Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...ο πόρνος δεν έχει ανάγκη ένα αντικείμενο να του αναφλέξει βραδέως τους πόθους , είναι ένα λίαν αυτοαναφλεγόμενο όν ,που επιλέγει απλά , αντικείμενα άμεσης πόθο-πυρόσβεσης.
...η θέα ενός καμπυλώδους , κοντόξανθης κόμης, θηλέου , και η αναγγελία της ακάποτης πεολειχίας , έριξαν λάδι στη φωτιά των πόθων μου , και με ανάγκασαν να προσγειωθώ ύπτια στην κλίνη , αναμένοντας την πληρωμένη ικανοποίησή μου.
...το πρόσχαρο θήλυ , με τα γαλαζοπράσινα μάτια,το συμπαθητικό προσωπείο τους στητούς μαστούς και το κάπως λιπώδες σαρκίο , εισήλθε με διάθεση προσυνουσιακής προκαταρκτικής κουβέντας , στην οποία προσποιούμουν ότι δίνω σημασία , γνέφοντας καταφατικά και πετώντας στον αέρα κάποιους ήχους κατανόησης , ενώ στην ουσία εστίαζα θωπεύοντας τα ερωτογενή σημεία του καμπυλώδους σαρκίου της...
το ήδη ερεθισμένο φαλλικό μου όργανο δεν είχε ανάγκη ιδιαίτερων προκαταρκτικών , και κείνη ικανοποιημένη απο την κατανόησή μου στους προβληματισμούς της ( μάλλον για κάποιες σωματικές ανασφάλειές της μου μιλούσε κτλ ) , άρχισε μια σιελώδη βαθιά απροφύλακτη πεολειχία , για την οποία πήρε την "ακατανόητη" έγκρισή μου , παρόλη την επίγνωση που έχω ότι το μετάξι είναι ο χώρος ικανοποίησης μελανόδερμων ερεθισμένων πρωτευόντων απροσδιόριστου μικροβιακού φορτίου...
σ'όλη την διαδικασία μέχρι το τιγκάρισμα με αίμα των βολβοσηραγγωδο-στυτικών δεξαμενών του πέους μου , η απτική αίσθηση, των μικρών χείλεων του αιδοίου της μου φάνηκε ενδιαφέρουσα...
ήταν μικρά , συμπαγή και ροζόχρωα , και ασυνείδητα μου άσκησαν μια παράξενη έλξη στοματικής διερεύνησης.
το θήλυ επάλειψε τον κόλπο της με σίελο και μετά απο μια φευγαλέα επισκόπηση των γεν.οργάνων της , τα οποία ήταν ελεύθερα κάποιας κονδυλωματικής ή γονοκοκκικής εισβοής , το γλωσσικό μου αισθητήριο , με την έγκρισή της κοπέλας ,ενέδωσε στις ψηλαφητικές του αναζητήσεις ,διερευνώντας την γεννητική της περιοχή,
μέχρι που η συνήθης αιδοιική γευστική οξύτητα, το αναγκάσει βραδέως να ανέλθει στις κοιλιακές καμπυλώσεις εκ υπερπλαστικού λιπώδους ιστού για να καταλήξει αισίως στους στητούς της μαστούς με την πολύ απαλής ροζ απόχρωσης θηλαία άλω...
το διατεταμένο φαλλικό εντέριο διείσδυσε κολπικά και οι πυελικές μου διεισδύσεις ήταν ήσυχες και βραδείες , με το θήλεο να δείχνει σημεία συμμετοχής και να επιδιώκει ένα χειλικό άγγιγμα στο οποίο ενέδωσα φευγαλέα αποφεύγοντας τις γλωσσο-βλεννογονικές επαφές...μέχρι που το εκχυόμενο σπερματικό υγρό , έλυσε την αρσενικο-θηλυκή ,συνουσιο-σαρκική παράτριψη,και μου δημιούργησε τις γνωστές τάσεις άμεσης μετασυνουσιακής εξαφάνισης υπο την εγκεφαλική πλημμυρίδα ευφοριστικών νευροδιαβιβαστών...
απ'την μετασυνουσιακή κουβέντα στην οποία ήμουν και πάλι δυσανεκτικός στο να συμμετάσχω αν και μειδιούσα συγκαταβατικά, συγκράτησα μόνο ότι της άρεσε το : " αργκά και κχαιντεφτικά "( μάλλον επειδή ερέθισε τις ναρκισσιστικές μου αυταπάτες), και εκδήλωσε την συνήθη μετεκσπερματισιακή επιθυμία των πορνών για επανάληψη της διαδικασίας , στην οποία αποκρίθηκα " βεβαίως , θα ξαναπεράσω με την πρώτη ευκαιρία ! "
...όμως για κάποιον παράξενο λόγο ,έχω μια γενικότερη εγγενή τάση στο να με απωθεί η επανάληψη της συνουσιακής παράτριψης στο ίδιο αντικείμενο, ακόμα και αν η διαδικασία μου προκάλεσε μεγάλη ευφορία και το αντικείμενο ήταν ανείπωτης ομορφιάς !
ποιός ξέρει ;
ίσως η απάντηση να βρίσκεται στην άποψη του μολιέρου , ότι "η απόλαυση είναι στην συνεχή εναλλαγή και το βάλτωμα στην επανάληψη του ίδιου"!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού