Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154865
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καθότι βυζολάγνος η Alice μου είχε γυαλίσει για τα καλά από την πρώτη φορά που την είδα σε τσάρκα πριν κάνα μήνα περίπου. Πιστεύω πως ο Α-Ω την περιέγραψε τέλεια, δεν έχω να προσθέσω τίποτε. Έτσι πριν από μερικές μέρες, και με τη συνοδεία καλών φίλων, αποφάσισα να επισκεφτώ το συγκεκριμένο στούντιο όπου εργαζόταν η κορασίδα.

Αφού κάνω το μπάνιο μου στο πολυτελές δωμάτιο, εμφανίζεται μετά από λίγο και η Αλίκη μας με το τζελ ανά χείρας. Μετά από κάποια υποτυπώδη προκαταρκτικά πηγαίνει να βάλει την καπότα σε πεσμένη πούτσα. Πήγα να πω κάτι αλλά αυτή είχε ήδη ξεκινήσει το στοματικό της οπότε έκανα κι'εγώ το κορόιδο μπας και η συνέχεια αποδεικνυόταν καλύτερη. Η πίπα της καλούτσικη αλλά μονότονη, χωρίς εναλλαγές ρυθμού και χρήση της γλώσσας. Το δε γλειψαρχίδι είναι μάλλον κάτι την ύπαρξη του οποίου αγνοεί.

Μετά από κάμποσο χρονικό διάστημα της λέω να σταματήσει και να ανέβει από πάνω μου, κάτι που κάνει αφού πρώτα αλείψει με τζελ το μόριο μου (όντως είναι αρκετά στενή). Ξεκινάει λοιπόν ένα άγαρμπο cowgirl όπου χοροπήδαγε πάνω μου λες και ήμουν τραμπολίνο με αποτέλεσμα να μου κόψει την ανάσα. Τη σταματάω και εκείνη ξεκαβαλάει και αρχίζει από μόνη της να μου τον παίζει τόσο δυνατά που δίπλωσα στα δύο από τον πόνο. Βλέποντας το κακό να έρχεται με γοργά βήματα κάνω την κρίσιμη κίνηση: ζητάω time out και της λέω να ξαπλώσει στο κρεβάτι προκειμένου να αναλάβω εγώ την πρωτοβουλία. Το δέχτηκε αμέσως και αδιαμαρτύρητα (ευτυχώς είναι υπομονετική και δεκτική σε ότι της πεις) κι'έτσι άρχισα εγώ να την περιποιούμαι και να παίζω με το λαχταριστό στήθος της.

Μετά από κάνα πεντάλεπτο είχα ξαναβρεί τη φόρμα μου και της ζήτησα να επανέλθει από πάνω μου. Εκεί, μετά από δική μου καθοδήγηση και οδηγίες για το πως θα κινηθεί, βρήκαμε ένα καλό ρυθμό και σε συνδυασμό με το υπέροχο θέαμα των βυζιών της να πάλλονται δεν άργησα να τελειώσω. Η κοπέλα χαμογελαστή με ευχαρίστησε και αποχώρησε ζητώντας συγνώμη για τα φτωχά ελληνικά της.

Το συμπέρασμα που βγάζω αβίαστα μετά την εμπειρία μου με την Alice είναι ότι προτείνεται κατά κύριο, αν όχι αποκλειστικό, λόγο σε όσους επιθυμούν να έχουν τον πλήρη έλεγχο κατά τη διάρκεια του σεξ. Πρόκειται για μια κοπέλα που δε δείχνει να γνωρίζει ιδιαίτερα καλά τα μυστικά του σεξ, ενώ και η δυσκολία επικοινωνίας μαζί της κάνει την κατάσταση ακόμη πιο περίπλοκη (η ίδια μου παραδέχθηκε ότι το μεγαλύτερο πρόβλημα της είναι πως δεν καταλαβαίνει τι της ζητάνε οι πελάτες).
Αν ήμουν αφεντικό της θα την έστελνα επειγόντως να της κάνει φροντιστήριο κάποια από τις παλιές καραβάνες του ομίλου στα βασικά της δουλειάς και φυσικά σε κάποια σχολή ελληνικών για να μάθει τη γλώσσα. Μέχρι να συμβούν αυτά, η συμπαθής Αλίκη κατατάσσεται στις μετριότερες προτάσεις που κυκλοφορούν στην πιάτσα αυτή τη στιγμή.

Ημερομηνία ενδεικτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Alice
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού