Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236261
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σχεδόν εχα χρόνο περίπου αποχή απο στούντιο γενικά,είπα να ξαναεπισκευτώ την Αννα.Τον τελευταίο καιρό το σκεφτόμουν, και μιας και ηρθαν ετσι τα πράματα, και πήγα Γκάζι για καφέ,είπα να περάσω απο εκεί μαζί με άλλους δυο φίλους!Η Αννα εντυπωσιακή όπως πάντα,μου τράβηξε την προσοχή και είπα να περάσω.
Στα του δωματίου ήταν αρκετά ζεστή.Προκαταρκτικά με φιλάκια στο στήθος και περιποιηση στα μπαλάκια,με χαλαρούς ρυθμούς χωρίς βιασύνες απο μέρους της.Μου έκανε εντύπωση που αναγνώρησε με την δεύτερη τι κολώνια φορώ!Πραγματικά εντυπωσιακό!Μεγάλο χαμόγελοΜετά έκανε και μια χειρομάλαξη για να βοηθήσει την στήση πριν μου φορέσει προφυλαχτικό.Αργησε να μου σηκωθεί επειδή είχα αρκετό αγχος.Ημουν και κάπως βιαστικός εγώ γιατί εχω μάθει να μην τις ταλαιπωρώ της κοπέλες λόγω ελειψης χρόνου στα μπουρδέλα.Υστερα μου φόρεσε το προφυλαχτικό με το στόμα,και εκανε μια πάρα πολύ ωράια πίπα με deapthroat.
Mε ρωτάει πως θέλω,και ξεκινάμε ιεραποστολικό,με τα πόδια της στους ωμους μου.Έκανα ό,τι εκανα αρκετά αργά για να κρατηθώ και να μην τελειώσω γρήγορα.Υστερα της ζήτησα στα 4,οπου καθόταν σε όρθια στάση,και είχα καλύτερη αίσθηση ,ενω αγκάλιαζα το όμορφο στήθος της.Ε εκεί δεν αντεξα άλλο και τελείωσα.Μιλήσαμε λίγο για κάποια θέματα,με αποχαιρέτησε απο απόσταση την αποχαιρετησα και την ευχαρίστησα και εγώ,και αποχώρησε!
Η Αννα είναι ενα πολύ καλό στανταράκι σε στούντιο,και σίγουρα θα ξανατιμηθεί κάποια στιγμή που θα έχω λεφτά.Φιλιά! Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού