Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διβαζοντας εδω για την εβελινα ειπα να την επισκεφτο!Ωρα εντεκα το πρωι πηγα στο εν λογο οικο!Ευγενεστατη η τσατσα μου παρουσιαζι την εβελινα απο ρωσια αν και νομιζο οτι ειναι απο ρουμανια!ΈρωταςΕιναι ξανθια ωραιο χαμογελο και δοντια μικρο στηθος με ωραιες ρογες πεταχτο τουρλοτο κολαρακι ωραιες μπουταρες!!!Δινο το εικοσαρικο και μπαινο στο δωματιο μετα απο λιγα λεπτα ερχετε πολυ προσχαρη αναιβενη πανο μου βγαζει σουτιενακι της γλυφο της ρογες της αναστεναζε οταν τοκανα...ΓλώσσαΜετα της βγαζο το τιγρε κιλοτακι της..Με ρωταει αν θελο καποτα της λεω οχι!!!Μολις αρχιζι κια τον παιρνει μου ηρθε να χυσο ειχα καιρο να νιοσο ετσι απο πιπα!!!Ειναι οτι τοκανε καλα ειναι οτι ειναι και μουναρος και....Την σταματαο μου βαζι καποτα και γυρναμε σε σταση εξηνταεννια οπου εγλυφα το πεντακαθαρο μουνακι της και εκηνη με πιπονε τελεια!!!Μετα την γυρναο πισοκολιτο οπου ειχε ανασηκομενη την μεση της και γλοσοφιλιομασταν ενο την γαμουσα στο τρυφερο και σφυχτο μουνακι τις!!!βογγαγε εντονα πολυ εντονα δεν αντεξα αλλο και εχυσα γαμοντας δυνατα την μουναρα της πιανοντας τα βυζακια της και αναστεναζα και εγω με κολιμενα τα χειλι μου στα χειλι της!!!ΈρωταςΜετα μου βγαζει το προφυλακτικο και το πεταει στο καλαθακι πολυ ευγενικι!!την ευχαρηστησα,εβαλε το κυλοτακι της το σουτιενακι της σηκοθικε με φιλισε την ρωτησα και μου ειπε οτι θαναι εκει καθε πρωι και εφυγε!!!Πολυ καλη με πολλες προοπτικες σε αυτο τον χωρο με κυριαρχα στοιχεια γ φ ε ,οπου με λιγη βελτιοσι θα περημενουν ουρες απο εξω απο τον οικο...!!!Μου θυμηζη νικολετα 66α..αλλα πολυ πιο γλυκια ντροπαλη και καλοκαρδη χωρις κανενα στοιχειο αρνητικο και εμπεγμου!!!Ευγε κοπελα μου συνεχισε ετσι δυνατα και θα σε στηριξο και εγω και αλλοι συναδελφοι,οπου αυτο ειναι συγουρο διοτι ειχε αρκετους στο σαλονι οπου περασαν και στο βλεμα τους και στο προσοπο τους σχηματιζοταν η αγωνια στο να την ξεσκισουν και να γλυψουν αυτο το μικρο πιπινακιχεχεχε !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2013
Χαιρόμαστε που πέρασες καλά με το κοριτσάκι και μοιράστηκες μαζί μας τις στιγμές αυτές.

Αλλά αν μπορείς, εκτός από το να στηρίξεις την Εβελίνα, δεν προσπαθείς λίγο να στηρίξεις και τα ματάκια μας, που μας βγήκαν από τα ορθογραφικά ? ? ?

Πριν δημοσιεύσεις κάτι, γράψτα σε Word και με την βοήθεια των proofing tools να γίνεται αυτόματη διόρθωση ορθογραφικών λαθών.

Θα το εκτιμούσαμε δεόντως . . . . .

Ευχαριστώ
10 Ιουνίου, 2013
kαλησπερα σε ολους επιτελους ξημερωσε καινουργια μερα για τα δεδομενα της περιοχης θα συμφωνησω απολυτα με τους συναδελφους προκειτε για αστερι η κοπελα εφερε αλλο αερα την πηρα χτες σαββαττο και περασα πολυ καλα αξιζει πραγματικα μιλφακηδες πιπινακηδες σπευσατε σπεσιαλο κατασταση
10 Ιουνίου, 2013
[quote]
εγλυφα το πεντακαθαρο μουνακι της
γαμουσα στο τρυφερο και σφυχτο μουνακι τις
εχυσα γαμοντας δυνατα την μουναρα της
[/quote]
Αποφάσισε όμως:
Μουνάκι ή μουνάρα?
Έχει διαφορά!
10 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχ παντα με τον καλο λογο συναδελφε...Τελοσπαντον μουναρα εχει απλα εγραφα παρασυρομενος απο τις εντονες στιγμες που βιοσα με την εβελινα..και να το αποτελεσμα τις κριτικης μου Μεγάλο χαμόγελο
10 Ιουνίου, 2013
το μιλφακιδες που κολαειΧμμμ;
11 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οκ εχεις δικιο ..Αλλα εγραψες αρκετα...και κουραστηκες κιολας να με διαβασις...και αντι να δω κατι να πεις για την κριτικι κατι ρε παιδι μου...μονο για την ορθογραφια ειπες..ελεος...φιλικα πανταΜεγάλο χαμόγελο
02 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να προσθεσο στο σημερα πως βγηκαν ολοσωστες οι σκεψεις μου πλεον μπορω να πω οτι η βελτιοση επηλθε και ειναι το απολυτο gfe..Ηταν ειδη πολυ καλη αλλα πλεον καταφερε και συμπεριφερετε στο 100 τις 100 σαν να ειναι γκομενα σου..Μπραβο κοπελαρα μου τα καταφερες Προσκύνημα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7