Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488141
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δωμάτιο: (Μικρο)μεσαίο αλλά άνετο, 1 καναπές, ντουζιερα, νιπτήρας, αυτόματο μηχάνημα πετσετόχαρου (με φωτοκύτταρο υπερύθρων), πλευρικός καθρέπτης, dimmer, κλειστή πετσετα στουντιακού μεγέθους, κλειστές παντόφλες μιάς χρήσης, A/C σβηστό, TV δεν είχε, είχε μεγάλο ρολοι τοίχου!

Κοπέλα: Εβελίνα, μελαχρινή, μαυρομάλλα, καλό σώμα, 1,6-1,65μ, πρόσωπο συνηθισμένο, στήθος καλούτσικο νομίζω φυσικό (αν και δεν είμαι σίγουρος), καλές ρόγες και ανταποκρινόμενες, κάτω στόμα καλούτσικο σχηματικά, σαλονάρισμα λεκτικά(!) ελαφρώς επιθετικό. 1-2 τατουάζ.

Εμπειρία: Απλό πρόγραμμα. Ξεκίνημα (όχι κακό) με ψιλοχαιδέματα στο όρθιο και μετά πάνω στο κρεβατι. Τρίψιμο στηθων για ανόρθωση (ήταν ήδη στο 50%). Λάστιχο και στοματικό καλούτσικο με στυλ, ματιές, λίγα deep throat, χρονικά περιορισμένο, με μπάλες δεν ασχολήθηκε. Βύζαγμα και χαιδεμα του στηθους της. Ιεραποστολικό με τα πόδια της πάνω κυρίως. Cowgirl νορμάλ και μετά έντονο, χαιδεματα στο στήθος της από μένα και από εκεινη. Δεν επιτρέπει κλειτρχαιδεματα (απομάκρυνε το χέρι μου όταν πήγαινα να βρώ στόχο). 3η και τελευταία στάση το doggy. Θέαμα στον καθρέπτη των παλλομενων βυζιών. Νομίζω είχε βάλει τζελ (αεράτο σεξ). Χρόνος 10-15 λεπτά. Social time =0.

Συμπέρασμα: Τυπική εμπειρία, κάπως άχρωμη. Θα πρέπει να γίνει διαχυτικότερη. Να προσποιείται περισσότερο. Να επιμηκύνει χρονικά τα προκαταρκτικά. Στο απλό πρόγραμμα! Αλλιώς ο τολμών 1 φορά δεν θα το επαναλάβει, το 50άρικο είναι πολύ για τους περισσότερους πελάτες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2013
Ρε συ πτεραρχε, ριχνε και μια ματια στο φορουμ και τις κριτικες πριν απογειωθεις.
Θα διαβαζες ακριβως οτι βιωσες, χωρις την απωλεια του 50ρικου.
+1 απο μενα γιατι ησουν ενημερωτικος και αναλυτικος
07 Ιουνίου, 2013
Ωραία κριτική. Η κοπέλα αν και μου άρεσε οπτικά ποτέ δεν με ενέπνευσε.
lsh
lsh
07 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε σ'ευχαριστώ! Την έχεις δει ζωντανή? ή μόνο από φωτο?

ΥΓ. Έχω αλλάξει στυλ στις κριτικές. Αυτό είναι το 3ο (χονδρικά)
07 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τοννινο σ'ευχαριστώ! Μερικές φορές το επιχειρούμε και παίνουμε τα ρίσκα μας. Εγώ δεν βρίζω εκ των υστέρων, αξιολογώ ευγενικά και τέλος! Ξέρω ότι ο κανόνας είναι ένας και μοναδικός: αν δεν δοκιμάσεις ποτέ δεν θα μάθεις.

ΥΓ. Μ'αφησανε τα στανταράκια. Έτσι προέκυψαν οι πρωτοβουλίες για δοκιμές (μαζί με τις έμφυτες τάσεις που εκ των πραγμάτων έχουν όλοι οι πελάτες).
08 Ιουνίου, 2013
Φίλε Τοννινο,

Επισήμανση προς αποκατάσταση της αλήθειας: οι τάσεις μπορεί να είναι έμφυτες, επίκτητες (τουτέστιν καλλιεργούμενες) ή και τα δύο. Στην πραγματικότητα κανείς δεν γνωρίζει καθώς στο παρελθόν πανπολλοί σοφοί έσπασαν τα μούτρα τους διερευνώντας
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5