Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 216320
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Επισκεψη βραδακι Παρασκευης κατα της 02:00 τα ξημερωματα.Ηταν η τεταρτη επισκεψη στο μαγαζι,πρωτη φορα τοσο αργα.Το εχουν αναφερει και αλλοι οτι το προβλημα του μαγαζιου ειναι η τοποθεσια του διοτι εχει αρκετο κοσμο απ'εξω,ειδικα Παρασκευη βραδυ.Αυτος ηταν και ο κυριως λογος που μεχρι τωρα ειχα παει μονο μεσημεροαπογευματακια.Αλλα αυτο τωρα,παει,δεν αλλαζει.Το να μεταφερει ο ανθρωπος ολο το μαγαζι,δεν γινεται.οποιος θελει παει,οποιος δεν θελει..δεν παει...
Βρηκα μεσα καμια δεκαρια ατομα,ο χωρος οπως παντα καθαρος,οπως και η ατμοσφαιρα.Προσωπικα παρολο που τα 10 ευρω καποιες φορες μου ειναι πολυτελεια,τα βρισκω μια χαρα γιατι δεν θελω να μαζευτουν ολοι οι βρωμογεροι που πανε στα ξεπεσμενα τσονταδικα..Εχω παει κι εκει,καλαλ ηταν,αλλα το attraxx ειναι αλλο επιπεδο και καλα κανει.Και σε αυτο αλλωστε,υπαρχει το δικαιωμα της επιλογης.
Για να μην γραφω πολλα,εγω πηγα να κανω καμια πιπα...δυστυχως η φαντασιωση μου να πετυχω 3-4 μαζι να μου τον δωσουν,δεν εκατσε ουτε τωρα,αλλα εκανα 3 μεμονωμενες,μου πηραν και μια για ξεκαυλωμα στο τελος και περασα υπεροχα...
Αυτα,ελπιζω να κρατηθει ετσι

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2013
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2013
....και το ξεκάρφωμα "μου πήραν και μία για ξεκάυλωμα"

κάνε ότι γουστάρεις, δε σε ελέγχει κανείς! και πίπα σπέσιαλ και από όλα, δε χρειάζεται "ξεκάρφωμα"

05 Ιουνίου, 2013
Το οτι εδωσε και μια πιπα στο τελος δεν αλλαζει κατι για να το κανει για ξεκαρφωμα.Παλι γκέουλας ειναι.
05 Ιουνίου, 2013
στο επίπεδο της διακριτικότητας κάτι έχει γίνει πάντως. σε τελευταία μου επίσκεψη είδα έξω από την πόρτα του μαγαζιού ένα παρκαρισμένο φορτηγάκι. ρώτησα το παιδί στην είσοδο και μου είπε ότι το έβαλε το μαγαζί εκεί ώστε να μην βλεπουν οι θαμώνες του μπαρ τον κόσμο που μπαίνει ή βγαίνει από το Ατραξ. ευτυχώς το φορτηγάκι ειναι αρκετά ψηλο και δε φαίνεσαι οταν μπαίνεις ή βγαίνεις! είναι και αυτό μια λύση.....
05 Ιουνίου, 2013
Καλησπέρα.Να προσθέσω κι'εγώ ότι το βαν έξω από το μαγαζί είναι αλήθεια.
Πλέον με το τρικακι αυτό μπαίνεις και βγαίνεις από το μαγαζί χωρίς κανένα μάτι πάνω σου.......
Θα βάλω και ένα επιπλέον θετικό τον εξαερισμό που επιτέλους έχουν βάλει και έτσι η ατμόσφαιρα είναι πολύ καθαρή.
11 Ιουνίου, 2013
1) δεν εδωσα πιπα για το ξεκαρφωμα!!!για το ξεκαυλωμα ειπα!!!

2) ναι,το μαυρο ημιφορτηγακι υπαρχει..καλη κινηση

3) αντι να βρεθειτε 2-3 να πραγματοποιησετε τη φαντασιωση μου...λετε οτι να ναι!

4) ολα τα σχολια δεκτα...αλλωστε...γι αυτο υπαρχει και αυτο το site Χαμόγελο
12 Νοεμβρίου, 2013
εγω παντοσ το σαββατο το μεσημερι δεν ειδα κανενα φορτηγακι κ απεξω ειχε κοσμο[απεναντι στο μαγαζι]ΛύπηΛύπηΛύπηΛύπη















29 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΟΚ Βαγγελης ωραιο το μουσι σου!!!
Πρωτα απ' ολα το μαγαζι απεναντι ειναι μπαρ αρα να ειναι ανοιχτο σαββατο μεσημερι δε παιζει εκτος και αν ειχανε κανενα
μνημοσυνο!!! Γλώσσα
Και κατα δευτερον το φορτηγακι ειναι απ' εξω εδω και μηνες, πως τωρα εσυ δε το δες για εξηγησε το μας??? Μαλακία
Μηπως εισαι λιγο κατευθυνομενος??? λεω εγω τωρα!!! Μεγάλο χαμόγελο
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εκει μέσα στην καμπίνα αν θέλεις να γλυψεις σε βλέπουν τη φάτσα σου; Έρωτας
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8