Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα σας.Λοιπον μπαινω κατευθειαν στο ψητό,την σιμόνα την εχω παρει πολλές φορές επειδη εχει κατι πανω της που μαρέσει δεν θα το αναφερω τι ειναι γιατι ετσι συνεβη και με προηγούμενες κοπελες και μετα συνεβη το απιστευτο στα δωματια.Οποτε τα του κυριου πιάτου.
Γραφω αυτην την κριτικη για εναν λογο γιατι δεν θα την εγραφα. Η σιμόνα ειναι η αντικαταστάτρια της πρωην ιωαννας της ξινομουρας,που της ειχε λιωσει η μιση πιατσα της πατουσες στο γλειψιμο,λαθος δικο μου που το ανεφερα διοτη απο 2-3 που ειμασταν η σταθεροι ποδολαγνοι της μετα απο 2 κριτικες την δικη μου και του ray , γινανε οι ποδολαγνοι 25 ,οποτε τετοιες αναφορες θα της αποφυγω για λογους υγιεινης παντα, διοτη δεν μπορει να παω εγω να της τα γλειψω και στην επομενη συνευρεση της να της τα γλειψει ο αλλος, θα σιχενεται τα σαλια του αλλου, οπως και εγω καποιου. Η σιμονα εχει πολυ ωραια ποδαρακια αλλα δεν λεω αν κανει η οχι.

Κανει καλο σεξ γενικα,ειναι προθυμη να σε εξυπηρετησει,ειναι καθαρη, ειναι φιλικη ,η ιδια δεν θα βιαστει ποτε της να σου πει αιντε γρηγορα να τελειωσουμε εκτος απο την βρωμοξανθια τσατσα που χτυπαει πορτες στο 7λεπτο παρακαλω.. Η σιμόνα εχει ωραια αρμονια σωματος και προσωπου, ωραιο κωλαρακι,ωραιο αδυνατο σωμα,ουτε κοκαλιαρικο ουτε με πατσακια.Κανει οτι σταση της ζητησης,εγω εχω παει αρκετες φορες και εχουμε κανει οτι μου ζητησει, δεν ειναι ρε παιδι μου η ιωαννα η βαριεστημενη που εκανε την κλαμενη και την δυστχησμενη που κανει αυτην την δουλεια εχει αλλο αερα γενικα, την συνιστω για λατρεις πιπινιων

αυτη μια γενικη εικονα της σιμονας δεν θα μπω σε λεπτομεριες συνευρεσης διοτη δεν ειναι ωραιο να λεμε τα ιδια και τα ιδια, μπηκε γαμηθηκε,απηλθε,η κριτικη ρουτινας δεν βοηθαει,απλα την γραφω γενικευμενη απο ολες μου της συνευρεσεις μαζι της για να καταλαβετε οτι τα λιγα αυτα λεφτα αξιζουν..

Λοιπον, το μεγαλο μειον της υποθεσης ειναι το εξης, στο συγκεκριμενο οικο μην γινεται ποτε σταθεροι πελατες,γενικα μεγιστη συμβουλη απο εμενα μην κανετε ιεροδουλη στανταρ ακομα και αν κανετε σεξ φοβερο,το αποτελεσμα ειναι στο τελος δεν θα εκτιμουν τα λεφτα που σκας και να σε αντιμετωπιζουν σαν υποκειμενο και απλος σαν εναν ανθρωπο που εχει αναγκη απο σεξ και για διαφορους λογους δεν μπορει να το βρει εξω.. Το ανεφερα και στην ημερισια ενημερωση και η περισσοτεροι θα γνωριζετε τι συνεβη,που πηγα την προηγουμενη μερα τριτη πριν παω εδω τεταρτη και η ξανθοβοδη με ειδε και ποιος ξερει τι ειπε..
Φενεται ειναι κλικα εκει γυρω και ο ενας ενημερωνει τον αλλον, θα ρωτησε τον τσατσο που ηταν κατω αν μπηκε και γιαυτο μου εκανε παρατηρηση και ηταν ολο ειρωνια. Συγνωμη ρε παιδια, αλλα επειδη δεν ειμαι αντιδραστικος και δεν λεω αυτα που αισθανομαι καθαρα εαν δεν νευριασω και δεν βρω λογο,μηπως μου εταξαν τσαμπα γαμησι? Μηπως μου ανοιξε καποια τα ποδια της τσαμπα? Ρε γαμωτο, το να προσπαθουν να σε κοροιδεψουν μπροστα σου νομιζοντας οτι ειναι εξυπνοτερες αυτο μου την σπαει.. Ποιες ειναι εξυπνοτερες μωρε?αυτες? η τσατσαδες? Αφηστε το ,δεν με εχει καμια απο αυτες....

Υπηρεσιες πολυ καλες,συμπεριφορα κοροιδιστικη,πριν μπεις θεος, μεγας,οταν βγεις γιατι αργεις στο δωματιο.. Κεφάλι σε τοίχο!

anyway, ξαναλεω, υπηρεσιες πολυ καλες, αξιζει,αλλα απο συμπεριφορα ξενερωσα,εκανε σαν απατημενη γκομενα οταν με ειδε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2013
Ρε συ φίλε εχω μια απορια!Εσυ τις φιλας ή σε φιλανε;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1