Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488356
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ημερομηνία στο περίπου. Πήγαινα για ρομινα αλλά ήταν η περίοδος που είχε κολλήσει το site και έδειχνε ετεροχρονισμενο το προγραμμα των στουντιο.εφτασα λοιπόν και βλέπω την ζανετ πάνω στα. 20ποντα..μου λέει η κυρία 50 το απλό ,70 το φουλ και 100 το μισάωρο. Μετά απο μια μίνι σύσκεψη με τον εαυτό μου και το πορτοφόλι μου επέλεξα το προγράμμα των 70€ για να δώσω στο κορίτσι την ευκαιρία να ξεδιπλωσει το ταλέντο της. Ανεβαίνω ντουζ και αναμονή,μπαίνει μέσα η Ζανετ(περιγραφή περιττή αφού υπάρχουν φωτό) και αρχίζει sex show..με πλησιάζει αρχίζει τα τριψιματα, γλυψιματα γυρνάει σε 69 ,ξανά γυρνάει κανονικά , γλυφει τα δίδυμα ,γενικά το στοματικο ήταν καλό παρά το νεαρό της ηλικίας της,καθ´ολη την διάρκεια των προκατακτικων καμάρωνε τον εαυτό της στον καθρέφτη και γουσταρε..στα του αγώνα 1η στάση reverse cow girl και τελειωμα στα όρθια ανάμεσα σε ντουζιερα και καθρέπτη. Ολα καλά μέχρι εδώ,αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι μετά δεν έφευγε,έκατσε μετα τουλάχιστον 20' στο δωμάτιο,το λεω γιατι τσεκαρα το ρολοι του τοιχου ,απο social time περνάει το 10αρι,θα ξαναπηγαινα αλλά στο απλό προγραμμα πλέον . Μπράβο στο κοριτσι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Υπηρεσίες
envyme79
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
420
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού