσει καλά μαζί της απλά μάλλον θα είναι γκει και δεν το ξέρει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
33
Πόντοι:
671
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2013
Τελείωσες 4 φορές σε 1 ώρα ????? Ντροπή
11 Ιουνίου, 2013
Αφου τελειωσες 4 φορες πρεπει να ειναι θεα η κοπελα!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2