Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο μεγαλη περιπλανησης στο μεταξουργιο και εφοσον δεν ειδα τιποοτα το καλο και δεν βρηκα κανενα στανταρακι μου εκει κατεληξα στην φυλης οπου και εδω μετα απο μεγαλη περιπλανης και χωρις να δω τιποτα το αξιεπαινο για τα δικαμου γουστα παντα! εθυμηθηκα το ονομα νελυ που εχουν γραψει συναδελφοι και ειπα να παω να την δω!Ειναι κοντουλα σπαστο μαλλι ωραιο κορμι και βυζι μικρο αλλα καλοσχηματισμενο προσωπο γοητευτικο σκουροχρωμη επιδερμιδα η τσατσα πολυ ευγενικη οπως παντα!!Μου θυμησε η νελυ μια σρβιτορα σε ενα καφε που πηγαινα παλια και ηθελα να την γαμησο το οποιο δεν καταφερα....Money MouthΗταν η ευκαιρια μου...Δινο το εικοσαρικο και με οδηγη η τσατσα στο δωματιο,αναμονη πεντε λεπτα και ερχετε η νελυ.Ευχαρηστη παρουσια με χαμογελο και με τα συνεργα μαζι τις βαζελινι αλοιφη για προκτο και μαντιλακια!!Επελεξα απλο προγραμα τις ειπα να μου φορεσι προφυλακτικο δυσκολευτικε να το ανοιξη αλλα τα καταφερε χεχεχ...μου το φοραει και αρχιζη μια πιπα δυνατη στη συνεχια ηρεμησε αλλα το πιεζε πολυ με τα χειλη της και ενιωθα εναν πονο στη βαλανο εκει βαζο μπροστα τις τουρμπινες οπως σε καθε τετοια περιπτοση δεν σταματαο την κοπελα διοτι τις χαλαο τον ιρμο της και χαλαει η ολη φαση..εκτος αν πια κανει πιπα που ειναι ετοιμη να τον κοψει τον πεοντα χεχεχ...Αν και ποτε δεν εχω σταματηση καμια κοπελα οσο δυνατο τσιμπουκι και αν εκανε,αντεχω....Απλα ετσι χανετε η στυση και χρειαζετε χειροκινιτι διαδικασια και μετα διυσδησης....Λοιπον για να μην μακρυγορο την σταματαο απο την πιπα εκει λιγο με χαλασε που με με ρωτασε Τι εχεις;αλλα επηδη μεκανε να νιωθο ανετα μαζι τις οχι απο οτι μου ειπε διοτι δεν τα μειλαει καλα ...αλλα λογο του οτι ενιωσα οτι ειναι απηρη και κατα εναν περιεργο λογο νιωθο πολυ ανετα με τετοιες τυπισσες παρα με τυπισες που κανουν πολλα και φαινοντε εντελος ψευτικα...Ετσι λοιπον δεν χαλαστηκα και τις λεω κοιτα τραβαο μια γρηγορι μαλακια και εγινε καγκελο...γελασε και εκανε μμμ....τις λεω γυρνα πισο...γυρηζη στα τεσσερα βαζι λιγο τζελ στο κουνελακι της...στηνετε πολυ καλα και κατι που μου αρεσι πολυ μαφηνη να της την καρφοσο εγω την πουτσα μου μεσα της χωρις να διαμαρτυρετε και να βαζι χερι κ.τ.λοιπες μαλακιες που κανουν οι περισοοτερες του χωρου...Ε το καρφωνο καλα με το που μπαινει μεσα το καυλι μυ φωναξε δυνατα μαρεσε αυτοΣπασίκλαςΕιχε στηθη πολυ καλα και εκανα πληρη δισδισις...ζουλαγα δυνατα τα βυζακια τις επιανα τις μπουταρες τις το κολαρακι τις βογγαγε τελεια και αληθοφανεστατα!!Αεχιζο δυνατο γαμηση λοιπον πιανοντα την απο τους ομους της...Βογγαγε ολο κα πιο δυνατα τις αρεσε..μετα βαρεσα κοφτες και την εχυσα εμεινα λιγο μεσα της.Μου ειπε οτι ειναι εκει καθε πρωι και με χερετισε.Σε γενικες γραμες ειναι τυπικη αλλα σε αφηνα να την γαμας καλα χωρις να κλεβει...αυτο ειναι το σημαντικοτερο με βοηθισε το οτι ειχα πολυ ενεργια,το οτι ηταν χαμογελαστη και ευγενικι το οτι στυνοταν πολυ καλα και τελευταιο οτι μου θυμηζε αυτο που προανεφερα...Δεν ξερω ομως αν στα [δυσκολα]μπορει να κρατηση εκηνη το πιδαλιο..Χμμμ;Διοτι δεν κανει προκαταρκτικα καθολου και αν δεν εχω ενεργια ορεξη και φαντασιοσι.... Προσοπικα σε μενα δεν λειτουργι ετσι το αντανακλαστικο αιστητιριο τις ηδονης μου.. χωρις φιλια γλυψηματα κτλ..Παρα μονο αν τυχει να εχω μεγαηη φαντασιοσις, ενεργια και αποχη λιγον ημερον...Θα την ξαναεπισκεφτο συγουρα αλλα αν ειναι στο ιδιο μοτιβο μετα απο λιγες καταθεσις θα την βαρεθο στανταρ!!!Αυτα καλο καλοκαιρι να εχουμε τυποι μου!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2001
Όνομα κοπέλας
Νέλυ
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού