Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 122980
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αυτη η κριτικη γραφεται σαν 'ευχαριστια' κατα καποιον τροπο προς το φορουμ γενικα και προς συγκεκριμενα ατομακια που βοηθησαν αρκετα στις περιπετειες μου στον κωλογκερλοχωρο κατα το προηγουμενο ετος.
Ειναι το τελευταιο ραντεβου που ειχα(φρεσκαδουρα κιολας) και επειδη δεν προβλεπεται αλλο για μεγαλο διαστημα, μαλλον θα μου μεινει κιολας σαν τελευταια αναμνηση.
Την τυπισα την βρηκα τυχαια στο freelist και αρχικα πιστευα οτι ολες οι φωτο δειχνουν αλλη κοπελα ή κατι τετοιο(ομολογουμενως ειναι αρκετα εντυπωσιακες φωτο)
Οι φωτο ομως βγηκαν 'καθαρες' οποτε προχωρησα, παροτι δεν υπηρχε καμια αναφορα πουθενα. Κοινως ο kaza αποφασισε στο τελευταιο του ραντεβου να κανει τον μαγκαιβερ, απ το να καλεσει τα 3-4 στανταρακια του...Αποτελεσματα....
Η συνεννοηση με μηνυμα δεν μπορω να πω οτι ηταν και τελεια υπο την εννοια οτι τα ελληνικα της δεν ειναι ακριβως καλα...χωρις να ειναι ασχημα θα συνιστουσα να ειστε αναλυτικοι στο τι θελετε αν την καλεσετε για να μην φατε κανα ακυρο στην διαρκεια του ραντεβου που ενδεχομενως θα σας ξενερωσει.
Εκλεισα ραντεβουδακι πρωινη σχετικα ωρα στο κεντρο.
Η κοπελα ειναι η κοπελα των φωτογραφιων. Με αστερισκους...κατ αρχην εχει σχετικα μεγαλουτσικη περιφερεια. Κατα δευτερον τα βυζια ειναι μεν μεγαλα αλλα δεν ειναι και τελεια φτιαγμενα. Και κατα τριτον το προσωπο δεν ειναι ακριβως αυτο που θα χαρακτηριζε καποιος 'ομορφο'.
Δεν με ενοχλησε ιδιαιτερα τιποτα απο τα παραπανω αφου τα 'πιασιματα' δεν ειναι κατι που θεωρω αρνητικο. Ισα ισα... Τα βυζια(μεγαλα) της ειναι η χαρα του χουφτωματος ακομα κι αν δεν ειναι στις δοξες τους. Οσο για το προσωπο...νταξει εχω δει αλλα κι αλλα οποτε klein mein.
Η κοπελα ειχε παρε δωσε με στριπτηζαδικα...το σχετικα ταλαιπωρημενο προσωπο δειχνει οτι μαλλον το κανει ακομα(της νυχτας τα καμωματα).
Η ηλικια της πρεπει να ειναι γυρω στα 40κατι αλλα μπορει ναμαι και λαθος.
Ειναι αρκετα προσχαρη, γελαει αρκετα(χωρις να γινεται και χαζοχαρουμενη) και η επικοινωνια μαζι της προσωπο με προσωπο ειναι πολυ καλυτερη απ οτι σε τηλεφωνο(ποσο μαλλον σε μηνυμα).

Το ματς τωρα...η πιπα της ειναι απο τις πιο αδιαφορες που μου εχουν παρει. Οχι επειδη δεν ειχε διαθεση. Αλλα επειδη πολυ απλα μαλλον δεν το εχει. Αποκλειστικα και μονο κορμος, καθολου καλαμπαλικια, ουτε ιδιαιτερα βαθια ουτε τιποτα πρωτοτυπο.
Αντιθετως, απολαμβανει ιδιαιτερως την περιποιηση που ενδεχομενως θα θελησετε να της προσφερετε εσεις.
Ειναι 'εκει' οταν της κανετε στοματικο και οχι 'αλλου', παθιαζεται αρκετα, μεχρι και μερικα βρωμολογα(ελληνικα) ακουσα. Τελειωνει ευκολα μπορω να πω.

