Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488193
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν είναι λίγες οι φορές που έχω επισκεφτεί κάποια κοπέλα έχω περάσει καλά και την επιλέγω ξανά σαν σίγουρη επιλογή.Στην περίπτωση με την Κάντυ έγινε κάτι παρόμοιο το οποίο θα μου επιτρέψετε να σας το περιγράψω...

Κατ'αρχάς την Κάντυ την είχα γνωρίσει το περασμένο Σεπτέμβριο στο στούντιο της οδού Κροκέων.Από τότε ήθελα να την ξανασυναντήσω αλλά σταμάτησε για διάστημα μηνών το οποίο απ'ότι μου είπε εργαζόταν ως stripper στη συμπρωτεύουσα.Την πρώτη φορά στη συνεύρεση μας είχα περάσει αρκετά καλά σε σημείο που άμα παρέμενε στην Αθήνα θα ήταν απ'τις σίγουρες επιλογές μου...Αυτό μπήκε στο μυαλό μου χθες το βράδυ και έχοντας περάσει καλά τότε, πήγα στο παραπάνω στούντιο για να ξανασυναντηθώ μαζί της...

Πάρκαρα το αυτοκίνητο μου λίγο πιο πάνω και κατευθύνθηκα προς το στούντιο.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και κάθισα στο σαλόνι με τους υπόλοιπους συναγωνιστές.Μετά από λίγη ώρα η Κάντυ εμφανίστηκε και έκανε ένα σύντομο sexy σαλονάρισμα φορώντας ένα μαύρο κορμάκι το οποίο της πήγαινε αρκετά.Αμέσως κατευθύνθηκα προς τα δωμάτια του πάνω ορόφου με την επιλογή του απλού προγράμματος.

Ένα χλιαρό ντουζ ήταν απαραίτητο για να φύγει λίγο η κούραση της ημέρας και να υπάρξει η σχετική χαλάρωση.Δεν είχα σκουπίσει όλα τα νερά από το σώμα μου και η Κάντυ εισήλθε στο δωμάτιο.Αμέσως με θυμήθηκε και έλαβε δουλειά πιάνοντας τη πετσέτα ώστε να με σκουπίσει από τις τελευταίες σταγόνες...Από μέσα μου είπα πως ξεκινήσαμε καλά αλλά μάλλον βιάστηκα καθώς η Κάντυ άφησε τη πετσέτα στην άκρη του καναπέ και με τράβηξε προς το κρεβάτι,πιέζοντας με στο να ξεκινήσουμε...Κάποια γλωσσόφιλα δόθηκαν όπως καθίσαμε στο κρεβάτι αλλά σταματήσαν απότομα καθώς έβαλε στο στόμα της το προφυλακτικό ώστε να ξεκινήσει το στοματικό χωρίς να έχει γίνει η σωστή ανόρθωση...Πέρασμα του προφυλακτικού με το στόμα όπως ανέφερα και έναρξη στοματικού.Καθόλου επιτυχημένο στοματικό με αρκετή χρήση χεριού,χωρίς περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή κάτι το οποίο είχε κάνει στην πρώτη συνάντησή μας.Ξαφνικά σταμάτησε το στοματικό και με ρώτησε πως θέλω να ξεκινήσουμε.Έναρξη στο σεξ λοιπόν με πρώτη στάση στα τέσσερα καθώς με την συγκεκριμένη προτείνεται...Με αργούς ρυθμούς τους οποίους σιγά σιγά προσπαθούσε να αυξήσει πέρασαν κάποια λεπτά στη στάση αυτή.Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με κάποια γλωσσόφιλα(απορώ πως τα συμπεριλάμβανε κι'αυτά στο πρόγραμμά της) αλλά και με προσποιητούς αναστεναγμούς από πλευράς της μας βρήκε το τέλος...

Θα ήταν αστείο να υπήρχε και social time μετά από αυτές τις υπηρεσίες,οπότε καταλαβαίνετε πως αφού σηκώθηκε από το κρεβάτι έβαλε τα εσώρουχά της με ευχαρίστησε δίνοντας μου ένα φιλί στο στόμα και αποχώρησε...

Συμπερασματικά είναι μία όμορφη κοπέλα δεν μπορείς να την πεις και άσχημη,αλλά δεν ξέρω τι έφταιξε και αυτή τη φορά οι υπηρεσίες της δεν ήταν τόσο καλές όπως στο παρελθόν...Μήπως τη πέτυχα σε λάθος χρόνο με αρκετούς πελάτες σε αναμονή δεν ξέρω πάντως δεν το περίμενα...Θα τελειώσω όπως ξεκίνησα καθώς η αλήθεια είναι πως ξεκίνησε καλά αλλά το χάλασε στο τέλος...

Αυτά στη πρόσφατη εμπειρία μου με την Κάντυ τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2013
μάλιστα επιπλάκι ολκής η Κάντυ, με την νοοτροπία του να σε ξεπετάξει σε ελάχιστο χρόνο(εκτιμούμενος χρόνος κάτω από 10 λεπτά είναι το τέλειο Γλώσσα)!!

Βασιλάκη, μαλακία κάνεις που ακόμα στηρίζεις τα εν-λόγω μαγαζιά, αφού βλέπεις ότι η νοοτροπία τους δεν αλλάζει, γιατί εσύ συνεχίζεις να πηγαίνεις??

Υ.Γ για να προλάβω τους κακεντρεχείς, ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του, αλλά μετά να μην έρχονται εδώ και να ''κλαίνε'' ότι δεν ήταν καλή η κοπέλα Κουλ

Υ.Γ1 βλέπω βελτίωσες τις βαθμολογίες σου, αν και το 6 πολύ της ήταν της Κάντυ, για τον τρόπο που σε αντιμετώπισε.
08 Ιουνίου, 2013
εχω καιρο να παω στην τριγγετοαλυσιδα καιμ αυτα που διαβαζω....το μονο παραξενο ειναι το 6 στην καθαριοτητα
08 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην καθαριότητα συμπεριλαμβάνεται και ο χώρος ο οποίος για να κάνεις ντουζ πρέπει να προσέξεις πως θα βγεις μη φας καμία τούμπα καθώς δεν έχει ένα πατάκι...
09 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχουνε θεμα με τα πατακια στις ντουζιερες. Στο Κ8 πριν 3-4 μερες την ψιλοεφαγα τη τουμπα. Εχει και ενα γλιστερο πλακακι κατω, ιδανικο για πατιναζ.
Τωρα ρε Βασιλη το 6 που κολλαει. Δηλαδη για να παρει καποια κατω απο τη βαση τι πρεπει να κανει, να σε πλακωσει στα χαστουκια;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4