Στην σταση cowgirl ειναι πολυ καλη, αφου αφηνει να βαλετε τα χερακια σας οπου γουσταρετε(που μεταξυ μας μαλλον δεν θα τα βαζετε πουθενα αλλου περα απο τα βυζια της-ειπαμε, χαρα των χεριων). Ιεραποστολικο οκ, δεν τρελλαθηκα κιολας χωρις να σημαινει οτι ηταν κακη.
Στα 4 παλι, ηταν σαφως αρκετα πανω απο την βαση. Μεγαλος κωλος(δεν εννοω χοντρος μαγκες), αρκετα καρδαμωμενος ωστε να μπορειτε να τον χρησιμοποιειτε για αντισταση. Εισχωρηση οσο βαθια θελετε, αντεχει και παραπανω ενταση απο οση ενδεχομενα να φανταζεστε.
Η 'φωνητικη' συμμετοχη της σε ολες τις στασεις ειναι μια χαρα υπο την εννοια οτι δεν καταλαβα κατι ψευτικο. Απλα αν ανεβασετε πολυ ταχυτητα υπαρχει πιθανοτητα να σας ακουνε και στους γυρω οροφους περα απο τα διπλανα δωματια...
Και φτανουμε στο τελειωμα. Κατι μεταξυ cim και βυζιων. Εγω για στομα πηγαινα, σιγουρα καποια σκαγια πηγαν εκει αλλα τα περισσοτερα κατεληξαν στα βυζια. Δεν μου εδωσε την εντυπωση οτι απεφυγε κατι, αλλα δεν μου εδωσε και την εντυπωση οτι επιδιωξε κατι κιολας...κοινως αν εχετε σκαλωμα με αυτο, συνιστω πριν κλεισετε ραντεβου, να ειστε ξεκαθαροι.

Μπανακι, μαλακιουλες να περασει η ωριτσα μεχρι να κανω το τσιγαρο, 2ος γυρος. Στοματικο εγω, παλι φανηκε να το χαιρεται ιδιαιτερα, παλι τελειωσε σχετικα ευκολα.
Διαθεση για sex δεν υπηρχε πλεον απο μερους μου, οποτε στοματικο με την ελπιδα οτι θα ηταν βελτιωμενη. Δεν ομως. Απλα δεν το εχει(τουλαχιστον ετσι φανηκε με μενα, με αλλον μπορει να ειναι τελειως διαφορετικα). Αποτελεσμα αυτου, να μην εχω και καμια ιδιατερη στυση και το τελος να ερθει μετα απο αρκετη ωρα στους βυζους(εδω το επιδιωξε φανερα, αλλες θα σε μπουκωναν κατευθειαν).
Μπανια παλι, 1-2 τυπικες χαζομαρουλες, γελακια και αποχαιρετισμος.

Την ωρα που οι(ροζ οπως στις φωτο) γοβες, αποχωρουσαν στον διαδρομο, ο kaza ηξερε οτι αυτον τον ηχο θα κανει κατα πασα πιθανοτητα καιρο να τον ξανακουσει. Γι αυτο και μονο, σαν τελευταια(μεχρι την επομενη που θα αργησει) αναμνηση, νασαι καλα ρε αννα...

Συνοπτικα.
Ρωσικο νταρντανοειδες milf, με καλα πιασιματα, μεγαλοι βυζοι στριπτηζους(οποιος καταλαβε, καταλαβε), ασχημο προσωπο και σχετικα καλη συμμετοχη. Δεν ειπε οχι σε κατι μεν(δεν ημουν δα και απο τους πιο απαιτητικους πελατες, 2-3 πραγματακια ηθελα ανεκαθεν), δεν πηρε πρωτοβουλιες δε.
Οσοι μπαινετε τωρα στον χωρο, δεν θα περασετε καθολου ασχημα. Οσοι ειστε λιγο πιο περπατημενοι, μαλλον δεν θα περασετε ασχημα ουτε εσεις(ουτε και super εννοειται), αλλα σιγουρα εχετε στην λιστα σας, περιπτωσεις σαφως καλυτερες και με ακομα λιγοτερα φραγκα.

Αυτα. Να ειστε καλα μαγκες, να περνατε καλα και να γαματε ακομα καλυτερα.
Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2013
μηπως μπορω να εχω στοιχεία επικοινωνίας της κοπελας σε pm?
ευχαριστω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1